Jaką czytasz książkę?

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
"TY zaraziłeś ICH narkomanią" Marka Kotańskiego, "Dzisiaj umrą dwie osoby" - Daniel Passent oraz "Narkomania: Mity i rzeczywistość" - Michael Gossop.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ostatnio zabrałem się do "Mistrza i Małgorzaty" Michaiła Bułhakowa po wychwalaniu przez userów forumowiska tej książki, jak na razie książka się rozkręca chociaż nie zauważam jakiejś wspaniałości książki. Inteligentna jest ale mnie nie porwała przynajmniej w czasie teraźniejszym, zobaczymy co będzie dalej zostało mi jeszcze 70% do przeczytania.
 

xxxfeniks

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
91
Punkty reakcji
10
Miasto
kuźnia Hadesa
Generalnie obecnie mam wampiry, wilkołaki, czarownice itp. na tapecie :book: jest tego tyle, że nawet nie chcę zaczynać wymieniać jeśli ktoś chce coś takiego czytać to mogę coś polecić. Wiem mało ambitnie, ale obecnie chcę relaksu a nie ambicji :p
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
utknęłam w II Księdze Pamiętników Wampirów L.J. Smith :]
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
W przerwie między dwiema sagami (o Forsyte'ach i Wiedźminie ;) ) czytam aktualnie Panią Dalloway Virginii Woolf.
 

La'lahiel

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
W końcu dorwałem się do "Neuromancera" Williama Gibsona , już sama okładka i zapach wprawiają w klimatyczny nastrój , a podpis " Kultowa powieść gatunku cyberpunk" na okładce mówi sam za siebie.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Fallon- Córka żywiołu. ParanormalRomance. Ciekawy, bo bohaterami są żywioły a w tle pojawia się mitologia celtycka.
 
Do góry