Jak Zyskać Zaufanie Chłopaka?

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Doradźcie jak mam udowodnić chłopakowi,że go bardzo kocham i mi na nim zalezy. A to wszystko przez to że ostatnio miałam małą wpadke i teraz on mi nie moze zaufać. Proszę dajcie mi jakies rady jak mu pokazac ze mi na nim zależy a zależy i to bardzo.czekam na wasze pomysły i porady.
 

Gosienka1986

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Wydaje mi się,że jak będziesz się starać,żeby w waszym związku było jak najlepiej to chłopak pomału zapomni wpadkę i na nowo zacznie Ci ufać. Wszystko jednak zależy od tego co zrobiłaś...Może się z nami tym podzielisz;) Pozdrawiam!!
 

Agusia-24

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
1
Po 1: nie udawaj nikogo kim nie jesteś, bądź sobą ;)
po 2: bądź z nim szczera i nie ukrywaj nic przed nim, przynajmniej nie to co dla niego miałoby jakiekolwiek znaczenie
po 3: nie wspomniaj o Twojej wpadce bo będzie ciagle o tym myślał
po 4: traktuj go normalnie, ale też wyjątkowo, żeby poczuł że jest dla Ciebie bardzo ważne
po 5: nie udawadniaj mu nic na siłę bo poczuje się jakbyś robiła to specjalnie

Najważniejsze żebyś była sobą, okazywała mu to co do niego czuje. Wydaje mi się że jeśli on czuje to samo do Ciebie to wszystko się jakoś ułoży i będzie oki. ;)
Życzę powodzenia.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ale ja juz z nim rozmawiałam i to wiele razy i próbowałam wytłumaczyć że to bylo nie chcący

A moja wpadka została opisana w trudnościach zyciowych po moim nickiem. Jesli ja przeczytacie to będziecie wiedzieć co i jak.
wiem ze powinnam mu to teraz dac bardzo do zrozumienia ale nie potrafie bo on mi nie wierzy a to dlatego że nie przepada za tym chlopakiem z którym to sie stalo a wogule to nic takiego ale on nie spodziewal sie po mnie czegos takiego. Napiszcie co mam dalej robić. PLIS

wiem jak on sie czuje teraz ale ja tez juz nie moge z tym dalej wytrzymac bo na kazdym kroku mi to przypomina co zrobilam. A przeciez wiem ze to nie mialo miec miejsca
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Widzę ze nie macie nic wiekej do powiedzania na mojego bloga!!!!
Ale dziękuje za to co napisalo mi tych pare osob.
Wielkie dzięki
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Ciekawe czemu dopiero myslimy jak cos zmaluje my;) Zaufanie ciezko jest zdobyc, i napewno nie bedzie to jutro ani za tydzien.
 
Do góry