Jak zoorganozować czas?

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim :)) Mam dość nietypowy problem :( Mój chłopak zawsze organizuje nam czas na spotkania... Ale ja tez bym chciała ale na prawdę nie mam pomysłów .... i do tego za bardzo kasy.... Żeby go gdzieś zaprosić czy coś... jak można zorganizować czas... wiem, że to dziwnie pytanie i pewnie sie dziwicie ale chciała bym wymyślić coś... Czy wy dziewczyny organizujecie jakoś czas? I co możecie mi doradzić ? Jak wy chłopaki organizujecie czas i jak byście chcieli żeby laska wam go zorganizowała ? dodam, że mieszkamy obojcie w małej mieścinie... Z góry dziękuje za rady i propozycje:*
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Moim skromnym zdaniem....jesli znalazło sie druga połowe to nie trzeba wymyślac cudów na kiju, gdzie jego/ją zabrać by było fajnie. Wszedzie dobrze, wazne że razem
 

Bacalava

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
trochę dziwne dla mnie jest to, że nie umie się organizować czasu razem. jak się dobrze dobrać, to czasu na realizację pomysłów jest wręcz za mało;)

od spacerów, trochę fotografii, przez wspólne czytanie, granie, śpiewanie. można potańczyć, poprzytulać się, jest milion takich rzeczy.
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
nie chodzi o to, że nie umiemy planować dnia współnie spędzonego:p tylko chodzi o pomysły on zawsze planuje
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
ciekawy problem :p

nie warto planować zwykłych spotkań :p po prostu spontan i na co sie ma ochote to sie robi :)
 

zasias

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
jak już ktoś napisał B3DN@R nie ważne gdzie ważne że razem i to się liczy
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Moim skromnym zdaniem....jesli znalazło sie druga połowe to nie trzeba wymyślac cudów na kiju, gdzie jego/ją zabrać by było fajnie. Wszedzie dobrze, wazne że razem
Dokładnie.
A jeśli już Ci tak bardzo zależy to daj mu znać, że akurat dzisiaj chcesz się z nim widzieć i weź go na jakiś dłuuuuugaśny spacer, do parku, czy gdzieś.. ;p
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
tak macie rację ale nie do końca mnie zrozumieliście ale to pewnie dlatego, że nie wytłumaczyłam tego chyba dobrze :p
 

Karolcia91xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sandomierz
No chyba nie za bardzo to wytłumaczyłaś;p wydaje mi się ze powinnas ruszyc troche glowa i zastanowic sie co lubicie razem robic....jak juz bedziesz wiedziala co to to zrobcie i jakos sobie zorganizujecie czas;p ....jakos inaczej poradzic ci nie umiem ;p
 

kanapka

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja zapisuje masę rzeczy. Robię listę a potem ewentualnie modyfikuje. Nie ufam swojej pamięci aż tak :)
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
No to o co konkretnie Ci chodziło?

Pewnie o to chodzilo, ze to zawsze jej chlopak wykazuje inicjatywe,cos proponuje.Ona tez by chciala ale jakos nic ciekawego jej nie przychodzi do glowy.

To nie musi byc cos ciekawego czy ekscytujacego.Mysle, ze jezeli chlopakowi na Tobie zalezy to ucieszy sie nawet z propozycji spaceru nawet po lesie :) Wazne zeby widzal, ze chcesz z NIM spedzac czas :)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Zorganizuj piknik, chociaż może nie teraz bo zimno troszku jest. Wypad na kręgle, na basen, jakaś wycieczka po okolicy, wyjazd jednodniowy do jakiegoś fajnego miasta blisko Ciebie, spacer po parku, lesie, zaproś go na zachód słońca (albo wschód jak jesteście rannymi ptaszkami :p), zaproponuj wsóplne gotowanie itp. Troszku tego można wymyślić :]
 

Hard Candy

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wyspa Marzeń.
Hm, wiesz, na jakim etapie jesteście ?
Randkowania ?
Bo ja jakoś nie zastanawiam się nad tym kto co 'planuje' i w zasadzie tego nie rozumiem.
Umawiacie się, że idziecie do kina, czy na pizzę, albo na zakupy razem i co w tym wielkiego ?
A jak chcesz Bóg wie co wymyślać, to trochę głupkowato jak dla mnie.
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
idzcie gdzies w plener z aparatem poróbcie sobie zdjeć ..albo w domu film jakis .. piwko ,soczek co tam wolisz .. ;p
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Wypożycz jakiś film na dvd zrób popcorn przebieżcie się w piżamy i poprzytulajcie - tanio a narzekać nie będzie :p
 
Do góry