Jak zmienić wygląd XP na wygląd Visty?

szpaner1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
445
Punkty reakcji
0
Miasto
Jak to ze Śląska?
{[(Na początek wspomnę, że nie jestem pewien czy w dobrym dziale umieściłem ów temat.)]}

Imponuje mi wygląd Windowsa Visty. Wiecie może w jaki sposób zmienić wygląd mojego "szarego" XP-ka aby do złudzenia przypominał Windowsa Viste? Z góry dziękuję za pomoc ;) Do dyspozycji mam tylko internet :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jest wiele sposóbów. Możesz to zrobić ręcznie pobierając ikonki, tematy, paski itp lub instalując Vista Transformation Pack 7.0.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
To też niekoniecznie. Jeśli to "coś lepszego" pracuje w tle i zżera RAM :p
Zawsze możesz zainstalować WindowsBlind lub StyleXP i ściągnąć jakieś skórki, ale ja z tym skończyłam, bo przez to miałam reinstalkę - za bardzo kombinowałam ;)
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
a nie lepiej by było zainstalować sobie jakiegoś linuxa i do tego np beryl :D Masz podobne efekty i kompa nie muli tak bardzo chyba jak 100 jakichś nakładek skórek czy czegoś na xp
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jak zainstalujesz ręcznie to tak nie muli. ;-) Poza tym jak ktoś ma szybki komputer to te "100 nakładek" w ogóle nie odczuje. ;-)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
To też niekoniecznie. Jeśli to "coś lepszego" pracuje w tle i zżera RAM :p
Zawsze możesz zainstalować WindowsBlind lub StyleXP i ściągnąć jakieś skórki, ale ja z tym skończyłam, bo przez to miałam reinstalkę - za bardzo kombinowałam ;)

Styl XP jest piekny i nie spowalnia kompa :)



naprzyklad menu start.....reszta ikonek tez jest super :)
 
Do góry