Jak złamać Hasło na naszej klasie?

Status
Zamknięty.

lewy00711

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Muszę złamać hasło na naszej klasie nie pytajcie dlaczego.. Nie w złym celu Ale nie wiem jak... MOŻE WIECIE??????? :wink:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Nawet jeżeli wiemy, to odpowiedzi nie podamy ;) Jest to nielegalne i wiąże się z odpowiedzialnością karną ;)
 

.drk

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
1. Socjotechnika.
2. Brute force.
3. Włamanie na serwer/strone.
4. Keylogger.

Do wyboru, do koloru :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
hehe, nie dasz rady, tyle. Ewentualnie metodą prób i błędów czyli wpisuj takie hasła które dana osoba mogła ustawić.
 

.drk

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
hehe, nie dasz rady, tyle. Ewentualnie metodą prób i błędów czyli wpisuj takie hasła które dana osoba mogła ustawić.

czyli w nieskończoność. Tj. wcześniej pisałem, możesz u tej osoby zainstalować keyloggera i po problemie, możesz męczyć się z metodą brute force albo zacząć uczyć się programowania itd. A najlepiej daj sobie spokój z tym...(dziecko-neo(?))
 

lewy00711

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
czyli w nieskończoność. Tj. wcześniej pisałem, możesz u tej osoby zainstalować keyloggera i po problemie, możesz męczyć się z metodą brute force albo zacząć uczyć się programowania itd. A najlepiej daj sobie spokój z tym...(dziecko-neo(?))

Keylooggera.. Czego???
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
adamo13 naprawdę jeżeli nie wiesz nawet co to keylogger naprawdę proponujemy porzucić myśl włamywania się gdziekolwiek, bo nie dasz rady... Ja bym nie dał rady, a co dopiero Ty ;) Po nicku wnioskuję że masz 13 lat, więc proponuję zająć się szkołą ;)
 

.drk

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Sądząc po Twoim nicku i postach masz 13 lat, dostałeś neta na gwiazdkę... Google.pl, mówi Ci to coś?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
.drk, nie bądź złośliwy.
Do autora: po prostu daruj sobie.
 

lewy00711

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
adamo13 naprawdę jeżeli nie wiesz nawet co to keylogger naprawdę proponujemy porzucić myśl włamywania się gdziekolwiek, bo nie dasz rady... Ja bym nie dał rady, a co dopiero Ty ;) Po nicku wnioskuję że masz 13 lat, więc proponuję zająć się szkołą ;)


13 nie!!! 17 w trakcie technikum informatycznego ale takich żeczy jak keylogger nie mamy... A adamo to moie imię ADAM a trzynaśćie tak o bo Adamo nie chciało mi przyjąć ..... To co ten Keylogger??? Zaprogramował bym , szybko się uczę :D
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
13 nie!!! 17 w trakcie technikum informatycznego ale takich żeczy jak keylogger nie mamy... A adamo to moie imię ADAM a trzynaśćie tak o bo Adamo nie chciało mi przyjąć ..... To co ten Keylogger??? Zaprogramował bym , szybko się uczę biggrin.gif
Chcesz zaprogramować coś czego nie znasz. Na prawdę spróbuj jakąś inną metodą. Dostęp fizyczny wchodzi w grę?
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Nookie proponuję odpuścić i zamknąć temat, na takim forum jak to nie powinno się tłumaczyć jak się włamać gdzieś, tym bardziej dziecku które nie potrafi napisać poprawnie "rzeczy" i nie rozumie, że to się wiąże z odpowiedzialnością karną, a w jego wypadku za winę odpowiedzieliby rodzice...
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Technikum Informatyczne a nie wie na jakiej zasadzie działa keylogger :/
Poczytaj o tym co Ci podesłał .drk a potem zastanów się czy podołasz temu.
 

.drk

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Wątpię, że chodzisz do technikum informatycznego...Mój link nie pomógł? Najlepiej napisać w C++ a jeszcze lepiej w asm, wtedy masz szybki, mały programik :p Możesz też sciągnąć z internetu taki program, zainstalować u tej osoby i odpowiednio skonfigurować, np. ardamax, ghost, VSK itd. Jest tego cała masa, a Google.pl nie gryzie...
 

lewy00711

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
No więc, masz nauczkę, żeby nie zakładać się o coś czego się nie umie ;) Jeżeli admini serwera wykryli by Twoją ingerencję, to może i by kolega się nie obraził, ale już admini tak i możesz mieć problemy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry