Jak Złamac Hasło Gg ?

Status
Zamknięty.

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Mam problem... a mianowicie potrzebuje cos takiego jak "łamacz haseł gg" ale w necie jest tego pełno i wszystkie te programy są moim zdaniem beznadziejne!
Potrzebuje cos takiego, zeby włamac sie na liste pewnej "ofiary" ktora ciągle mi przeszkadza...
Mam IP tej osoby i numer gg, czy jest wogóle jakis sposób na wejście tak zeby ta osoba o tym nie wiedziała?? jak wiecie to pomóżcie
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
no wiem, to najprosztszy sposób... :D
ale ta osoba ma pewien numer na liście i mi jest potrzebny :(
musze sie jakos zemścić na tej osobie... za duuuzo krzywdy mi wyrządziła :(
ja np robie tak albo idziesz do tej osoby i bierzesz jej z kompa pewien plik od gg
albo mialem taki program ze wysylalem komus meila i jak go odebral ten ktos to na moja skrzynke odbiorcza od razu przychodzilo jego hasło z gg :D tylko to nie działa jak ktos ma zapore i antyvira :p
wiec ludzie uwazajcie na mnie :p
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
ciekawy sposob. jak sie pisze takeigo maila ?? ja mam podobny problem ale ejstem w nieco gorszej sytuacji bo nie mam nr IP tej osoby...
 

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
ja np robie tak albo idziesz do tej osoby i bierzesz jej z kompa pewien plik od gg
albo mialem taki program ze wysylalem komus meila i jak go odebral ten ktos to na moja skrzynke odbiorcza od razu przychodzilo jego hasło z gg :D tylko to nie działa jak ktos ma zapore i antyvira :p
wiec ludzie uwazajcie na mnie :p
nie mam jak isc do tej osoby bo ja nienawidze jej a ona mnie :/
a maila takiego to juz wysyłałam ale to ne działa faktycznie jak ktos ma antywira :/

ehh... nie ma innych sposobów??
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Sposoby jak najbardziej siłowe i fizyczne. Najlepiej to idz do tego kogoś i zabierz mu kilka plików z kompa. Nie napisze jakich, żeby się to nie rozpowrzechniało. Chyba że jesteś na jakiejś sieci z tym osobnikiem to możesz sniffować pakiety.

@kasia_bronowice - długa droga przed Tobą...
 

DeSnajpa_IV

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Skawina
Mam problem... a mianowicie potrzebuje cos takiego jak "łamacz haseł gg" ale w necie jest tego pełno i wszystkie te programy są moim zdaniem beznadziejne!
Napisz lepszy :]
Potrzebuje cos takiego, zeby włamac sie na liste pewnej "ofiary" ktora ciągle mi przeszkadza...
Ktoś ci przeszkadza? Imho najprościej to iść na bójkę 1-1 i problem się rozwiąże. A w przypadku gygy - daj ignora
Mam IP tej osoby i numer gg
Znając życie to IP jest publiczne, i na wiele ci się nie przyda (chyba że wspólnie z nim masz sieć lokalną). Ale przy odrobinie szczęścia...
czy jest wogóle jakis sposób na wejście tak zeby ta osoba o tym nie wiedziała??
Złamać hasło? Nasługać połączenie gościa do serwera gg? Włamać się do kompa i 'pożyczyć' plik haseł? (nie ma jak dojść? 'przyjaciel' ?) 'Pożyczyć kompa'?
Główne pytanie: po kiego grzyba? W/g ciebie gość jest 'evil' : bitwa 1-1

Heh, widzę jeden z głównych powodów, by nie używać gg : hasło da się złamać. Ja mówię: Jabber, ale to temat na inny dział.
 

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Uruchamiasz program P2P np.BearShare wpisujesz config.dat od 1kb do 2kb ściągasz plik później wkładasz go do folderu C:/Documents And Settings/ktoś/Gadu-Gadu/Uzytkownik/config.dat
Aby odczytac hasło wystarczy program GG Hack no i wchodzisz na gg uzytkownik wpisujesz odczytane przez program gg hack hasło importujesz listę gg i zaczynasz zabawę :) .
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
tyle, że jej chodzi o konkretny numer i osobe, a nie o jakiegoś idiote co udostepnił config.dat w jakiejś sieci p2p
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
zawsze można mieć szczęscie i trfić na osobe która właśnie udostępni

tylko jeśli ci wyskoczy kilkaset tych plików to troszkę szukania aby znaleść akurat jej
 
Status
Zamknięty.
Do góry