Jak zinterpretować wzrok?

aniao20

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ostatnio poznałam bardzo fajnego chłopaka, ale nie moge go rozgryzć. Chciałabym wedzieć co myśli o mnie, może wy mi pomożecie. Zauważyłam,że jak sie na niego nie patrze to on mi sie przyglada, ale jak już mu spojrze w oczy to on nie zabiera swojego wzroku tylko sie dalej patrzy, a najciekawsza w tym wszystkim jest jego mina: cały czas jest bardzo poważny, nawet się nie uśmiechnie, to mnie troche krępuje. Mam nadzieje, że ktoś zrozumie o co mi chodzi i mi pomoże, z góry dziekuje:)
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
no ja rozumiem o co Ci chodzi ale hm trudna sprawa.
jak jestes pewna ze na Ciebie sie patrzy to widocznie moze probuje sie jakos sprowokowac abys to ty zagadala hm?
A jak Ty sie na niego patrzysz to sie usmiechasz? Bo jesli nie to moze sprobuj i zobaczysz jego reakcje :)
Chyba ze probowalas i dalej to samo to nie wiem..
 

Taknemox

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie jestem żadnym mistrzem w te dziedzinie...Ale jeśli on na Ciebie tak reaguje to prawdopodobnie myśli co ty o nim myślisz.
Mówisz że się nie uśmiecha... Jak na mój mózg po prostu zastanawia się czy ty też się nim interesujesz.
Ja (jestem chłopakiem, może dziwnym ale jestem ; ) ) jeśli postawiłbym się na jego miejscu prawdopodobnie chciałbym jakichś znaków od Ciebie... Uśmiechasz się do niego?? A może po prostu pogadajcie?
 

aniao20

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
No właśnie jak ja się na niego patrze to nie wytrzymuje i sie usmiecham, a on dalej nic...zawsze to ja pierwsza zabieram zwrok, bo nie moge,dziwne uczucie. nie wiem co to może znaczyć.
 

Taknemox

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ale jak nie wytrzymujesz? wybuchasz śmiechem? czy taki delikatny uśmiech i rumieniec?
On poprostu wyzywa Cię do rozmowy... w jakich okolicznościach tak na Ciebie patrzył?
Stałaś gdzieś sama czy z koleżankami?
 

aniao20

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie wybucham śmiechem, po prostu to jest taki zwykly usmiech, raczej delikatny. Raz byliśmy na spacerze i wtedy to zauważyłam, byliśmy sami
Chciałabym tylko wiedzieć czy mam u niego jakąś szansę
 

Taknemox

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja mam chyba inne podejście do tego typu spraw niż większość... Rozumiem że patrzył na Ciebie z krótkiej odległości... może chciał Ci coś powiedzieć, o coś spytać, może to on wtedy próbował Cię rozgryźć. Jaki jest główny cel tego wszystkiego? Chcesz się z nim bliżej poznać? zależy Ci na nim?
Jak tak to po prostu spytaj (w moim przypadku kiedy dziewczyna spyta o coś co jej dolega odpowiadam prawdę, nie znaczy że w jego przypadku też tak jest. Nie lubie kiedy dziewczyna trzyma coś w środku... Dla mnie ważna jest umiejętność okazywania emocji). Ale on może być zupełnie inny niż ja. Nie znam go żeby Ci mówić co on czuje przez ten wzrok. Każdy to może postrzegać inaczej. To jest dla niego duża wskazówka, jak ty zareagujesz. Samo to że Ci się z taką powagą przygląda świadczy, że masz.
Powodzenia : >
 

aniao20

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Myślisz,że jego powaga może świadczyć o tym, że moge mieć u niego szanse? Bo ja już zgłupiałam.. myślałam,że skoro zawsze jest taki poważny to może nie zależy mu na mnie. Wiec teraz jak powinam okazać mu to, że mi się podoba, ale jakoś tak delikatnie
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
mi sie wydaje że wpadłaś mu w oko i następnym razem jak sie bedzie patrzył to ty też patrze i staraj sie nie smiać ewentualnie leko uśmiechnąć... i zobaczysz kto dłużej wytrzyma...;D
 

Taknemox

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jeśli ja miałbym okazać uczucia wobec Ciebie to pokazłbym Ci, że zwracam na Ciebie uwagę, przyglądam się tobie z zaciekawieniem, więc śmiech raczej nie wchodzi w grę... Uśmiech owszem, szczery uśmiech w który przelewam emocje.
Jeśli ja już na kogoś patrzę na kogoś z powagą,z zaciekawieniem to znaczy że mi się podoba ale to indywidualna sprawa te uczucia. Każdy ma inne...
Moim zdaniem to jest piekne być tak wpatrzonym w siebie... Patrzeć sobie w oczy... Nie powinnaś uciekać ze wzrokiem kiedy się już w siebie wpatrujecie...
On może to odebrać jako negatywny znak. Popatrz mu głeboko w oczy, i czekaj na to co on zrobi. Oczywiście nie bądź na zabój poważna, osobiście lubię szczere spojrzenie i uśmiech też może zagościć na twojej twarzy... Możesz mu powiedzieć "uśmiechnij się".
Tak strasznie dużo o tym piszę... Przede wszystkim bądź sobą, będziesz wiedziała co robić. to przyjdzie samo, tak jak uśmiech na twarzy : >
Noi nie żebyście się tylko gapili na siebie... rozmawiajcie ; P Powiedzcie sobie prawdę jeśli czujecie się na siłach ; )
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
O kontakcie wzrokowym pisałem milion razy. Poszukaj w moich postach. Poczytaj też te przyklejone.

J.B
 

pokakulka

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Rozumie, że te spojrzenia to na przerwie w szkole? Powiem Ci, że jak ja chodziłam do szkoły to też trafiały mi się takie przygody... zazwyczaj nic z tego nie było... zwykła ciekawość. A okazywało się, że tak naprawdę przygląda mi się ukradkiem ktoś inny, kogo w ogóle nie dostrzegałam i to właśnie z nim sie umawiałam :) Czasem życie bywa przewrotne, ale życzę spełnienia marzeń :)


--------------------------------------

http://s5.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=133000
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Może to psychol po prostu xD ??

A tak na serio - zrób tak, że to Ty na następny raz popatrz się pierwsza na niego, lekko uśmiechnij, jesli będzie miał taka sama minę powazna i nie będzie spuszczał wzroku, uśmiechnij się mocniej, i naturalnie podejdż i spytaj się: dlaczego się tak na mnie [palańcie heh] patrzysz :p Znaczy cos w tym stylu, wiesz, tak żeby go nie odrzuciło - w koncu chcesz go poderwac, bo Ci sie podoba:pP

Nosz jak się kobieta usmiecha podczas kontaktu wzrokowego to, az się prosi żeby podejść..
 
Do góry