jak zdobyc chłopaka w 2 dni?

Gerion

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
178
Punkty reakcji
1
Jak byś chciał wiedzieć to jestem mądrzejsza od ciebie

Udowodnij :)

Przynajmniej jest jedna osoba na tym forum która mnie rozumie. To że napisałam taki temat to nie znaczy żeby mnie od razu obrażać!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie łomy z was :/ :pokrecony:

Pozwol ze rozpisze zeby bylo Ci latwiej:

1 czesc - "To że napisałam taki temat to nie znaczy żeby mnie od razu obrażać!!!!!!!!!!!!!!!!!"
2 czesc - "Jakie łomy z was :/ :pokrecony: "

Widze tu pewna niekonsekwentnosc.

Nie wiem wogole po co dalej komentuje ten temat, chyba tylko po to zeby sobie humor przed spaniem poprawic ;)

P.S. Jesli ktos uznal ze staram sie dowartosciowac "meczac" biedna 14-latke to przepraszam, nie to mialem na celu. Po prostu ciagle nie moge sie nadziwic jakie egzemplarze wystepuja na tym swiecie.

Dobranoc i pozdrawiam

G
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Nie wiem wogole po co dalej komentuje ten temat, chyba tylko po to zeby sobie humor przed spaniem poprawic ;)

P.S. Jesli ktos uznal ze staram sie dowartosciowac "meczac" biedna 14-latke to przepraszam, nie to mialem na celu. Po prostu ciagle nie moge sie nadziwic jakie egzemplarze wystepuja na tym swiecie.

Dobranoc i pozdrawiam

G
to samo mamx) i tez dobranoc x)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Kasialll bez przesady. Może napiszesz co chcesz sobie lub komuś udowodnić takim zachowaniem?
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
a filegu to już stanowczo przesadza nie pozwalaj sobie za dużo !!


Nie wiem jak Ty Fliegu, ale ja bym co najmniej sie wystraszyła, zmieniła adres zy cóś.....pomyśl nad tym :D

A Ty dziewczynko daj sobie siana...najpierw piszesz, że chcesz zarwać innego 14latka w 2 dni <a`la zawody z kumpela :p > a potem piszesz, że jesteś mądra i wszystkie rozumy pozjadałaś...Lepiej byś wyszła, gdybyś w książki zajrzała bo testy gimnazjalne za pasem <chcesz być mądrzejsza to musisz uzyskać więcej niż 86 pkt :p >
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno

MZ1993

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hmmm moim zdaniem jesli jestes fana dziewczyna to wystarczy sie kolo goscia pokrecic zebyu przyciągnąc jego uwage ... a wtedy on powinien sie tobą zainteresować.... bierz od niego nr telefonu i jak lubi smsowac to rób t odo oporu ... dobrym sposobem jest równiez wybranie sie na spacerek .... jesli mu sioe spodobasz to on powinien cie objąc i spacerek jak marzenie i jak dobrze pojdzie to jeszcze jaki pocałunek sie odbedzie zyczee powodzenia hehe ; BB)
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
ingrediencje :
fajna dupa
ładne oczy(najlepiej mieszane :p )
cycki(dobrze zeby w ogóle były :D)
nogi
no i może jakaś sukienka

sposób przygotowania:
Zaciągasz go do jakiegoś pomieszczenia/miejsca gdzie nie kręci się za dużo ludzi,lekkim ruchem zrzucasz z siebie sukienke +
zalotne spojżenie

Gdy zastosujesz się do tego przepisu zdobędziesz chlopaka nie w 2 dni ale w 2 sec.(pod warunkiem,ze a)nie ma dziewczyny,żony etc.b)nie jest ciotką,pedofilem etc.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
jak zdobyc chlopaka w 2 dni ? Boze, toz to maraton. Na mnie wystarcza 2 minuty. Jak mnie zdobyc ? Banalnie prosto :p lubie ladne twarze, zgrabna sylwetka, rytmiczne ruchy w tancu :)
 

malinka91

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nothing , nie tylko tobie ;P


HeeeJ!! 14 lat xP ??
Bez urazy , ale czy nie myślala dziewoja o tym , żeby przystopować ?
A swoją drogą to dziko to wg mnie wygląda. 2 panny biją sie o faceta ? Ja rozumiem , ze jest - cytuję - MEGAPRZYSTOJNY, ale dziewczyny :p opanujcie się
nie lepiej wybrać nieco... subtelniejszy sposób ??

A tak wogóle to skoro sie tak ostro do tego zabierasz to wez ustal date , spotkacie sie na ringu , zapros nas :D bedzie wesoło. Chłopak jako trofeum - do czego to dochodzi....


Haha zgadzam się;d ja się tec chętnie pośmieje^^
Znałam takie dwie laski co się biły o chłopca;d skończyło się to tym , ze on w końcu wybrał inna dziewczyne^^ ani jedna ani druga nie wygrała go ;));d daruj se dziewczynko tego chłopca ;))
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
co do tematu .. to ludzka głupota nie zna granic :D .. Nie chciałabym być z kimś takim.
 

Pollyns

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nowy Sącz
'Wszystko spoko', ale najbardziej to trafiło mnie 'MEGAPRZYSTOJNY'. Bojecie się o niego, bo jest megaprzystojny? I nic więcej? A nawet jeśli więcej, to napisałas to na początku, więc nie oczekuję po nim zbyt wiele inteligencji xD Przede wszystkim jest mu TO na rękę -> dla mnie znalazłby się na pozycji -2 :p
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Jakiś nastoletni narcyz, dwie dziewczyny, które nie wiedzą, co ze sobą zrobić.
Proponuję umówić się na trójkącik (jeśli wszyscy troje zmierzacie do tego samego portu) albo po prostu podejść i porozmawiać.
Ze strony chłopaka to jest chyba troszeczkę łatwiejsze, bo ON pokazuje, jak ONA mu się podoba, jaki jest zachwycony i jaki mały przy jej urodzie.
Takie podlizywanie się ze strony dziewczyny to byłby istny cyrk, a przynajmniej powód do żarcików.
Jeśli podejdziesz, rozpoczniesz jakoś rozmowę i chłopiec będzie Tobą zainteresowany, to SUKCES!
A jeśli będziesz mu obojętna, to patrz wers 1.

Czy moje rozumowanie jest dobre? Nie wiem wcale. Nie chciałem oczywiście robić z siebie młodego eksperta, który zawsze wie lepiej. Bardziej pomocnika dosypującego nowej przyprawy
do gotowanej przez nas zupy. Zawsze to o kilka % lepszy smak. Pozdrawiam i peace.
 
Do góry