jak zagadac do chlopaka ktory mi sie podoba?

m_b

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
204
Punkty reakcji
0
Miasto
tajemnica
Pozostaje ci tylko urwać sie z lekcji, uruchomić swoje struny głosowe i pożyczyć zeszyt, a za miesiąc już możesz być po weselu :p
 

opasa2006

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
bo jak nie zaryzkujesz to nie wygrasz. a stracic? przeciez nic nie tracisz. chyba ze kosz zmniejsza twoja wartosc, ale tego nie powinnas uzalezniac od ludzi tylko od sumienia
mi po latach tyle fajnych, ładnych dziewczyn obwiesciło ze kiedys im sie podobałem, ze mam do siebie pretensje ze nie ogarnałem tematow, ale facet <szczegolnie w młodym wieku> jest mało kumaty, wiec czasami warto mu dac porzadny znak zainteresowania i wtedy czekac na jego replike, przejecie inicjatywy :D

nie odpowiedziałas na moje pytanie w poprzednim poscie...

No więc odpowiadam - nie ma takiego znaku, który by to powiedział, ale zarówno dla nas jak i dla was. Ja po prostu wyrażam swoją opinię, że to jednak jest domena facetów.

Kenryl - pisałam, że to egoistyczne podejście, jestem szczera.

Wybór zawsze jest indywidualny, niemniej mam swoje zdanie na ten temat. A widać, że się męska część troszkę nie zgadza ;)

Co do akcji z zeszytem - uważam, że każdy sposób jest dobry :p W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone w końcu :D
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Tzw. męska część po prostu uważa, że nie ma w tej kwestii podziału na facet-to, laska-tamto. Męska część stwierdza tylko, że z takim podejściem (facet MUSI pierwszy podejść), to można czekać do usranej śmierci (wiadomo, że w obecnych czasach wielu facetów widzi kobiety jako nadnaturalne istoty a nie zwyczajnych ludzi takich jak oni sami).
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
E tam stereotypy...

Nie jest regula ze facet MUSI zrobic pierwszy krok... kobieta tez moze, tylko moze nie tak bezposrednio.. jakas zreszta prowokacja i bedzie dobrze.. bo inaczej facet moze pomyslec ze jest zbyt latwa :]
 

opasa2006

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Kenryl - facet nie musi i kobieta też nie musi. W zasadzie nikt nic nie musi. Wszystko zależy od sytuacji i nie neguję dziewczyn, które pierwsze zagadują do chłopaków. Tylko myślę, że zaczynanie rozmowy bardziej pasuje do chłopaka.
 

Baskaaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Moje zdanie jest też takie :) Bo to trochę głupio, kiedy np. idę sama i muszę mówić do chłopaka pierwsza "cześć" itd.
Kiedy tego wymaga kultura...;P W ogóle To raczej męska strona od zaczynania, ustąpienia nie?
 

Baskaaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mi podoba się jeden chłopak z klasy ale on sam do mnie zagaduje a jak rozmowa się rozwija to nie umiemy skończyć nawaijać... W każdym bądź razie to on pierwszy do mnie zagaduje ;) Jedynie na gg pisze sama do niego bo siedzę na niewidoku.
I tacy są fajni, bo przynajmniej wiem, że kiedy sam zagaduje, to może coś z tego być. A tak, to nie chce się innym narzucać bo nie wiem co se pomyślą. I dziewczyny raczej tak na ta patrzą moim zdaniem. :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Tylko myślę, że zaczynanie rozmowy bardziej pasuje do chłopaka.
W porządku, ale dlaczego wg. Ciebie to "bardziej pasuje"?
Bo to trochę głupio, kiedy np. idę sama i muszę mówić do chłopaka pierwsza "cześć" itd.
Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że to trochę głupio, kiedy idę sam i muszę do panienki mówić pierwszy "cześć" tak jakby jej korona z głowy spadła, gdyby zaczęła.

EDIT.
Gwoli ścisłości ja nie uważam, że laska powinna pierwsza zagadywać. Po prostu w:cenzura:ia mnie takie podejście, że "to głupio" kiedy facet nie zrobi pierwszego kroku. Tak jakby to miało znaczenie...
 

Baskaaaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Zazwyczaj ja w końcu mowie cześć ;P ale myślę ze chłopak tez powinien sam zacząć... Ale oczywiście dziewczyna nie musi udawać głupiej, kiedy idzie kolega on sam nic nie mówi to niech oczywiście ona się przywita:) Zależy tez o jakich chłopakach mówimy bo jak np. gadaliśmy z nim raz przypadkowo kiedyś tam to po co mamy się witać, skoro ta osoba nie musi nas koniecznie pamiętać. Ale tak jest kulturalnie, że chłopak pierwszy mówi cześć i juz !! :p
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie rób problemów z małej sprawy. Wystarczy, że zagadasz jakoś niezobowiązująco, np "Jak tam jest w tej Anglii?". Jeśli będzie chciał gadać to znaczy, że nie jest jakimś sztywniakiem, ale miłym chłopakiem. A jak sztywniak to sobie go daruj.
 

VipVip

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Touchdown ma rację:D, a i brawo dla Ciebie że to ty starasz się o niego, bo dziewczyny myślą że to one powinny być podrywane:p
 
Do góry