Jak zacząć?

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
Witam.Mam do was pytanie.Spodobała mi się koleżanka z klasy,rozmawiamy często ze sobą na przerwach i przez internet.Chciałbym ją zaprosić na spacer ale nie wiem czy czasem jej tym nie zawstydzę i nie odkryje że czuję coś do niej.Jak myślicie???
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
A jak nawet się dowie, że się Tobie podoba, no to co? :) Myślę, że powinieneś na luzie powiedzieć tak: cześć, zechciałabyś może pójść ze mną na spacer? Pogadamy, będzie fajnie.

Zawtydzić , nie zawtydzisz, ale musisz się też liczyć z odmową ;)
Powodzenia!
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
Właśnie obawiam się tej odmowy.boję się że wyjdę na głupka jak odmówi.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
związkom klasowym mówie NIE!!:pP

ale jak tak chcesz to podejć do niej i ją zaproś tak normalnie jak ci odmówi to trudno nie ostatnia:p
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
Źle powiedziałem,boje się bardziej obgadywania później gdy powie nie.
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Jak mądra dziewczyna, to nie będzie obgadywać. A jak jakaś podlotka, to nie warto się tym w ogóle przejmować :ziewa:
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
Właśnie to jest mądra dziewczyna. :) To mówisz nie powinna obgadywać???
 

Ahtung

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Po prostu ją poproś. Znacie się więc nie będzie problemu pujdziecie na spacer jak na kolegę i koleżankę przystało.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
niestety wydaje mi się że jednak będzie obgadywać jeżeli jest mądra to max 1 najlepszej bo o takich rzeczach z tego co wiem to dziewczyny rozmawiają, zależy to także od wieku jeżeli to tak jak masz w nicku czyli 15 to raczej będzie :/
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Dlaczego wszystko tlumaczy. ?
Dyskryminaacjaa jakas :p
Chłopaak nie doświadczony, pyta straszych o rady a tu taka odpowiedz :D

Sorry no ale kiedys trzeba zacząc :p Chyba ze umawiaanie sie z dziewczynami nie jest wskazane w gimnazjum :p Mi sie wydaje ze to najlepszy czas na probowaniee ;)

A Ty sie nie martw ;P No ale w sumie z tym ze gadac beda musisz sie liczyc bo taka mozliwosc jest :) Ale zcego nie robi sie dla miloscii xDD
W sumie racja.. taki wiek no ale to nie znaczy ze tak jest wszedziee :D i zawsze :p
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Jeśli jesteś nieśmiały to poproś ją gdy będzie sama :) tak po prostu - może wybralibyśmy się razem na spacer ^_^ ?
Jeśli jest mądra to gdy odmówi nie będzie tego rozpowiadać na prawo i lewo :p a jeśli się zgodzi to tym lepiej :D.
Może warto żeby odkryła chociaż że ci się podoba :zakochany: .
 
Do góry