Jak zaczac... byc modelką...?

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
A koniecznie chcesz być modelką? Teraz startują castingi do programu, gdzie można zostać aktorem ale nie ocenia cie złośliwe jury. Zobacz sobie stronkę zostangwiazdafilmowa.pl
Wiesz co, jakoś nie bardzo wierzę w ten modeling. Raczej mi się to kojarzy z przekrętami.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Podbijam temat :)
Potrzebuję porad dotyczących modelingu, sesji zdjęciowych. Gdzie najlepiej się zgłosić, jak zacząć? Dodam też, że nie jestem już nastolatką :p

Każda agencja przyjmuje od minimum 174cm wzrostu. No chyba, że dziewczyna jest naprawdę zjawiskowa, to może być te 2-3 cm niższa. Warto na początek zapłacić dobremu fotografowi za zdjęcia + zrobić sobie polaroidy . Ewentualnie możesz mi podesłać swoje zdjęcie na pw albo wstawić tutaj jeżeli potrzebujesz szczerej opinii, co do tego, czy się nadajesz na modelkę ;)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Jestem ciekawa tego projektu, trafiłam już na info o tym na wp czy gdzieś. Z chęcią zagłosuję na jakieś nowe twarze, więc wszyscy marzący o karierze - zgłaszacjie się, macie moje poparcie :)
 

Lucka8

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Musisz przede wszystkim zrobić sobie portfolio, chodzić na castingi, przygotować się na milion godzin spędzonych w poczekalni i wiele cierpkich słów. Nie jestem do końca pewna czy to jest tego warte... W sumie ten pomysł z programem zostań gwiazdą filmową nie jest taki głupi. Wysyłasz zgłoszenie przez net, nic nie tracisz, a może juty Ciebie wybierze jeśli się nadajesz do roli? :)
Sama się zastanawiam nad udziałem :)
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Taki casting internetowy to naprawdę mega wygoda. Sam się niedawno zarejestrowałem. Kosztowało to tyle co nic. Do tego nagrałem filmik, wysłane i teraz tylko czekać na odpowiedź. :)
 

Saszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdańsk
Oj to chyba nie takie hop siup... Na pewno powinnaś zrobić sobie profesjonalne portfolio i udać się do znanej agencji modelek, żeby wykluczyć wszelkie oszustwa. Tylko takie portfolio to na pewno spory koszt, ale musisz mieć coś ze sobą jak będziesz chodziła na castingi. Pamiętaj tylko, że jak będę na takim castingu od ciebie chcieli kasę, to uciekaj gdzie pieprz rośnie.
 

Malinowy Kot

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Po pierwsze znajdź sobie dobrego fotografa, który chciałby Ci robić zdjęcia i reklamuj siebie na różnych stronkach typu maxmodels :)
 

Artfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wszystkie dziewczyny, które marzą o karierze modelki zachęcamy do udziału w konkursie! Wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami, a będziesz mieć szanse na wygranie profesjonalnej sesji zdjęciowej ze znanym fotografem Mateuszem Jerzykiem. Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia. Szczegóły konkursu na facebooku oraz stronie:
http://www.facebook.com/ArtfashionProductionAgency
http://www.artfashion.com.pl/zgloszenie.php
 

margarita22

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
4
Najlepiej brać udział w prestiżowych konkursach, tam jest największa szansa że ktoś Ciebie zauważy.np. www.lgfashiontvmodelsearch.pl/
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Malenka_666 napisał:
Mam pewien problem. A raczej nie problem, tylko zmartwienie:p
Sooo, ostatnio zaczęło mnie kręcic wszystko związane z modellingiem- od ciuchów, przez zdjęcia aż do samych modelek. Bardzo mi się to spodobało i... chciałabym spróbowac swoich sił. Tzn chciałabym zostac modelką. Wiem, że nie każdy ma preferencje i nie można "zostac modelką" ot tak, z dnia na dzień. Wiem, że droga jest trudna i długa. Ale ja nawet niewiem, jak zacząc...
sad.gif

Pomożecie...?
smile.gif
masa ogłoszeń w necie, zacznij chodzić na castingi, skontaktuj się z agencją, jakie masz wymiary i ile wzrostu?
 
Do góry