Jak wyrwać mena?

Status
Zamknięty.

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
O M G
Jak poderwać go do lotu? Wypchnij go przez balustradę ;f Ewentualnie podłóż nogę,gdy będzie obok Ciebie przechodził ;f Może poleci ;f
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
oddaj mu siebie.
bez ograniczeń.
na całego.
extreme.
i przed tem zazyj extas`y.
zeby za wiele nie pamietac, ze znajomosci nie zaczyna sie od seksu :D
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Ej no nie czepiajcie się dziewczyny.... Mimo że jest zielona należy jej należycie odpowiedzieć. :]
Tak więc zdobywa się go (najczęściej) przez rozmowę.. :)
Nie wolno im pokazywać że tobie zależy bo wtedy pomyślą że są pępkiem świata... :]
raz się uśmiechać i patrzeć w oczy innym razem nie zwracać uwagi (typ niedostępnej i to najczęściej facetów kręci) :D
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Ej no nie czepiajcie się dziewczyny.... Mimo że jest zielona należy jej należycie odpowiedzieć. :]
Tak więc zdobywa się go (najczęściej) przez rozmowę.. :)
Nie wolno im pokazywać że tobie zależy bo wtedy pomyślą że są pępkiem świata... :]
raz się uśmiechać i patrzeć w oczy innym razem nie zwracać uwagi (typ niedostępnej i to najczęściej facetów kręci) :D
swoją drogą to ciekawa jestem czy to serio tak jest? lepiej udawac niedostępną?
wydajawalo mi sie ze najlepiej być sobą i niczego nie udawac...
no ale nie wiem... :)
 

Adaś90

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
421
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Okolice Wawy&kujawskopomorskie
hello co to za gierki z udawanie niedostępnej. Tak to biedny chłop nie wie czy może na coś liczyć. Bo nie każdy jest taki domyślny, że wie że gdy dziewczyna sie patrzy mu w oczy chce go lepiej poznać ;P . Myśle że najlepiej mu o tym powiedzieć tylko nie przy kolesiach bo zrobi buraka. Ale niektórzy zrobią buraka (dla niekumatych będzie zakłopotany) też jak będziecie sam na sam wtedy będzie trzeba umieć podkręcić gadke żeby chłopak sie nie speszył. Podałem teraz przykład na chłopaka, który jest ofiarą losu i nie umie korzystać z sytuacji :] Większość jak mu pokażesz że mu sie podobasz a jesteś ładna lub masz coś w sobie :diabel: to sama będzie do ciebie startować nie czekając na oklaski :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Bierzesz i próbujesz poderwać do góry tak jak sztange :) proste

a tak serio to nie rozumiem troche...ktos Ci sie podoba no to startujesz do niego i juz
 
Status
Zamknięty.
Do góry