Jak wyobrażacie sobie innych użytkowników? :d

C

*ChMuRkA*

Guest
to ja tez opiszę :p

ananasek - bardzo miła i kochana dziewczynka, bardzo chętna do pomocy, zawsze można na nią liczyć :*

nika - spoko kobitka :) cierpliwa i pomocna

adxa - pseudonim Obcy :p wesoła i sympatyczna :)

milusia - spoko babka, ale jak się zdeneruje to lepiej uważać, nie lubi jak sie łamie regulamin na forum :p

Martyna;) - nie akceptuje swojego wieku, chyba chciała by byc troche starsza

czy o kimś zapomniałem??



o mnie :( albo nie chciałeś pamiętać :p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
*ChMuRkA* wydaje mi się osobą.. daleką od smutków..
tak jakby omijały ją szerokim łukiem..
Ale tak dobrze sobie z nimi radzi.
Jest wesołą nastolatką :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
*Chmurka*: sympatyczna, bardzo miła, gdy trzeba to dla przyjaciół zrobi wszystko, są dl niej najważniejsi i chłopak :D- o ile Go posiada, kocha Hem gru :p, jak sie do czegos przywiąże to trudno ją od tegooderwać
Eman77- to samo bym powiedizął, woiedziałam,z e opórcz Derasa jest ejscze jeden chłopak,który mi zapadł w pamieć- jako jakis taki romantyk,moze nie na tyle, aleopiekuncyz,którego by chciala każda dizecwyzna....
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Serpens- pomocny, nigdy nie odwórci sie plecami...nie boi się siata, ejst odwazny, indywidualista, dązy do obranych celów

świata*
 
C

*ChMuRkA*

Guest
*Chmurka*: sympatyczna, bardzo miła, gdy trzeba to dla przyjaciół zrobi wszystko, są dl niej najważniejsi i chłopak :D- o ile Go posiada, kocha Hem gru :p, jak sie do czegos przywiąże to trudno ją od tegooderwać
Eman77- to samo bym powiedizął, woiedziałam,z e opórcz Derasa jest ejscze jeden chłopak,który mi zapadł w pamieć- jako jakis taki romantyk,moze nie na tyle, aleopiekuncyz,którego by chciala każda dizecwyzna....




oj heheh zgadłaś ;)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
*ChMuRkA* wydaje mi się osobą.. daleką od smutków..
tak jakby omijały ją szerokim łukiem..
Ale tak dobrze sobie z nimi radzi.
Jest wesołą nastolatką :)


heh Ananasek też troszke mnie zna ;) chociaż czasem siem smutam ale próbuje to ukrywać :) a Ananasek jest takom dziewczynkom delikatną, usmiechnietą i tak jak już ktoś wcześniej napisał przyjacielską :]
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Serpens- pomocny, nigdy nie odwórci sie plecami...nie boi się siata, ejst odwazny, indywidualista, dązy do obranych celów

świata*
Ten świat bez mojego odwracania się plecami jest wystarczająco okrutny, trzeba pomagać żeby pokazać tym (tutaj powinno paść brzydkie słowo) że okazywanie zła i dostarczanie cierpień nic nie da bo zawsze znajdzie się ktoś pomocny :)
Więc jak coś ja zawsze wysłucham i zrobię co w mojej mocy żeby pocieszyć lub pomóc :)
Dzięki
:*
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
a Ananasek jest takom dziewczynkom delikatną, usmiechnietą i tak jak już ktoś wcześniej napisał przyjacielską
dziękuje :*
poprostu lubie pomagać..
 
C

*ChMuRkA*

Guest
wszystkim cudownym użytkownikom życze dobranoc bo moje miejsce zajmuje teraz księżyc więc idem spać ;) bo co za dużo to nie zdrowo wszyscy jesteście super :* i cudownie jest tu być :* jeśli zechcecie to was jutro jeszcze poopisuje ;)
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Vito... Daj namiary tych problemow i zara je załatwimy...

a Zoombie...** to jest taka ze się ciągle o mnie o coś czepia...:p:p Ale nie mam jej tego za złe...

Zoombie...** - Obcy..:p
 
Do góry