Jak wygląda Wasz ... szkolny mundurek :/

Ala1607

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
31
my też chyba za nie długo dostaniemy ;/ u nas mają być workowate bezrękawniki z logo szkoły , jeszcze w tam tym roku przymierzaliśmy :) każdemu dadza 2 rozmiary za duże
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
Ja mam już od 1 września (myślałam, że są brzydkie, ale jak zobaczyłam w innych miastach to zmieniłam zdanie - są piękne :D). Co prawda to prawda, wcale nie uśmiecha mi się noszenie ich codziennie :skrzywiony: !

Jak zrobię jakieś zdjęcie to wstawię i sobie porównacie ze swoimi ;)
 

Ulenia

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
to jednak sa te mundurki? mieszkam przy podstawowce i jeszcze ani jednego ucznia w mundurku nie widzialam... dziwna sprawa
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
jak ja wam zazdroszcze.. :/
My już mammy od 1 września :/
Jeansowe marynarki, a faceci mają jak po pradziadku z wojny.. xD
Ale widziałam gorsze:D
To oczywiście nie zmienia faktu, że ich nienawidze i przy byle okazji kłócę się o nie z nauczycielami, którzy i taki nie mogą nic zmienić :p :lol2:
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
łeee! Jakie wstrętne! Rany dobrze,że mnie to juz nie objęłolo,bo spodziewam się,że wygladałabym w tych strojach jak kierowca ciężarówki :/

Co ma do tego kierowca ciężarówki? Chyba, że to była przenośnia, lecz cudzysłowia żadnego nie widać. Tak na marginesie kierowca ciężarówki jest ubrany w normalne swoje ciuchy, więc?! :mruga:

to jednak sa te mundurki? mieszkam przy podstawowce i jeszcze ani jednego ucznia w mundurku nie widzialam... dziwna sprawa

Podobno w nie ktorych szkołach nie ma czegoś takiego jak "mundurki", dlatego może nie widziałaś.
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
w mojej szkole są mundurki od 1 października,ale jeszcze i tak nie wszyscy mają,bo zabrakło :)
mi się nawet podobają, nie są takie najgorsze...
tzn. dziewczyny mają ładne,bo chłopcy mają okropniaste... najgorzej mundurek u chłopców wyglada jak któryś jest bardzo chudy, wtedy to zwisia na nim jak na wieszaku :p
jak widziałam jakie mają w innych szkołach,to stwierdziłam,że nasze są w miare fajne :)
już się przyzwyczaiłam i dobrze się nosi...
oczywiście jak każdy wolałabym,żeby nie było tych 'cudnych' mundurków,no ale co zrobić...
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Boy
Czarne Spodnie W kant. Niebieksa Koszulka plus czarny krawat.

Gril
Czarna Spodniczka (falowana) Niebieska bluzeczka Plus czarny krawacik.


To nosi sie u mnie a nie jak u was tandetne szmatiksy!
 

Gabri-el

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
u nas rozpadające się kamizelkopodobne szmatki z jeansu(?? :bag: ), farbujące wszystko czego sie dotkną... Tzn. nie mamy ich jeszcze(dostało tylko kilka osób i podstawówka, która jest obok), mialy byc w pierwszym tygodniu szkoly no ale na szczescie jeszcze ich nie ma... i mam nadzieje, że nie bedzie...
 

zanecia1905

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Chełm
ja nosic ich nie musze chodz powiem ze pomysl mi sie podoba ale w moim starym gimnazjum to tragedia normalnie z tymi mundurkami
 

józefina_89

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czaplinek
u mnie w LO mundurków nie ma, ale w każdy pierwszy piątek miesiąca mamy dzień "elegancji".. x/ czyt. na galowo, biała bluzka i spódnica czarna.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
błękitka koszulka polo, z kołnierzykiem. bluza granatowa, dekolt w szpic, właściwie to ja tam dekoltu nie widzę wcale.
jedna wielka (bo mi najmniejsza sięga do kolan) szmata. kocham szkołę.
dziewczyny i chłopaki to samo.

shit ;<
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
7 miesięcy noszenia mundurków. A może i tylko 6 <_<
Dzisiaj byłam na mierzeniu... Zielone, lekko do bioder, brzydko zielone, obszyte białą nitką... Po lewej stronie tarcza wyszyta. Jakieś tuniki/bezrękawniki.
Jednak mogły być gorsze.
Jak będę miała ten mundurek, to zrobię zdjęcie i pokażę. ^_^
 
Do góry