Jak utopić utopione czyli nowe taśmy tuż przed wyborami...

malarek

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
116
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Jak to możliwe bym dotej pory nic nie wiedział?
Właśnie włączam pudło (telewizor) i słucham jak to znowu rozdający te "uczciwe" karty chcą utopić utopione. Mam tu na myśli nowe "taśmy" z podsłuchów którymi... odziwo... prokuratura jeszcze nie dysponuje.
Trochę po nogach z radości mi poleciało - przyznam się bez bicia bo ktoś kto trzyma w łapie te karty - wie co robi.

Pierwsze taśmy wyleciały dość dawno temu. Nie pamiętam już z jakiej okazji. Kolejne przed wyborami prezydenckimi. Treaz następna porcja pt. Kulczyk>Tusk

No ładnie, ładnie. Kilkadziesiąt godzin przed głosowaniem ha,ha,ha.
Jak sądzicie drodzy forumowicze...
POpłynęła partia z dna pod dno? co?
:D
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
malarek napisał:
Jak to możliwe bym dotej pory nic nie wiedział? Właśnie włączam pudło (telewizor) i słucham jak to znowu rozdający te "uczciwe" karty chcą utopić utopione. Mam tu na myśli nowe "taśmy" z podsłuchów którymi... odziwo... prokuratura jeszcze nie dysponuje. Trochę po nogach z radości mi poleciało - przyznam się bez bicia bo ktoś kto trzyma w łapie te karty - wie co robi. Pierwsze taśmy wyleciały dość dawno temu. Nie pamiętam już z jakiej okazji. Kolejne przed wyborami prezydenckimi. Treaz następna porcja pt. Kulczyk>Tusk No ładnie, ładnie. Kilkadziesiąt godzin przed głosowaniem ha,ha,ha. Jak sądzicie drodzy forumowicze... POpłynęła partia z dna pod dno? co?
W poprzednich taśmach nic ciekawego nie było, Oszołomy dopatrzyli się tak "potężnych skandali i afer" jak ośmiorniczki za 1000 zł oraz to, że Bieńkowska powiedziała o pracy w Ministerstwie, że nikt nie będzie pracował tam za 6 tyś zł. Nie spodziewam się i w tych taśmach niczego sensacyjnego. Chyba, że wreszcie bedzie jakieś łamanie prawa. Bo do tej pory nikt go nie złamał ani nie było żadnej korupcji. Przyznam, ze po publikacji taśm moje zaufanie do PO wzrosło. Rzadko się zdarza, aby rok podsłuchiwać całą armię polityków i przez rok nie było nawet najmniejszej korupcji. Brawo!

Za to afera Prawa i Sprawiedliwości związana ze SKOKami, która kosztuje nas podatników nie 1000 zł tylko 3 500 000 000 (mld) zł + kolejne 3 000 000 000 (mld) za nietrafiony zakup Możejek!!!!! ... zupełnie nie ruszyło wyznawców Jarosława Adolfa Kaczyńskiego. To oczywiście według nich sa pomówienia, jakoś się to spłaci. Najważniejsze są ośmiorniczki.
 

malarek

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
116
Punkty reakcji
9
Wiek
38
AaronH napisał:
Przyznam, ze po publikacji taśm moje zaufanie do PO wzrosło. Rzadko się zdarza, aby rok podsłuchiwać całą armię polityków i przez rok nie było nawet najmniejszej korupcji. Brawo!
Żartujesz, prawda? Rok to oni czyścili te taśmy chłopie!
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
malarek napisał:
Żartujesz, prawda? Rok to oni czyścili te taśmy chłopie!
Chcesz powiedzieć, że mieli te taśmy, byli ich wyłącznym dysponentem i je czyścili? Skąd masz takie informacje? Podaj źródło. To sensacja jakich mało.

Skoro mieli te taśmy w pełnym władaniu to po co mieliby je czyścić i upubliczniać?????? Wyrzucili by je do kosza i nie byłoby sprawy! To chyba tak logiczne jak to, że słońce świeci na niebie.

Podaj proszę gdzie w tej ogromnej ilości podsłuchanych rozmów znalazłeś jakikolwiek wątek związany z łamaniem prawa? Z korupcją? Z prywatą? Podaj przykłady... ja podam jeden, jedyny. Rozmowa Nowaka, który załatwiał likwidację kontroli US w firmie jego żony. Chodziło o kwotę jakieś 150 tyś zł. To był jedyny wątek korupcyjny. Kwota mała, Nowak już dawno nie jest w PO, a tak w ogóle to okazał sie dupkiem. I kij z nim.

Podaj proszę prawdziwe afery i zarzuty wobec bohaterów nagrań? Co tak strasznego tam usłyszeliśmy, że trzeba obalać rząd i głosować na niezrównoważonych radykałów?
 

malarek

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
116
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Jedno jest pewne. Na oszusta to Ty się za groma nie nadajesz. Chłopie, nawet nie wiesz jakie cuda władza kręci Ci za plecami.
Chcesz poparcia faktami, hm. A niby skąd? Sądzisz że ktoś się przyzna?
Człowieka rozumowanie jest tak skonstruowane że jeśli już ma coś wypłynąć i możemy tym manipulować to zmanipulujemy tak by wypłynęło jedynie to co chcemy by wypłynęło. To jest tak oczywiste że aż śmieszne.
Nie mogą ukryć taśm i powiedzieć że ich nie było!
Mogą wyciąć co trzeba, powalić kilka stołków na pokaz i sprawa sama ucichnie. Nazywa się to fachowym zamiataniem pod parkiet na którym leży dywan!
Umieszczenie taśm z podsłuchów np. na stronach **.gov.pl nie było by najmniejszym problemem gdyby istniała uczciwość.
Taśmy nie powinny były zniknąć z internetu lecz mamy coś co nazywa się USTAWĄ O OCHRONIE PRZESTĘPCÓW
tj. DANYCH.
Niestety, ale mamy niby jakąś ciszę wyborczą więc nie mogę napisać tego co bym chciał napisać. Nadrobię w poniedziałek...
 
Do góry