jak usunąc konto na forumowisku?

Status
Zamknięty.

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Nie usuwa się, bo posty itp., itd. zostają na forum. Po prostu zostawiasz konto, a po chyba pół roku ktoś może przejąć twój nick.
Oczywiście jeśli nie będziesz się logować.
Oczywiście zły dział :p
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
zgadzam się zły dział.

co do pytania to można chyba poprosic o zbanowanie, ale nie jestem pewna
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Były już chyba tematy z takim pytaniem... ^^
Konta chyba nie da się usunąć, bo tak jak powiedział Wetamoo posty itp. itd. zostają i się chyba nie da :bag:
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie usuwa się, bo posty itp., itd. zostają na forum. Po prostu zostawiasz konto, a po chyba pół roku ktoś może przejąć twój nick.
Oczywiście jeśli nie będziesz się logować.
Oczywiście zły dział :p


He, he, głupota, już tłumaczę czemu. :)

Każde konto jest przypisane do bazy danych, tak jak posty, tematy itp, jeśli znika konto - automatycznie znikają posty użytkownika i tematy przez niego założone.

Nikt nie może przejmować nicków, bo do przypisanego nicku (ID usera w tabeli w bazie danych) jest przypisane jego hasło, które zna tylko użytkownik. :)

odp na pytanie: poprosić administratora o usunięcie konta, bo może to zrobić z poziomu ACP (Panelu administratora)

mam nadzieje, że wytłumaczyłem. :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
He, he, głupota, już tłumaczę czemu. :)

Każde konto jest przypisane do bazy danych, tak jak posty, tematy itp, jeśli znika konto - automatycznie znikają posty użytkownika i tematy przez niego założone.

Nikt nie może przejmować nicków, bo do przypisanego nicku (ID usera w tabeli w bazie danych) jest przypisane jego hasło, które zna tylko użytkownik. :)

odp na pytanie: poprosić administratora o usunięcie konta, bo może to zrobić z poziomu ACP (Panelu administratora)

mam nadzieje, że wytłumaczyłem. :)
Ja jakoś przejęłam nick <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry