Jak urządzić 18-stkę?

szynszylek

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, we wrześniu kończę 18 lat. Z tego tytułu zamierzam jechać do Poznania, gdyż mam tam rodzeństwo i znajomych. Nie mam żadnego pomysłu na imprezę, zwłaszcza, że mój portfel czasami popada w anoreksję długoterminową i nie mogę mieć pewności co będzie za te dwa miesiące.
Jaką imprezę chciałabym mieć? Do białego rana, na trzeźwo (albo przynajmniej tak, żeby coś zapamiętać ;) ) i tanią (na ile to możliwe). Mam nadzieję, że mi pomożecie.
 

ginny1409

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Coś fajnego w chacie możesz urządzić, odchodzą koszty za lokal. Może masz jakiegoś kumpla co jest DJ to by Ci grał :)
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Najlepiej MTV poprosić :) Nie no oczywiście żartuję. Podobno najlepsze imprezy to prywatki, w domu. W wynajętym lokalu ponoć nie ma "tej" atmosfery co w domu. Moim zdaniem, nie miejsce jest ważne, a ludzie, których ewentualnie zaprosisz oraz dobra zabawa z nimi. A wtedy to gdzie się będziesz bawić nie ma większego znaczenia. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na 18 życzę : )
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem bardzo fajne imprezki tego typu można zorganizować na działce. Jeśli masz taką możliwość to może pomyśl o takim rozwiązaniu. Możesz zrobić np. grilla i przygotować dodatkowo przekąski.
 
Do góry