Jak u was z książkami?

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja czytam tylko i wyłącznie literaturę związaną z Drugą Wojną Światową. Rocznie około 20-25 książek.
 

Jellyday

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
15
Punkty reakcji
1
Wiek
24
Miasto
Warszawa
Uwielbiam czytać! Wręcz, pożeram książki. ;3
Harry Potter, Dary Anioła, Dom Nocy, Wygnana, Ja, diablica... To zdecydowanie ulubione. ;D
Ostatnio zakochałam się także w kryminałach Agathy Christie.
 

werka1993

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Daleeeeeeko ;P
Jeżeli istnieje coś takiego jak uzależnienie od książek, to nie ma już dla mnie ratunku. Ma to swoje dobre i złe strony. Głównie czytam fantastykę ale nie pogardzę naukowymi (aktualnie: Biochemia Harpera i Zoologia Feliksiaka -> egzaminy :angry: ) biografiami, historycznymi, itp. Moim konikiem jest jednak twórczość Tolkiena. To jest związek na całe życie :)
 

Kasage

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
28
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Książki czytam często i chętnie. Obecnie czytam 'Władcę Much' W. Goldinga. Przedwczoraj skończyłem 'Nowy wspaniały świat' A. Huxleya. Na półce już czeka 'Motywy postępowań' Marii Ossowkiej.
Nie wiem, jaki jest mój ulubiony gatunek. Z każdego można wynieść coś dobrego. x)
 

michal214

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mi znowu przyszła paczka z księgarnii Bookmaster a w niej 10 książek, ogólnie sądze ze kupuje za dużo :)
 
R

Righteousness

Guest
Czytam bardzo dużo. Wszystkie książki Harry'ego Pottera przeczytałem około 100 razy, ciągle do nich wracam ^^.
Uwielbiam twórczość Tolkiena (chociaż tak wiele osób narzeka na rozwlekłe opisy, mnie osobiście one zachwycają) a także Toma Clancy'ego. Zakupiłem ostatnio 12 książek tego autora w antykwariacie i zacznę niedługo czytać :p
Ogólnie lubię fantastykę, zabieram się do Wiedźmina (przed książkami Clancy'ego). Przeczytałem 3 z 4 ksiąg Dziedzictwa, Próbuję dorwać "Starcie królów" w bibliotece.
Uwielbiam czytać bo mam dobrą wyobraźnię i lubię przekłądać całe światy w umysł ;)
 
A

alfabeta11

Guest
Miesiąc bez chociaż jednej książki to miesiąc stracony ;)
Chociaż tak na dobrą sprawę jedna książka na miesiąc to trochę mało. Jeśli wpadnę w cug to mogę i z 5 na tydzień przeczytać a potem nie ruszać przez miesiąc ;)

Chyba najwięcej czytam książek fantastycznych. Jakoś najbardziej mi się podobają. Pozwalają przenieść się do całkiem innego świata. Nie pogardzę też dobrą sensacją czy kryminałem raz na jakiś czas.

Ulubionego autora chyba nie mam. Praktycznie każdy pisarz ma w sobie coś niesamowitego co trzeba dostrzec. Świetny jest pan Sapkowski lub na przykład Kevin Hearne (Ktoniki żelaznego druida - baaaardzo polecam).
 

xAgatax

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Oj czytanie <3
Nie umiałabym żyć bez książek (a szczególnie bez fantastyki) :)
Uwielbiam Rowling, Margit Sandemo, a też Nicholasa Sparksa.
Tygodniowo zdarza się, że przeczytam 5-7 książek, ale teraz się zapuściłam i jedną książkę czytam 4 dni xddd
 
Do góry