Jak To Z Nami Jest?

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Chciałabym poruszyć temat odnośnie stylu życia niektórych osób.Wkurza mnie gdy dziewczyna która co noc ma innego lub po prostu często zmienia partnerów nazywana jest publicznie szmatą i dz...wką a mężczyzna który robi to samo nie jest potępiany.Co ma w sobie kobieta lub czego nie ma że ją tak nisko ludzie oceniają?Chciałabym poznać Wasze opinie bo pytanie mnie nurtuje od dość dawna.


p.s. Z tego co wiem nie ma takiego tematu.Jeśli się mylę-proszę usunąć.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jest czy nie ma - nie wiem. Ale jakoś ten dział mi nie odpowiada.... Przeniose :D.
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
po prostu ludzie zyją stereotypami,bo im się tak "łatwiej żyje". A jak wiadomo cięzko zmienic niektore poglądy ktore są zakorzenione już od łohohoho i jeszcze wiecej czasu.
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tak to juz jest, że to niby kobiety powinny sie szanowac i nie puszczać, a faceci wręcz odwrotnie zdobywać:( Dawniej to kobiety siedziały w domu i nie miały prawa do niczego, więc teraz ich "wolność" jest bardziej potepiana. Z przyzwyczajenia.
 

lena191

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Czesc ja mam takie zdanie na ten temat! jest takie powiedzonko!Jesli suka nie pies nie weźmie! I to jest siwęta prawda! Jak baba nie da to nie beda jej nazywać kur...,szmatą itd.. i to od niej wszystko zależy a nie od chłopa!!
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Czesc ja mam takie zdanie na ten temat! jest takie powiedzonko!Jesli suka nie pies nie weźmie! I to jest siwęta prawda! Jak baba nie da to nie beda jej nazywać kur...,szmatą itd.. i to od niej wszystko zależy a nie od chłopa!!

No, bo nie ma raczej tak że baba zacznie dobierać się do chłopa i on będzie sie zastanawiał czy dać jej czy nie :lol: Mężczyźni zdobywają a kobiety ulegaja lub nie, tak najczęściej jest. Krzywdzące dla nas ale cóż :/
 

avidal

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Myślę,że określając rozrywkowe kobiety takimi epitetami
faceci podświadomie zabezpieczają sie na przyszłośc.
Jeśli wpoi się kobietom,że rozwiązłość jest czymś
wyjątkowo ohydnym,nagannym-to istnieje większa szansa
na to,że kobiety będą wierne.I o to chodzi facetom,
bo przecież moja partnerka jest moją własnością
jest filozofią większości panów.
 

karolekka

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
To jest chore. Facet - to mach bo tyle lasek zaliczył, a laska to dz***. Taki jest ten głupi świat. A zacznijmy od tego że to faceci częściej nalegają na sex, a jak już to mają to laski puszczają kantem a potem się chwalą: "tą miałem" więc w oczach innych - jest łatwa. Takie są przypadki, nie rozumiem tych kolesi
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Według mnie jest pewna duża różnica w tym wszystkim. Sama sobie odpowiedz na pytanie czy Kobieta co noc śpi z innym nie jest troszke inna?? Same kobiety mówia, a przynajmniej mi, że kobieta powinna byc zdobbywana, a nie wykorzystywana na jedna noc, a jeżeli taka kobieta co noc ma innego to wiadomo. Mężczyzna podobno jest myśliwym :p ( nie wiem z kąd to wszystko wiem) i to on poluje na kobiety i to on je zdobywa nawet co noc. Mam nadzieje, że moja wypowiedx da sie zrozumieć.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Nie rozumeim jednego.Wy wcale nie potępiacie mężczyznyz a to że się tak prowadzi.W Waszych oczach mędzie zdobywcą a kobieta nikim.Czy to sprawiedliwe??
A poza tym dlaczego one są w ogóle oceniane??Nie możecie ich nazwać normalnie kobietami tylko od razu dz..ka szmata itp??!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Chłopak może sie pochwalić tym że przeleciał tą i tamtą a dziewczyna nie moze zrobić tego samego. No cóż tak już jest na tym świecie i raczej tego nie zmienimy :( nie zależy mi na tym żeby tak robić bo nie każda kobieta jest taka. Jednak facetowi nie można wpoić (nie każdemu) czegoś takiego jak kobiecie bo i tak zrobi swoje. Prawda nie każdy ale większości nie wytłumaczysz że "sie puszcza" u facetów to nazywa sie "zdobywanie" ... :/
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Nie rozumeim jednego.Wy wcale nie potępiacie mężczyznyz a to że się tak prowadzi.W Waszych oczach mędzie zdobywcą a kobieta nikim.Czy to sprawiedliwe??
Chłopak może sie pochwalić tym że przeleciał tą i tamtą a dziewczyna nie moze zrobić tego samego.

To niesprawiedliwe.Ale tak już się przyjeło że facet który zalicza panienki jedna po drugiej to macho, a kobieta która daje kazdemu to szmata.Dlatego ciesze się że jestem facetem. :D
Po częsci to wina samych kobiet gdyż kobiety jak zauważyłem raczej nie zwracają uwagi ile ich męzczyzna miał kobiet przed nimi i czy je wykorzystywał.Natomiast mężczyźni zwracają raczej na to uwage i z puszczalskimi raczej nie chcą się wiązać.Przynajmniej nie na poważnie.
 
Do góry