Jak to jest z tą wodą ?

katalina007

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam

Wszędzie gdzie czytam o odchudzaniu napisane jest żeby pić dużo wody.
Od pierwszego września czyli od poniedziałku (dziś czwartek) zaczęłam swoją kolejną przygodę z odchudzaniem Zgodnie z tym co wszędzie piszą piję dużo wody. Ale mam kłopoty z wypróżaniem się. Czy to przez tą wodę tak się dzieje? Mój chlopak mowi że jak piję dużo wody to rozpycham sobie żołądek czy ma rację? Ja tą wodą próbuje oszukać żołądek i mniej jem. Dzięki wodzie czuję sie pełna i nie jem dużo. Moje pytanie czy przyczyną moich problemów z wypróżaniem się jest woda?
Proszę o opinie to dla mnie bardzo ważne.
Pozdrawiam
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
raczej zmniejszenie ilości stałego pożywienia nie woda. organizm musi sie przyzwyczaic do nowych warunków żeby wypróżnianie wróciło do jakiej takiej normy.
ale to mój punkt widzenia nie wiem tego na pewno
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
Witam

Wszędzie gdzie czytam o odchudzaniu napisane jest żeby pić dużo wody.
Od pierwszego września czyli od poniedziałku (dziś czwartek) zaczęłam swoją kolejną przygodę z odchudzaniem Zgodnie z tym co wszędzie piszą piję dużo wody. Ale mam kłopoty z wypróżaniem się. Czy to przez tą wodę tak się dzieje? Mój chlopak mowi że jak piję dużo wody to rozpycham sobie żołądek czy ma rację? Ja tą wodą próbuje oszukać żołądek i mniej jem. Dzięki wodzie czuję sie pełna i nie jem dużo. Moje pytanie czy przyczyną moich problemów z wypróżaniem się jest woda?
Proszę o opinie to dla mnie bardzo ważne.
Pozdrawiam

Wrecz przeciwnie picie wody poleca sie osobom ktore maja problem z wyproznianiem Natomiast co do pomyslu jedzenia mniej a picia duzo niewiele zyskasz bo Twoj organizm zobaczy ze nie dostarczasz mu energi z pozywieniem i zamiast chudnac bedziesz tyc Tak niestety dziala nasz organizm Najlepiej jedz mniej a czesto wtedy bedziesz efektywnie chudnac dobrze by bylo gdybys do tego dolaczyla ruch

A co do picia wody powiem Ci tyle ze dorosly zdrowy czlowiek powinien dziennie wypijac 2-3 litrow wody a jak jest goraco 4-5litrow
 
E

esflores

Guest
Przed kazdym jedzeniem wypić dwie szklanki wody i efekt murowany. To sprawdzone i bardzo zdrowe. Nie pic bezpośrednio po jedzeniu!!
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Masz zaparcia czy po prostu rzadziej sie wyprozniasz?
Bo jezeli tylko rzadziej to nic zlego sie nie dzieje.Mniej jesz w zwiazku z tym rzadziej chodzisz do kibelka ;)

Wyproznianie zalezy tez od tego co jesz.Jezeli w Twojej diecie jest malo warzyw i owocow to mozesz miec problemy z zaparciami.
 
E

esflores

Guest
1. Jedz suszone owoce.
2. Siemię lniane – parzyć lub prażone.
3. Owoce i warzywa jabłka, kukurydza.
4. Senes , xenna alax , mogą uzależniać i rozleniwiać jelita.
5. Ćwicz , ruszaj się.
6. Błonnik
7. Nie używaj otrębów samych – podrażniają jelita.
8. Ciepłe napoje – rozluźniają.
9. Pieczywo – tylko ciemne.
10.No i woda, woda, woda w ilościach nieograniczonych.

Chodźcie do nas po wiecej :papa:
 
Do góry