Jak to jest z nami i naszymi zachciankami

mati_91

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej mam takie pytanie...znajdą sie one w sondzie ale normalnie tez mozecie odpowieadac ile razy na tydzien sie masturbujesz?? golisz sie przy penisie?? :niepewny: :niepewny: wiem ze są to głupiutkie pytania ale mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto odpowie na te pytanka. :mruga: :niepewny:
 

Attachments

  • kobieta6.jpg
    kobieta6.jpg
    4 KB · Wyświetleń: 7

Wisnia18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łeba
Współczuje gosciom, którzy sie golą na jajcach. Kiedyś koleżanka założyła sie ze mną o prace domową z matmy (to było na imprezie), że sobie nie zgole. No, a ja głupi Wiśnia dawaj polsilvera i jechana. Potem przez dwa tygonie tak mnie skróra przy "sprzęcie" swędziała, że nie mogłem wyrobić.
 

robobobo

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
a ja ostatnio jak mam już dziewczynę to robię już rzadziej, ale czasem wyjdzie właśnie i ze 3/tyg :) , kiedyś robiłem to codziennie...
a co do golenie, to nie golę do zera, przystrzygłem ostatnio. Zrobiłem to tylko dla niej :D
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
niektórzy lubią o siebie zadbac i golą :) jesli chodzi o sportowców, czy ludzi którzy się nadmiernie pocą to jest to wręcz wskazane ze względów higienicznych, ale niestety u nas kojarzy się z pedalstwem, gejostwem itp :) no ale nie powiem ze dziewczynom sie nie podoba :)
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
pewnie, ze lepiej sobie przystrzyc jajca o goleniu już nie powiem. Jest to na pewno bardziej higieniczne niż przy zarośniętym sprzęcie.
Jestem tez pewny, ze twoja dziewczyna wolałaby jakbyś miał przystrzyżone jajeczka :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
ten temat mialby sie nazywać inaczej, to by więcej ludzi weszło.
 

blondas

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
średnio to codziennie :lol:
a włoski przycinam na krótsze :D
 

halus

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
to głupie sobie golić no chyba że masz maksymalną dżunglę to troszkę przyciąć
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Pierwsza sonda jest sama w sobie denna.
Gdzie tam jest opcja: Nie robię tego ew. nigdy ?
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Pierwsza sonda jest sama w sobie denna.
Gdzie tam jest opcja: Nie robię tego ew. nigdy ?
Buahaha. Stary, ale żeś agadał...Każdy "zdrowy" facet to robi....Założe się tesh, że wiekszości z tutaj obecnych dopiero co nie co tam "kiełkuje" i jest to dla Was ogromny powód do dumy....

A tego drugiego nie robiłem, nie robię, ale być może zrobię jeśli mnie tylko, jakaś wyjątkowa "kobitka" o to poprosi :p
 
Do góry