Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

ercoli

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie namawiam nikogo ale ...
Ja zdecydowałem sie na Meridie. Przepisał mi ją lekarz i zadziałało niesamowicie! Po 7 tygodniach stosowania schudłem już prawie 20 kg!!! Czuję sie wyśmienicie! Oczywiscie trzeba jednoczesnie stosowac dietę by przyzwyczaic sie do nowego stylu żywieniowego po odstawieniu leku .
 

princesska

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
mam rade odchudanie to głupota mam 163 cm i ważyłam 48 kg myślałam że to strasznie dużo zaczełam sie odchudać teraz nadal mam 163 cm i ważę 39 kg i mam 15 lat a do tego mam depresje anoreksja to głos śmierci nie odchudzajcie sie życie jest piękne !!!
 

Attachments

  • 0139210349.jpg
    0139210349.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 75

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dieta, ćwiczenia ale bez szaleństwa (tzn. prawie codziennie ćwiczonka pilates na brzuszek) raz w tyg siłka, do tego żrzeracz tłuszczu (fat burner) i w miesiąc poszło 6 kg - czyli można hi hi ale musiałam sie tego pozbyc bo po porodzie zostało (w trakcie diety byłam 3 miesiące po porodzie)

teraz juz mi sie tak ostro nie chce odchudzać, za duzo smacznych rzeczy ;) ale brzuszek srednio mi sie podoba więc zaczełam 6 waidera :D
 

gilberti

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
mnie nie przekonuja wszystkie diety "cud"...owszem, mozna szybko schudnac na kopenhaskiej - moja dziewczyna raz sprobowala. W 2 tyg. zrzucila 6 kg...ALE!!! poza tym, ze czula sie fatalnie (zawroty glowy, nudnosci, oslabienie), to po zakonczeniu diety dopadl ja efekt jojo:/ Dlatego uwazam, ze najlepiej w ogole zmienic tryb odzywiania i tego juz sie trzymac...ja juz nie wroce do smazenia, duszenia, pieczenia - bede jadl posilki "parowane".
 
E

esflores

Guest
Błonnik nie jest chemią, oczywiście ,że najlepsze są warzywa i owoce, nie jedzcie otrebów solo , mogą podrażnić jelita.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
oj najwazniejsza jest zasada ŻP czyli żrec polowe :p :p :p
i sport, np siata :lol:
nie katujcie sie dietami, bo pozneij jest efekt jojo ;)
 

gilberti

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
ŻP to dobry pomysl,

ja stosuje ŻW (żreć warzywa - z pary oczywiscie) :p

Widze alek, ze Ty tez jestes entuzjasta zieleninki:)
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
przekonałam sięna sobie, że najlepsze odchudzanie, to mniej jeść, odstawić pieczywo i słodycz wszelaką. Efekt murowany
 

gilberti

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Opatia to jest dobre myslenie, ale ja moge sobie czasem pozwolic na chleb razowy, czy ciasto marchewkowe w wydaniu mojej ukochanej, dlatego ze wcinam wiecej warzyw i miesa nie "z patelni".
 

miecia4

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja schudłam na diecie strukturalnej. Zamiast kolacji robię sobie specjalne koktajle z tej diety (z różnych zdrowych rzeczy) i waga spada. jestem już bliska celu. Przepisy znajdziecie na www.dietastrukturalna.pl :papa:
 

pistacjowy_smak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Honolulu - małpki giglam ;)
Ostatnio znalazłam Aerobiczną Szóstkę Weidera - na wszystkie mięśnie brzucha - to jak lubisz cwiczyć, bo podobno jest świetna :eek:k:

stosowałam, a nawet 3 razy do tego podchodziłam i wytrzymałam 15 dni, a przy drugim 12 dni i jeszcze wtedy dodatkowo trenowałam koszykówkę.
a kaloryfer... cuuudo ;)


rozruch (nie wiem, moze jakieś cwiczenia aerobikowe albo bieganie) + reguralne robienie brzuszków i z dnia na dzień zwiększac ich liczbę
to na brzuch, zapraktykowane i efekt jest super ;]

na posladki dobre są rolki, tak z 4 km dziennie ;) i napinanie ich na 5 sekund i puszczac, napinac na 5 i puszczac, i tak powtarzając 5 razy i z 6 serii dziennie (oczywiście najlepej by bylo je zwiększac, to nie zaszkodzi ;))

a tak to ogółem na odchudzanie to jak tu wcześniej czytałam, czyli:
- ograniczyc posiłki do połowy (szczególnie obiad),
- nie jeśc po 18,
- nie jeśc słodyczy,
- duzo owoców (jabłek, bananów, manadrynek, pomarańczy),
- duzo, dużo, dużooo warzyw ;)
- jougurty, musli, chleb pełnoziarnisty, i hejaaaaaaa :D
- do picia WODA i niesłodzona herbarta (albo soczki własnej roboty, tak jak u mnie mamusia robi :p)
i jeśc tak co 3 godziny

no to tylko pozostaje mi zyczyc powodzenia ;) :*

pozdrwiam ;]

aa i jeszcze zapomniałam dodac, że slyszałam, że żelki sa dobre na formowanie pupci ;]
hehe ;)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
^ weidera kiedyś robiłam,na początku trochę dawało to efekty,a potem wcale.Teraz przez 1,5 miesiąca żywiłam się prawie tylko koktajlem ptoteinowym i schudłam "aż" 1,5 kilo.Masakra.Ja już nie wiem co mam robić :(
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Nasz organizm nie jest głupi, i mniej sie je tym gorsze sa efekty i potem problem z utrzymaniem wagi, polecam pisanie bloga o własnym odchudzaniu, nic tak nie trzyma w ryzach jak słowo dane publicznie :D
np. tutaj możecie to zrobić, ja też tam pisze i dobrze mi idzie www.schudnijmy.pl ;)

Zima to dobry moment, żeby wziąść sie za siebie, wakacje na horyzoncie... :papa:
 

anikaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej PoMocy znacie pewnie diete kopenhaską !. Mam 14 lat i czynnie uprawiam sport . powiedzcie czy mogę stosować tą diete czy jest zbyt rygorystyczna dla mojego trybu zycia . Mam 4 treningi tygodniowo ok 2 godz.

Piszcze na Gadu ! 12667563! Pliss ! ^_^
 
Status
Zamknięty.
Do góry