Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.
K

Kulka83

Guest
i co lykasz to swinstwo z amfetamina?wiesz jaki to musi miec wplyw na twoj organizm nie wolisz cos bezpieczniejszego?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ee.. ale to jest jej organizm, napewno zna konsekwencje ewentualne wiec nie rozumiem tego oburzenia :x
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Tia, koleżanka łykała, później wyladowała w szpitalu. Rok po kuracji która miała odbudowac zniszczenia w organixmie po tym świństwie próbowała zajść w ciąże... i długo sie starała... lekarz powiedział, że to że brała te tabl nie jest bez znaczenia...
Taka opinia mówi sama za siebie.
Już lepiej bierz jakieś suplementy diety, które w połączeniu z aktywnością fizyczna nie tylko sprawią że spadnie Ci waga, ale też poprawią Twoje samopoczucie i kondycję.
 
K

Kulka83

Guest
najlepsze sa nieinwazyjne preparaty szkoda zdowia zeby faszerowac sie jakimis mocnymi swinstwami.
 
K

Kulka83

Guest
za powiedz mi czy bralas juz jakies tego typu preparaty?bo towazne roznie dzialaja na rozne organizmy i jeszcze jedno jaki tryp zycia prowadzisz?bo przy clarinolu trzeba brac pod uwage ruch sporo ruchu cudow nie ma ale jest medycyna:)ciekawe swoja droga czy jest cos na wzrost:p
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
za powiedz mi czy bralas juz jakies tego typu preparaty?
Nie nie brałam... To byłyby pierwszy raz ;)
jedno jaki tryp zycia prowadzisz?
To jest tak obecnie nie chodzę na żadne dodatkowe zajęcia gimnastyczne... Ale od piątku będę chodzić na basen...
Będę się starać 2-3 razy w tygodniu... I robię brzuszki w domu ;)

sporo ruchu cudow nie ma ale jest medycyna:)
Ja bym chciała żeby cokolwiek było ale skuteczne ;)
Nie od razu żeby schudnąć 10 kg ale systematycznie ale żeby coś waga spadała ;)

Poradź coś !!!! ^^

Myślałam o tych herbatkach ale jakoś sie boję...
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
tak tylko ze mało kto wie co to wogóle jest CLA i jak działa na organizm i ze wedlug najnowszych badań ma tez nieporzadane skutki :) ja wiem ze przewaznie sie tym zwykly czlowiek nie bedzie interesowal tylko uwierzy reklamie ale ja wiem cos o tym wszystkim z zawodowego punktu widzenia
CLA powoduje owszem utrate masy u zwierzat laboratoryjnych ale u czlowieka nie ma badan dlugookresowych a w krotkim okresie (czytaj najdluzsze badanie trwalo rok) efekt nie byl spektakularny :) poza tym wracajac do zwierzatek to CLA powoduje u nic stluszczenie watroby i śledziony oraz hiperinsulinemie. co do ludzi nie prowadzi sie takich badan bo mogloby to byc niebezpieczne dla wolontariuszy:) wiec moze zastanowcie sie i poczytajcie troche ale nie uotek i reklam a literetury fachowej tak zwanej:)
pozdrawiam i ztowia zycze pry tym calym odchudzaniu bez glowy (w niektorych wypadkach)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Może i masz rację... Ale każda dziewczyna chciałaby mieć wymarzoną sylwetkę i brnie do tego jak najszybciej...

Ja właśnie boję się zażywać jakiś tabletek... Ale jeśli one są dobre i przynoszą jakieś efekty to można sprobować ;)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ja też sie boje z tabletkami...
Dlatego pije herbatki jak coś :p

Moja mama brała Alefit - takie tabletki.
Po tym nie czuje sie tak głodu podobno.
Sama nie próbowałam ale mama straciła dzięki temu pare kilo.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
ćwiczeń napewno nie robiła :p
ale jak połączysz to z ćwiczeniami to może być tylko jeszcze lepiej ;)
mama zawsze stosowała jakieś balsamy wyszczuplające dodatkowo, ale nie wiem czy akurat przez czas brania tabletek też tego używała.
zapytam o tą diete i balsam ;)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Zapytaj o te tabletki ;)
Bo ja np idąc na basen czy przed w=f w szkole mogę sobie je zażyć xD

Zapytaj o dokładną nazwę... I jak to stosowała...
Ahm i jakbyś jeszcze mogła to zapytaj.. Czy Twoja Mama zaczęła sobie stosować te tabletki od tak czy była u jakiegoś dietetyka i jej to przepisał.... ?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/315/aplefit100.jpg
Aplefit - tam jest 100 tabletek w opakowaniu i coś troche ponad 20zł kosztują
Brała max. 3 razy dziennie, 1 tabletke przed jedzeniem popijała szklanką niegazowanej wody
jadła do godziny 18
na początku podobno jest trudno, bo ciężko sie odzwyczaić od chęci zjedzenia czegoś pomimo braku uczucia głodu, ale po tych tabletkach czuła sie najedzona i z czasem potrzebowała coraz mniej jedzenia
przez 3,5 miesiąca straciła 10kg

ktoś znajomy jej polecił te tabletki, bo tam jest jakiś ocet jabłkowy i cośtam cośtam xD
u dietetyka żadnego nie była
 
K

Kulka83

Guest
jak tam dziewczeta po majowie? do przodu czy do tylu kilogramy ja mam chyba do tylu ale jeszcze sie nie wazne cwicze mam dietke i lykam clarinol jak wczesniej :) piszcie co tam u was?
 

spliffy

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz-Miedzyń
Muszę Wam to napisać, bo jakiś czas w tym "siedziałam" (jesli się powtórze to wybaczcie, ale temat jest dość obszerny).
Balsamy nie odchudzają. Efekt wyszczuplenia zawdzięczamy masażowi, poniewaz zmienia on rozkład tkanki tłuszczowej, co daje nam natychmiastowy efekt, ale niestety nie jest on trwały. Oczywiście skóra nawilżona jest elastyczna, gładka, miła w dotyku i piękna, co musi się podobać ;) Ale nie mozna zakładać, że wsmarowując w siebie takie specyfiki zyskamy wymarzoną figurę...


Aplefit (lub coś podobnego...) mam w szafie ale jakoś mnie nie ciągnie, by z niego skorzystać ;) Z reszta nie mam potrzeby pozbywania się czegokolwiek ;)


Mam 170 wzrostu i ważę... hmm... w zalezności od wagi - w domu 68, na innych mniej, ale nie wiem która jest ta "właściwa".
Większość z Wam patrząc na te liczby stwierdzi, że za dużo, natomiast moje otoczenie uważa mnie za szczupłą, niektórzy nawet kościstą.
Sport - nie można powiedzieć że uprawiam coś regularnie. Na judo chodzę czasem raz na tydzień, czasem raz na miesiąc. Na rower pewno niedługo się wybiorę, ale nie dla figury, a dla relaksu i może troszeczkę dla kondycji :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry