Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.
K

Kulka83

Guest
moje odchudzanie to basen, lekka dietka, ale beż przesady no i suplement diety...dopiero drugi tydzień ale liczę na efekty :)
 
K

Kulka83

Guest
ja próbuję wspomóc się dodatkowo suplementem zobaczymy czy poskutkuje - jak to się mówi to mój pierwszy raz :prazem łatwiej :)Oczywiście basen dwa razy w tygodniu jeszcze lepiej działa :D
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Buu ... Ja muszem schudnąć conajmniej 15 kilo albo 20 :) do wakacji :/ Bo mam nadwage ... ;/ I nie wiem właściwie jak się do tego zabrać ... Wakacje tuż tuż i jak ja się pokaże w stroju !? Pomocy ... Hmm... MI się wydaje że najepiej żebym zrobiła sobie jadłospis typu :
-Sniadanie : 2 kromki chleba z chudą szynka lub serem lub ew. mleko z płatkami ...
-Obiad to co mamuska ugotuje w małej porcji
-KOlacja : Jodurt , dwa jabka ... :)

Co myśliscie doradzcie mi ...
No i jeszcze tyle powiem że mam 163 cm wzrostu i z 70 kg waże ;/ Pzdr.

Zdruzgotana Natalka :/ :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Wiolu, zależy jakie mleko..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja miałam ostatnio kupić ;|
Całe szczęście, że się powstrzymałam.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Weź, nie mów.. Ja kiedyś tylko musli wpierdzielałam..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie o to chodziło.. Po prostu zwykle płatki mi się przejadły. I zdawałam sobię sprawę z tych dodatkowych kcal.. ;\
 

skalbka

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkich którzy chca schudnać. Ja kiedys tez stosowałam różne diety cud <_< . Chudłam nawet 10 kg a potem przybierałam 15 :( No niestety ale to juz mineło. Schudłam dzięki herbalife. Wiem, że ludzie na to bardzo źle reagują, ponieważ jest to drogie (ale naprawde skuteczne)i niestety na ten temat wypowiadaja się osoby które nie maja o tej firmie pojecia. Wiem, ponieważ sama kiedyś tak reagowałam. W 2,5 miesiąca schudłam 12kg. Moja mama która razem zemna stosowała te suplementy schudła 15kg. Po to aby pomóc osobom takim jak ja zostałam konsultantką(dystrybutorem) tej firmy. Jeśli macie jakieś pytania prosze piszcie na moje gg 1727444 chętnie odpowiem i ułoże dla was diete opierającąsie na herbalife.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
szybkie schudniecie jest rownoznaczne z efektem jojo.....i tyle bez sensu ale zeby jojo nie bylo trzeba oprocz zmiany nawykow jakos sie obronic i tu pojawiaja sie ziolka lub w moim przypadku clarinol cla .zakupilam na probe 30 tabletek w najtanszej aptece internetowej i teraz domowilam jeszcze 60 ladnie mi waga spada ale nie szybko kilo tygodniowo ok.a co najlepsze dobrze mi z tym :)
 
K

Kulka83

Guest
wiadomo trzeba cwiczyc i trzymac diete poczytaj sobie www.schudnijmy.pl/diety napewno znajdziesz cos dla siebie.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Kilogram na tydzień, to mało..
 
K

Kulka83

Guest
kilogram tygodniowo to optymalne chydniecie nie grozace efktem jojo wolisz schudnac szybko duzo i przytyc 2 razy tyle?
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
wole schudnąć szybko i dużo.. i dalej chudnąć ^^
i wcale nie tyć ;>
 
K

Kulka83

Guest
nie no jasne ja tez bym chciala .jesli tak to prosta rada przestan jesc;) i tyle szybko i duzo tylko na krotko a tak na serio warto troche dluzej sie pomeczyc zeby efekt tez byl na dluzej nie:)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry