Jak Stosować Mete Ruską?

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
Po 1 wlasnie nei bralem mety a po 2 , 193 wzrostu i 37 teraz juz 37.5 to mala lapa wedlog ciebie to dobry jestes kur** znawca :lol: :lol: :lol: Im jestes wizszy tym masz dluzsza reke a im dluzsza reke tym dluzszy miesien wiec 37.5 przy takiej dlugiej rece jak ja mam to ty taki efekt osagniesz przy 40 w lapie pajacu :lol: :lol: .Idz zjedz te mete jednak idz :lol:
To ostry z ciebie zawodnik :lol: :lol: :lol: czekaj dam zdjecie lada dzien tylko od kumpla aparat wezme zoabaczymy jak piał bedziesz :D
przemyj sie maluchu :D :D buahaha bo gadasz a :cenzura: glupoty smieciu :lol: :lol:
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ty masz 173 wzrostu nie ja maluchu :lol: :lol: :lol:
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
ile wy macie lat? 15? klucicie sie jak dzieci. 37 w bicu juz wyglada fajnie
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Fezik ja tu pisalem pokojowa a ten mi zaczol wyjezdzac ze cos tam , mysle ze przy moim wzroscie wyglada.
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Hehe. Stado bezmózgich koksów ze skurczonymi siusiaczkami. ti ti ti :* ssijta moją Vaginkę. Jestem niezniszczalny.
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
a pozniej po tej ruskiej mecie bedzie wyglodac jak niedzwiadki... :p :lol: :bober:

was to juz poje....do reszty...
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Masz kompleks patyczaka? Troche kultury internetowy kozaku...
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Widzisz Fez, a to o nas mówi sie że jestesmy prości, bo ćwiczymy na siłowni i bierzemy odżywki. My jestesmy tolerancyjni wobec innych ludzi, ich zachowań i pogladów. Jestem ciekaw czy taki frajer jak Psychedelic powiedziałby Ci coś takiego prosto w oczy, zapewne nie bo bałby sie ze dostanie jednego szybkiego i padnie :p
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Zależy od sytuacji.
btw. dziękuję, żałosny moderatorku. Ciesz się swoją mizerną namiastką władzy, masz jeszcze na to trochę czasu.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
kris juz przywyklem do tego , stereotyp to stereotyp . Ale trudno sie dziwic , im wiecej pracy wkladam w treningi tym bardziej mam ochote uszkodzic ludzi ktorzy tego nie doceniaja lub nawet mnie wysmiewaja...
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
Psychodelic jest wyraznym przykladem głupoty zrobił sie z niego juz niedzwiadek :bober:
albo lepiej zwierz Ruskiej puszczy :loldev:
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Stul pysk, różowa :cenzura: . Wystarczy spojżeć na twój obrazek przy podpisie i ograniczony zasób słów. Małe, buraczane :cenzura: .
Czcij mnie.

Chyba chciales napisać wystarczy spojrzeć na moja ubogą gramatykę :]
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
Psychodelic :czytaj: uwaznie co jest napisane. na tym rozowym... chyba ze to cholerstwo.. juz Ci mózgownice wypilo.;]

baran :bober:
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Psychodelic jest wyraznym przykladem głupoty zrobił sie z niego juz niedzwiadek :bober:
albo lepiej zwierz Ruskiej puszczy :loldev:


:cenzura:ku, widać jesteś nic nie wartym dzieckiem neostrady. Taki kozak z Ciebie:[ Kobiety się szanuje a nie wyzywa. Proszę admina o usunięcie tego niedorozwoja z forum. Mam nadzieje, że masz stałe IP. <n/c> dla takich ludzi. Kasiu nie przejmuj się.
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
&^łukasz*& nic sie nie stalo.

widac ze psychodelicowi w D*** ie po przewracalo od tej mety..

a zdrugiej strony taki kolesi trzeba wyzucac z forum :/
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Stul pysk, różowa szmato. Wystarczy spojżeć na twój obrazek przy podpisie i ograniczony zasób słów. Małe, buraczane ścierwa.
Czcij mnie.
rzucasz się jak wsza. Ciekawe czy byś tak do jakiegoś typa powiedział. Za Kasie sam bym Ci obił morde.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Czym jest akcja "NIE dzieciom neo"?

Jest to, najprościej mowiąc, protest przeciwko dzieciakom na forach, które nie dorosły jeszcze do korzystania z takich dobrodziejstw jakim jest Internet.

Kto to jest 'dziecko neo'?

Jest to dziecko, które dostało w prezencie od rodziców łącze internetowe w promocji (lub bez) i atakuje fora oraz grupy dyskusyjne nie mając najmniejszego pojęcia o podstawowych zasadach czy netykiecie. Podobnie jak Neo w filmie Matrix, one również mają swój wirualny świat, często zastepujący im prawdziwy. Kilka lat temu Internet był słabo dostępny, a modemy były kosztownym przywilejem, stąd z Internetu korzystali Ci, którzy go bardziej potrzebowali (ciężko wyobrazić sobie dyskusję na forum licząc się z każdym impulsem). Ekspansja wielu tanich łącz w kraju uczyniła go łatwiej dostępnym, stąd też rodzice fundowali je swoim pociechom "do nauki", a dzieci niemające pojęcia o Internecie zalały go falą bezsensu i dużą dozą bezmyślności. Dzieckiem neo moze byc każdy. Może to być również użytkownik łącza z kablowki, łącza radiowego, DSL, popularnej 'osiedlówki' lub jeszcze innego. Jeśli nie pozostajesz w zgodzie z netykietą, to niezależnie co używasz - będziesz trollem.

'Ale przecież każdy może korzystać z Internetu!'

Tak, o ile nie szkodzi innym. Osoba wpadająca na forum, "bo gra nie działa" natychmiast pisze wątek, zapominając o przeczytaniu obowiązującego regulaminu czy sprawdzeniu w wyszukiwarce, czy nie było już takie pytanie, nie jest mile widziana i o ile kontynuuje swój destrukcyjny proceder zyskuje miano trolla. Określenie troll jest bardzo rozległe i uznawane za obraźliwe. Dziecko neo jest jego synonimem, bliższym polskim realiom.

Klikając na linki możesz dowiedzieć się jak poznać trolla, jak się przed nim bronić, a także wspomóc akcję poprzez dodawanie do sygnatur lub na stronę www userbarów lub logo.

Jaki jest cel akcji?

Celem akcji jest zwiększenie uwagi na beztroskie dzieci, nie zwracające uwagi na panujące zasady, brak kultury, często rażące błędy ortograficzne. Osoby takie należy zgłaszać do administratorów i moderatorów forów, grup dyskusyjnych i innych społeczności internetowych, a nie zwalczać samemu.

Jak rozpoznać trolla? Jakie są jego działnia?

Trolle siedzą na forach nie tylko w jednym celu. Czasem rejestrują się wyłącznie w celu reklamowania swojego wytworu, czasem żeby wzniecać kłótnie lub po prostu zaśmiecać rozmowy z czystej złośliwości.

Typowe działania:

* zakładanie tematów w złych działach i to po kilka na raz
* pisanie wielu bezsensownych wypowiedzi w krotkim czasie
* używanie wykrzykników, znaków zapytania lub emotek w ilościach większych niz to potrzebne
* niestosowanie się do zasad interpunkcji, ortografii
* "olewanie" uwag innych, nieliczenie sie z czyimś zdaniem
* proszenie o cracki, seriale i nielegalne oprogramowanie
* agresywne odpowiedzi na zwrócenie uwagi
* nieużywanie wyszukiwarek dla rzeczy najbardziej nawet trywialnych oraz zakładanie wątków przed sprawdzeniem czy już istnieją

Troll trollowi nierówny

Nie każdy troll jest taki sam i nie należy pochopnie ich oceniać. Niektórzy po prostu nie wiedzą jak się zachowywać i dostają miano trolla nieświadomie. Tacy są reformowalni. Gorsi są tacy, co myślą, że wiedzą wszystko i pouczają innych samemu mając duże luki w wiedzy. Traktują wszystkich z góry i z nastawieniem, że jest się ekspertem, zabierają głos w dyskusji.

jak się bronić przed trollem?

Najprostszą metodą jest ignorowanie takiej osoby, tzw. "nie karmić trolla". W przypadku poważnych nadużyć należy powiadomić administratora lub moderatora poprzez raport, wiadomość prywatną lub e-mail.

Odpowiadanie na zaczepki krzykliwego dziecka neo tylko "nakręca" go do działania i kontynuowania niezdrowej dyskusji. Należy tego unikać, ponieważ może skończyć się ona czasem banem na krótki okres czasu dla osoby atakowanej, bo np. została sprowokowana do wyzwisk.

Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy

To prawda - podobnie jak z powiedzeniem "nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem". Rozmowa z trollami nigdy nie prowadzi do niczego dobrego, więc lepiej powiadomić kogoś "z góry", który udzieli ostrzeżenia lub zbanuje. Moderatorzy w miarę możliwości powinni usuwać posty, spowoduje to w końcu zniechęcenie i zaprzestanie działania.


Jak ktoś nie czytał to niech przeczyta, przyda mu sie:]


Moim zdaniem on ma ok.13 lat i jeszcze nie wie, żę dziewczyny powinno się szanować... pamietajcie...rozmowa z trollem do niczego nie prowadzi :]
 
Do góry