Jak sprawdzic numer zastrzezony?!

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
qwerty_lol: od kiedy to można pisać sms-y na nieznany numer? <_<
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Ja wiem co zrobić. Zadzwoń do delikwenta. A jeśli nie odbiera to masz takie opcje:
opcja nr1/ piszesz esa że ma się ODPIE....RNICZYĆ.
opcja nr2/puszcza Ci strzały to go łap
opcja nr3/miej go w DU.... W Nosie
opcja nr4/zmiana numeru (najskuteczniejsza)
opcja nr5/tylko nie na policje!!!
Ej sory ale jak mam zadzwonić jak numeru nie znam :]
Przecież jak ktoś dzwoni to wyświetla się "brak numery" czy coś w tym stylu..



Sada: Podaj mi jeszcze tylko model Twojej Nokii
Ależ proszę Cię bardzo ;)
Nokia 7370 ;)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jest kolejna opcja. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla / bluetooth / podczerwieni. Włącz załączoną do telefonu aplikację Nokia PC Suite albo Nokia Manager. Tam powinny być opcje połączeń oraz ich filtracji. Dziś się o tym dowiedziałem od kolegi. Jeżeli znajdę inne sposoby na pewno napiszę.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
K.U.R.D.E coś jest nie tak .... :|
Podłączam kabel do kompa wchodzę w ta aplikacje "Zarządzanie połączeniami" i później się wybiera przez co się łączy tel do kompa zaznaczam "kable USB" ... Daje "Konfiguruj..." i rozłącza mi połączenie :/

Eh co za badziewie ^^
 

magnifita

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bełchatów
A na Nokię 3110c też coś pomożecie? Jednak ja znam już numer, chciałabym zlokalizować dzwoniącego chociażby albo poznać jego imię.. :D
wiem, pewnie to niemożliwe :mruga:
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
664
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Qwerty_lol, twoja opcja numer 1 jest raczej nie możliwa. Jak wyślesz mu sms'a skoro ma numer zastrzeżony? ;)


@edit

Wielkie sorry, wcześniej u góry było to już pisane.

Zwracam honor!
 

Kacper4500

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
63
Numer zastrzeżony to znaczy że nie dostaniesz takiej informacji jak,-czyj to numer.
Najlepiej to po prostu iść na policję i zgłosić, bo to jest prześladowanie i jest to karane prawnie i oni wtedy dostaną numer tego telefonu i gościa odwiedzą a wtedy on przeżyje szok. To jest jedyne wyjście z tej sytuacji i mądre, tak mi się wydaje.
 

sebastian8844

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nookie super opisales to jak trzeba sprawdzic ten numer ale ja nadal nie kapuje.. zarejestrowalem sie na stronie sprawdzam ostatnie polaczenia i tam zamiast numeru jest BB i co dalej? bylbym bardzo wdzieczny gdybys opisal mi dokladniej co mam robic.. mam orange, sony ericsona ale ja nie chce zablokowac go zeby do mnie nie dzwonil tylko dowiedziec sie kto to..
a w sony ericsonie tez da sie przez kabel sprawdzic?
A jesli pujde na policje to moge im powiedziec zeby mi tylko podali ten numer ktory do mnie dzwoni i na tym konniec czy oni beda musieli odwiedzic ta osobe?
W sumie to by nie bylo konieczne bo sam bym ja odwiedzil..:)
licze na odpowiedz.. pozdr.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
W Orange nie ma już możliwości sprawdzenia przez logowanie Internetowe. Już kilka lat nieaktywne. Skoro masz SE najlepiej zablokuj połączenia i zobacz ten Tutorial który napisałem. Jeżeli pójdziesz na policję nie myśl, że oni Ci podadzą numer tego gościa. Dopiero w sądzie się z nim spotkasz jakby co.
 

Lukasz_019

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
1
ja znam pewien sposób który działa na 100%!
a mianowicie.. zdarzyło mi się że ktoś dzwonił do mnie z zastrzeżonego (nie odbierałem) po 5 sygnałach do mnie wQrwiłem się. Pomyślałem że zadzwonie do laski spytać sie czy też ktoś jej puszcza sygnały... i teraz UWAGA!!!
Jak skończyłem 25 minutową rozmowe z laską doszły do mnie raporty w postaci SMS że nr który chciał sie do mnie połączyć miał na początku 00+48nrtel. Zadzwoniłem do tej osoby wykluczająć dwa zera z początku. Zastanawiacie się kto odebrał???
Odebrała właśnie ta osoba co se w chu... za przeproszeniem leci! Nawet zdążyłem sobie z nią pogadać i SAMA się przyznała że do mnie dzwoniła (oczywiście dla jaj). Hym... nr mam z plusa i gdy ktoś próbuje się do mnie połączyć a nie mam zasięgu albo mam nr zajęty okazuje się wtedy nr osoby która chciała sie ze mną połączyć. Okazuje się nawet ZASTRZEŻONY.
Mam nadzieje że zrozumieliście coś z tego i że pomogłem :p
 

qwertya1

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam podobny problem tylko ,tyle ze się on(a) nie rozłącza o ,gdy odbiorę nic nie słychać żadnych trzasków ,szumu nic. Kiedyś się zdenerwowałem i zostawiłem telefon i czekałem ,aż sam(a) się rozłączy no ale się nie doczekałem połączenie trwało 49 godzin i 38 minut telefon zostawiałem w domu pod ładowarką i nic sam się rozłączyłem i dzwoni nadal co dwa dni.Co robić !!!!!!!!!!!!@@@????
 

CT1

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mam podobny problem tylko ,tyle ze się on(a) nie rozłącza o ,gdy odbiorę nic nie słychać żadnych trzasków ,szumu nic. Kiedyś się zdenerwowałem i zostawiłem telefon i czekałem ,aż sam(a) się rozłączy no ale się nie doczekałem połączenie trwało 49 godzin i 38 minut telefon zostawiałem w domu pod ładowarką i nic sam się rozłączyłem i dzwoni nadal co dwa dni.Co robić !!!!!!!!!!!!@@@????

Witam, sprawa jest do załatwienia - proszę się odezwać na: 796-532-133 (jednak proszę też o wyrozumiałość, ponieważ nie zawsze mogę odebrać telefon).
 

CT1

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Niestety nie mam kasy na kącie:/ <_<
hmmm, to ew. na maila: tel.796532133@gmail.com (żeby łatwiej było zapamiętać). Chociaż wydaje mi się, że problem nie jest aż tak poważny, żeby sobie tym głowę zawracać. Tak długie połączenie o którym wspominasz, mogła wygenerować praktycznie tylko źle skonfigurowana centralka w jakiejś firmie. Moim zdaniem jest to zwykła pomyłka.
 

gav3l

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
czy to nie jest bez sensu jeśli można sprawdzać numer zastrzeżony?
 
Do góry