jak skopiować z adobe reader do worlda?

agrafa4

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czy jest w ogóle możliwe skoipiowanie samego tekstu z adobe reader i wklejenie go do worlda? niby tekst bez obrazków mogę zaznaczyć ale jak to przekopiować do worlda ewentuanie wydrukować spod poziomu adobe readera samego tekstu? będę wdzięczna za pomoc.
 
A

arkovianin

Guest
Przekonwertuj ten plik na plik worda i po kłopocie,zrobisz to na TEJ stronie.Pewnie wpadniesz w panikę i powiesz,że to trudne ale odrazu mówie,że jest to łatwe.Powodzenia.
 

agrafa4

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
dziękuję za podpowiedź, wierzę, że jest to proste i zaraz zabieram się za rozgryzanie słowa "przekonwertuj" :)
mam nadzieję, że mi wyjdzie. dziękuję raz jeszcze
 
A

arkovianin

Guest
Przekonwertuj to tak jak by Ci wytłumaczyć jest to zamień na inny format
 

agrafa4

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
a to się robi po otworzeniu tego dokumentu w adobe? i trzeba gdzieś w zakładkach pogrzebać?
 
A

arkovianin

Guest
Nie plik ładujesz i masz format wyjściowy PDF a format docelowy musi być doc albo taki który otwiera word....
 

locash

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
jak otwrzysz plik w adobe wcisnij ctrl A pozniej ctrl C, otworz worda, wdus ctrl V. jesli jest zabezpieczenie przed kopiowaniem to wpisz w google konwerter pdf doc i po sprawie. choc skoro jest zabezpieczenie, to znaczy ze autor nie zyczy sobie kopiowania.
 
A

arkovianin

Guest
Po co piszesz to samo o czym ja mówiłem!!?Nie da się kopiować PDF nawet gdy nie ma zabezpieczeń
 
Do góry