Jak się wybić?

justyska1866

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieśś .
Chciałabym się więcej zadawać z chłopakami.
Wiem głupio to brzmi. ;PP
Ale po prostu moja ' niby ' paczka złożona z samych dziewczyn jakoś nie jest za tym.
Bo dla dziewczyn wszysscy w tej szkole są źli, każdy jest głupi itd.
Olać je i robić swoje? Problem w tym, że nie jestem jakoś cholernie wygadana [ mimo, że chłopcy raczej mnie lubią ]
Nie chcę być traktowana jak tylko zwykła koleżanka z klasy [ nic nie znacząca ].
Jak pokonać strach i lęk ?
Jak się wybić.?
Jak by co, jeśli macie zaszkodzić to lepiej nie wypowiadajcie się na ten temat. ;P
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Moja rada to po prostu bądź sobą, gadaj z kim chcesz i o czym chcesz. Koleżanki nie zabronią Ci przecież rozmawiać z chłopakami :p Może na początku zacznij gadać z jednym z kolegów z którym masz najlepszy kontakt i inni tez zauważą że warto mieć taką koleżankę :) Odwagi :)
 

michal_8908

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Nie słuchaj koleżanek przecież one nie mogą mieć wpływu na to z kim rozmawiasz ani z kim się spotykasz. Jeżeli chodzi o tematy do rozmów to możesz rozmawiać o wszystkim.
pozdro
 
M

malina.

Guest
Jak by co, jeśli macie zaszkodzić to lepiej nie wypowiadajcie się na ten temat. ;P
przemilczę to, bo nie wiem co znaczy 'zaszkodzić'. ; ] że jak Ci powiem, że 'jesteś tępa', to zaszkodzę?

Olać je i robić swoje?
jesteś megaaaa oddaną przyjaciółką, bardzo bym taką chciała, co gdy tylko jej coś nie pasuję, odwraca się plecami i 'mam Was w :cenzura:e'.
Chciałabym się więcej zadawać z chłopakami.
w pierwszej chwili zrozumiałam, że chcesz z nimi do łóżka iść, bo jak inaczej się można 'zadawać'?


co do samego sensu tematu, to z kim Ty gadasz, z kim Ty się przyjaźnij, nie powinno mieć żadnego znaczenia dla Twoich koleżanek, przynajmniej tak to bywa w normalnej przyjaźni. Na początku, radziłabym pogadać z nimi, żebyś wiedziała na czym stoisz. [ bądź już wiesz, a nas nie raczyłaś poinformować ]
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Zgadzam się z moimi przedmówcami.
Jeśli chłopcy Cię lubią to myślę, że nie powinnaś mieć większego problemu by nawiązać z nimi kontakt. Tylko potrzeba trochę więcej odwagi. Wg mnie nic nie stracisz a możesz tylko zyskać. :) A koleżankami się nie przejmuj. :)
 

zoombie

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Chciałabym się więcej zadawać z chłopakami.
a wiesz, że to działa też w druga stronę?
Wiem głupio to brzmi. ;PP
Jak dla mnie brzmi w porządku (jestem hetero)
Ale po prostu moja ' niby ' paczka złożona z samych dziewczyn jakoś nie jest za tym.
feministki?
Bo dla dziewczyn wszysscy w tej szkole są źli, każdy jest głupi itd.
a jednak, feministki.
Olać je i robić swoje?
Masz jaja!? To zrób to!
Problem w tym, że nie jestem jakoś cholernie wygadana
spoko, faceci też
[ mimo, że chłopcy raczej mnie lubią ]
czyli tez sa hetero, punkt dla Ciebie
Nie chcę być traktowana jak tylko zwykła koleżanka z klasy [ nic nie znacząca ].
ale masz wymagania...
Jak pokonać strach i lęk ?
stań nago przed lustrem i zaakceptuj siebie
Jak się wybić.?
skąd Ty bierzesz te pytania?
Zacznij od odstawienia leków.
Jak by co, jeśli macie zaszkodzić to lepiej nie wypowiadajcie się na ten temat. ;P
Po ptokach. trzeba było napisać to na początku.
 

justyska1866

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieśś .
Mam prawie 15.
Może nie feministki ale dla nich każdy jest niedojrzały, głupi i z nikim nie warto się zadawać w naszej szkole.
A zdjęcie pokazałabym bardzo chętnie. ;PP słyszałam że podobno jestem ładna wiele razy.
Twierdzą że jestem spokojna ale fajna i przyjemna. [ tak mi kilka osób powiedziało.]
I a propos to nie że się uważam " och ach co ja to nie jestem. ;P "
tylko piszę opinię innych.
Tak wgl to dzięki wszystkim.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
no to pokaz to zdjecie. jak nie chcesz wszystkim to wyslij mi na priv, albo daj link do nk...
 
Do góry