Jak się ubierać by wyglądać '' fajnie ''

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam !!

Mam taki problem jestem dość szczupłym człowiekiem w dodatku mam 180 wzrostu 20 lat i moje pytanie jest taki w co się ubierać a dokładnie jakie kolory dobierać lub inne rzeczy aby nie było widać tak bardzo miej szczupłej sylwetki . Wiem że są takie różne sposoby z ciuchami w paski czy jakoś tak . Bardzo dziękuje za informacje z góry !
 

Anderwalius

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
No z paskami to jest tak, że wysoka osoba, która nie chce, by ją "wydłużało", to nie nosi pionowych pasków. Radzę Ci paski poziome. Sam jestem wysoki (190 cm) i wiem, jak trudno to chować, ale czasami się udaje. Nigdy nie noś prostych, wąskich spodni, bo to powoduje, że wydajesz się wyższy. Lepsze są dopasowane, ale ciut szersze :). Tak to wygląda z mojej perspektywy, nie znam się na teorii, ale przetestowałem to na sobie i działa :)
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Witam !!

Mam taki problem jestem dość szczupłym człowiekiem w dodatku mam 180 wzrostu 20 lat i moje pytanie jest taki w co się ubierać a dokładnie jakie kolory dobierać lub inne rzeczy aby nie było widać tak bardzo miej szczupłej sylwetki . Wiem że są takie różne sposoby z ciuchami w paski czy jakoś tak . Bardzo dziękuje za informacje z góry !
Ja mam 185cm wzrostu, jestem w miarę szczupły i nigdy się nad tym nie zastanawiałem :D Kupuję co mi się podoba. Ale zauważyłem, że jak mam spodnie ubrane tak jak powinny być, to wyglądam na bardziej wysokiego niż gdy mam opuszczone tak pod biodrami [czyli tak jak noszę normalnie]. A kolory, to już chyba wg uznania :p Ja tam mieszam jak idzie - taki zestaw który często noszę: zielona bluza bez nadruków z kapturem, niebieski t-shirt z misiem, ciemne jeansy, czerwony pasek i buty [przeważnie czarne lub brązowe, ale czasem zielone ubieram :p] I jest ok :)
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Mamy Ci k u r w a pisać w co masz się ubrać, by wyglądać fajnie ? : ) Ludzie coraz bardziej mnie zaskakują .
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mamy Ci k u r w a pisać w co masz się ubrać, by wyglądać fajnie ? : ) Ludzie coraz bardziej mnie zaskakują .

Człowieku umiesz czytać ze zrozumieniem? JEST NAPISANE W CUDZYSŁOWIE FAJNIE . Jak masz tu mi tak pisać to sobie daruj gdzie indziej zgrywaj cwaniaka ! I nie odpisuj na tego posta bo i tak nie odpiszę ja Tobie . I nie chodzi mi o pisanie co mam nosić dokładnie jakiej firmy ciuchy a chodzi mi o kolory jak wiadomo jedne wyszczuplają inne pogrubiają itp itd jak tego nie domyśliłeś się to cóż . A do innych piszcie jeszcze .
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Człowieku umiesz czytać ze zrozumieniem? JEST NAPISANE W CUDZYSŁOWIE FAJNIE . Jak masz tu mi tak pisać to sobie daruj gdzie indziej zgrywaj cwaniaka ! I nie odpisuj na tego posta bo i tak nie odpiszę ja Tobie . I nie chodzi mi o pisanie co mam nosić dokładnie jakiej firmy ciuchy a chodzi mi o kolory jak wiadomo jedne wyszczuplają inne pogrubiają itp itd jak tego nie domyśliłeś się to cóż . A do innych piszcie jeszcze .
Nie musisz mi odpisywać, ja za to się pofatyguję :bag: Mnie również nie chodziło o marki ciuchów : ) Skąd Ci biedni forumowicze mają wiedzieć jakie kolory lubisz ? : ) Podadzą Ci przykład ' Aifam, różowy wyszczupla, załóż różowy ! ' to Ty zachęcony wypowiedzią forumowicza z radością wskoczysz w różowe ciuszki ? Sam musisz wiedzieć co lubisz, a czego nie. Pytanie o kolory ciuchów jest nad wyraz tragikomiczne : ) Jeżeli chodzi o kolor, który wyszczupla to ponoć czarny.
 

Aru

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
W tym sezonie modne są kolorowe zestawy ubrań. Sprawdzone w paru miejscach - tak jest. Dlatego też polecam Ci zaopatrzyć się w najnowszy numer miesięcznika "Logo". W nim masz opisane co jest aktualnie na topie w modzie męskiej. Z tego co wyczytałem to totalnie odjechane zestawy to biały, zielony, niebieski, czapka z daszkiem, czerwony - i mówię tu o jednym zestawie ubranym na raz. Zresztą jestem pewien, że jak sam rzucisz na "Logo" okiem to wpadnie Ci do głowy masa świetnych pomysłów.
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
W tym sezonie modne są kolorowe zestawy ubrań. Sprawdzone w paru miejscach - tak jest. Dlatego też polecam Ci zaopatrzyć się w najnowszy numer miesięcznika "Logo". W nim masz opisane co jest aktualnie na topie w modzie męskiej. Z tego co wyczytałem to totalnie odjechane zestawy to biały, zielony, niebieski, czapka z daszkiem, czerwony - i mówię tu o jednym zestawie ubranym na raz. Zresztą jestem pewien, że jak sam rzucisz na "Logo" okiem to wpadnie Ci do głowy masa świetnych pomysłów.
Pokuszę się o cytat z pewnej piosenki . ' zastanów się czy za te parę miesięcy, magazyn mody, który Ci ustala rytm życia nie będzie śmiał się z tego co właśnie kupiłeś dzisiaj' ;]
 

Aru

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Ja pokuszę się o odpowiedź.

Chłopak nie zapytał mnie co osobiście sądzę o czymś takim. Nie zapytał też o to czy moda jest okej i powinno się za nią podążać. On postawił przede mną problem a ja postarałem się go rozwiązać. Postaraj się na przyszłość nie wyciągać błędnych wniosków o innych na podstawie tego co doradzą innym.
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
Ja pokuszę się o odpowiedź.

Chłopak nie zapytał mnie co osobiście sądzę o czymś takim. Nie zapytał też o to czy moda jest okej i powinno się za nią podążać. On postawił przede mną problem a ja postarałem się go rozwiązać. Postaraj się na przyszłość nie wyciągać błędnych wniosków o innych na podstawie tego co doradzą innym.
Nie wyciągałem wniosków o innych. Ja jedynie napisałem cytat piosenki, który pasował do Twego posta : )
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Może ja powiem jeszcze raz bo nie którzy nie dzisiejsi są . Pytam o kolory jakie najlepiej wybierać NIE DLATEGO ŻE CHCE WYGLĄDAĆ NICZYM CHŁOPAK Z BRAWO I TYCH INNYCH GAZET tylko chce WIEDZIEĆ jakie kolory wyszczuplają a które NIE , które czy paski pionowe lub poziome poszerzają , i też nie chodzi mi jakie w tym sezonie modne kolory bo ubieram się w to co mi się podoba a nie to co narzuca poczytne pismo . I dla tych którzy piszą normalnie wielki dzięki piszcie jeszcze jakieś ciekawią mnie też te różne rzeczy j.w z podwijaniem nogawek znacie jeszcze jakieś sposoby żeby mnie ''skrócić'' ?? . I na koniec tego postu nikomu nie każe pisać tutaj żeby mi porady pisał ale chce dodać że forum dyskusyjne jest od pytania i porad jak ktoś nie wie tego to niech zmieni stronę albo wciśnie Alt+F4
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
180 cm wzrostu to duzo?? nie rozumiem rad w stylu podwin nogawki u spodni (bedziesz wydawal sie nizszy), nie kupuj waskich spodni (bo wydajesz sie wyzszy) to jest noemalny wzrost (nawet bardziej nizszy niz wyzszy xD)
 

Aifam

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
180 cm wzrostu to duzo?? nie rozumiem rad w stylu podwin nogawki u spodni (bedziesz wydawal sie nizszy), nie kupuj waskich spodni (bo wydajesz sie wyzszy) to jest noemalny wzrost (nawet bardziej nizszy niz wyzszy xD)


ja wiem że 183 nie jest wiele są wyżsi wiadomo może i normalny wzrost ale wolałbym być o 7cm niższy hehe . Poza tym ja ważę 70kg więc to mało jak na ten wzrost . Piszcie no jeszcze jakieś porady
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Kilka prostych zasad:

Jeśli masz jasną karnację, staraj się powyżej pasa nosić raczej jasne rzeczy, modne są sweterki - zakładane i zapinane z wcięciem (dekoltem xd), do tego możesz dobrać poziome paski, rzeczywiście pomniejszają ale nie wiem czemu na tym ci zależy, wzrost to nie przeszkoda ;p jeśli jesteś wysoki raczej unikaj wąskich spodni, rurek itp., staraj się nosić normalne, męskie (chodzi o szerokość) spodnie. Buty: duża stopa (44+) - buty zakończone płasko, np. Nike Vandall Low (też raczej jasne kolory ale nie oczo:cenzura:ne), mniejsza stopa (-44) - buty wąskie, halówki, trampki ewentualnie (chociaż nie każdemu pasują).
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
ja wiem że 183 nie jest wiele są wyżsi wiadomo może i normalny wzrost ale wolałbym być o 7cm niższy hehe . Poza tym ja ważę 70kg więc to mało jak na ten wzrost . Piszcie no jeszcze jakieś porady
Tego jeszcze nie byla aby chciec byc nizszym przy takim wzroscie :D

Kilka prostych zasad:

Jeśli masz jasną karnację, staraj się powyżej pasa nosić raczej jasne rzeczy, modne są sweterki - zakładane i zapinane z wcięciem (dekoltem xd), do tego możesz dobrać poziome paski, rzeczywiście pomniejszają ale nie wiem czemu na tym ci zależy, wzrost to nie przeszkoda ;p jeśli jesteś wysoki raczej unikaj wąskich spodni, rurek itp., staraj się nosić normalne, męskie (chodzi o szerokość) spodnie. Buty: duża stopa (44+) - buty zakończone płasko, np. Nike Vandall Low (też raczej jasne kolory ale nie oczo:cenzura:ne), mniejsza stopa (-44) - buty wąskie, halówki, trampki ewentualnie (chociaż nie każdemu pasują).

Ta, strasznie... ale za to wszerz mu pojdzie wiec nie wiem czy pomniejszaja ;)
 

arekceg

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Stary taka kwestia.

Nie "skracaj" się do cholery :D mam 192,5 80kg wagi więc też jestem chudy i wysoki i tego nie trzeba chować :D szczupli faceci też naprawdę dobrze wyglądają. Sam noszę raczej węższe rzeczy (oprócz tiszertóww ktorych jednak preferuje parę iksów przed L) i naprawdę nie powoduje to jakiegoś dyskomfortu. Jedyna rzecz to jeżeli przy tym masz dużą stopę (ja mam 13 x_x) to radzę unikać wąskich butów z wyraźnym czubem bo wtedy jest duże ryzyko wyglądania jak kaczka :D


Pozdrawiam
Def
 
Do góry