Jak Sądzicie- Dziewictwo To Skrab?

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
skrab raczej nie
:p


a czy skarb? hmm zależy.. mysle że męzczyzni czasem - chyba nawet w większości - boją sie dziewic że mogą im sprawić ból..
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
W sumie skoro klientka w WLK Bryt. sprzedała swoje dziewictwo na aukcji za jakieś tam pieniądze z kilkoma zerami po przecinku to jednak jako taki skarb :D
 
Z

Zerek

Guest
W sumie skoro klientka w WLK Bryt. sprzedała swoje dziewictwo na aukcji za jakieś tam pieniądze z kilkoma zerami po przecinku to jednak jako taki skarb :D
LOL :mruga:

Jak dziewczyna umie zachować dziewictwo to dobrze o niej świadczy ale żeby od razu skarb...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Jak dziewczyna umie zachować dziewictwo to dobrze o niej świadczy ale żeby od razu skarb...

dobrze? a dlaczego? bo często od znajomych słyszłam że jak dziewczyna jest dziewicą to od razu cnotka itd.. trochę gorsze słówka..

hmm? a więc chłopaki jak wy uważacie??
 
Z

Zerek

Guest
dobrze? a dlaczego? bo często od znajomych słyszłam że jak dziewczyna jest dziewicą to od razu cnotka itd.. trochę gorsze słówka..

hmm? a więc chłopaki jak wy uważacie??

Dobrze o niej świadczy miałem na myśli to że mając 15 lat nie puściła się z chłopakiem do łużka tylko miała głowę na karku < nie wiem czemu ale takie dziewczyny które zaczynają w tak młodym wieku jakoś mnie odrzucają >
 
Z

Zerek

Guest
hohoho..puscila sie do lozka..jak to paskudnie brzmi :D

a to ze kolega sie puscil do lozka to odrazu kozak?

Kolega się nie puszcza.....
kolega wyrywa lachona i zakłada w domu lachonarium :D

A tak na serio to sam się zastanawiam dlaczego dziewczyny są za to poniżane a chłopaki chwaleni....
dziwne :niepewny:
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
ano wlasnie..dziwne, wiec nie rozumiem dlaczego piszesz taki post (pierwszy)

pozostalosci z "przepieknych" bylych stuleci

czlowiek to jednak dziwna istota :D
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
bo tak sie przyjelo.....irytuje mnie takie podejscie...jak sie przyjmie, ze trzeba skakac do studni to trzeba skakac? :D sam sobie przeczysz piszac to a jednoczesnie nie rozumiesz mowiac - dziwne

ci jendak, ktorym wlasnie tak sie przyjelo, ciagna swe powody byc moze z niepewnosci wlasnej?

mam nadzieje, ze kiedys rozpatrywania ludzkie w tej kwestii posuna sie nieco na przod
nie mniej jednak kazdy powinien sam decydowac kiedy, z kim etc. bez bycia "odrzuconym" przez spoleczenstwo
 
Z

Zerek

Guest
po1 wcale nie sobie nie zaprzeczam <nie ma to jak dokładne czytanie tekstów>
po2 to nie społeczeństwo odrzuca takie osoby ale swego rodzaju przyjęte normy...
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
"Jak dziewczyna umie zachować dziewictwo to dobrze o niej świadczy " cytat 1
"A tak na serio to sam się zastanawiam dlaczego dziewczyny są za to poniżane a chłopaki chwaleni....
dziwne " cytat 2

czy mozna tutaj czegos nie zrozumiec?

nie spoleczenstwo? a kto? my jestesmy spoleczenstwem..Ty i ja np.

dobrze..wlasne zdania znamy..moze oddamy glos innym :D
 
Z

Zerek

Guest
Na początku napisałem że to dobrze o dziewczynie świadczy a potem że to dziwne a nie że to o niej źle świadczy...

Tak więc sam sobie nie zaprzeczyłem :)

No właśnie może by tak ktoś jeszcze odezwał się w tym temacie :D
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
To zalezy od dziewczyny :) bo dla wiekszosci chlopaszkow to chyba nie ma znaczenia czy dziewczyna jest dziewica czy nie :) przynajmniej dla mnie :) skoro ja kocham to nie bedzie dla mnie stanowilo problemu :). Ja akurat zakochalem sie w dziewicy (miala wczesniej drobne doswiadczenia z paluszkami) i bardzo ja kocham i ciesze sie ze to ze mna miala okazje przezyc ten pierwszy raz :) niestety ja juz nie bylem prawiczkiem ale dla mniej to tez nie stanowi problemu.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąc jak dla mnie nie świadczy to o niczym. Zwyczajnie. Bo nawet jeżeli dziewczyna jest dziewicą, to może nie z chęci, ale z braku zainteresowania?

Kawałek ciała nie określa o tym, kim jest człowiek, a jego zachowanie. I tyle.

Aha - dla m,nie chłopak który spędza każdą noc z inną nie jest w żadnym razie bardziej wartościowy od podobnej jemu dziewczyny.
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Jeżeli dziewczyna zachowuje dziewictwo do ślubu(albo nawet do śmierci) bo takie ma przekonania, to dobrze o niej świadczy, bo oznacza że jest wierna ideałom w które wierzy.

Jeżeli dziewczyna nie zachowuje dziewictwa, bo nie ma to dla niej znaczenia, to dobrze o niej świadczy z tych samych powodów.

Jeżeli facet, czy dziewczyna(obojętne) mają ochotę spać co noc z kim innym to świadczy o tym, że mają taki kaprys, wolno im i nikomu nic do tego. :papa:
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a ja uwazam ze 1 raz nie powinien byc z byle kim tylko z osoba ktora kochamy i szanujemy bo na pewno bedziemy to pamietac do konca zycia- to raczej delikatna sprawa

ale nie sadze ze powinno sie tracic dziewictwo po slubie bo czasem jednak ludzie do siebie nie pasuja i nici z malzenstwa mimo nawet wielkiej milosci

a rozwiazlosc to juz inna sprawa i ani kobiet ani mezczyzn nie da sie usprawiedliwic
;)
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
a ja uwazam ze 1 raz nie powinien byc z byle kim tylko z osoba ktora kochamy i szanujemy bo na pewno bedziemy to pamietac do konca zycia- to raczej delikatna sprawa

ale nie sadze ze powinno sie tracic dziewictwo po slubie bo czasem jednak ludzie do siebie nie pasuja i nici z malzenstwa mimo nawet wielkiej milosci

a rozwiazlosc to juz inna sprawa i ani kobiet ani mezczyzn nie da sie usprawiedliwic
;)

Leona! Nie bluźnij!
Bo ja już dałem Ci się prawie przekonać, że Wielka Miłość jest ponad wszystko :D

A usprawiedliwiać trzeba tylko złe uczynki, rozwiązłość czy związłość nie jest do usprawiedliwiania :)
 
Do góry