jak przytyć?

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
hej, mam prawie 20 lat i mam dość duży niedobór wagi, przy wzroście 170 cm ważę ok 47-48 kg, odrazu mówię, że nigdy się nie odchudzałam, poprostu taka jestem od zawsze, jem normalnie 3 główne posiłki plus jakieś drugie śniadania i podwieczorki, wbrew pozorom jem dużo słodyczy i nic, zawsze chciałam przytyć, bo sama uważam, że jestem za szczupła, ale nie mogę, moja waga nawet po świętach nie drgneła, mój tata tez jest szczupły, może to sprawa genów, ale moja mama jest przy kości, jak myślicie, czego powinnam jeść więcej, a może pójść do specjalisty, bo w badaniach u zwykłego lekarza nic mi nie wyszło (krew, morfologia, zreszta nie znam się na tym), wiem, że muszę przytyć, bo według kalkulatora prawidłowej wagi mam ok 10 kg niedowagi, a sama wiem, że lepiej bym wyglądała z paroma kilogramami więcej, pomożecie? :)
 
M

molurikpl

Guest
idz do dietetyka też byłem dość chudy a że chodze na siłownie musiałem dużo przytyć on ułożył mi diete i waga rosła:)
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Molurikpl ma rację. Powinnaś iść do specjalisty. On Ci pomoże, ułoży Ci dietę tak aby Tobie wszystko pasowało. Po krótkim czasie sama zauważysz różnicę. :)
Możesz próbować przytyć na własną rękę - ale tego nie polecam. Jeśli będziesz jadła czegoś za dużo, a innych rzeczy za mało Twój organizm zareaguje... Tak jak mówię - idź do dietetyka i on stworzy dla Ciebie dietę, po której przytyjesz, a nie odbije się ona na Twoim zdrowiu :]
 
M

marzena14

Guest
A czy masz z tego powodu jakieś dolegliwości? Bo radziłabym na razie nie robić niczego na siłę.Postaraj się zrobić bardziej gruntowne badania i spróbować biologicznie aktywnych dodatków do żywności.Powodzenia .
 
Do góry