Jak przytyć?

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Hmm, jesc obfite posilki. ograniczyć ruch... a co chyba najskuteczniejsze to jesc w nocy... np, porządną kolacje, i o 3 w nocy jeszcze jeść....
na efekty nie powinno się długo czekać

Tylko ze to jest to ogolnie nie zdrowe i nie korzystne dla organizmu...
A i okazuje sie ze osobą z dobrą przemianą materi jest tak samo trudno przytyć jak tym ze sła stracic zbędne kilogramy...:) POwodzenia
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Hmm jem kiedy mi się podoba i co mi się podoba, czasem nawet wyjdzie 2 kolacja o 2 w nocy. Jem dość sporo i nic, a parę cm w pasie by się przydało bo mam problem z kupieniem spodni na siebie a mam 186 cm wzrostu a 74 w pasie. Lipa. Wszystko zależy od organizmu, czyli nic na siłe bo i tak nic z tego.
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
JA TEŻ MAM NIEDOWAGE I SIE NIE PRZEJMUJE BO KIEDYŚ WAŻYŁAM 67 KG!!! ALE POSTANOWIŁAM SCHUDNĄĆ I WAŻE 45 A MAM 165 WZROSTU WAGI NIE MOŻNA SOBIE WYBRAĆ POPROSTU TAK TO JUŻ JEST. jAK JA SCHUDŁAM TO NIKOMU SIE NIE PODOBA MOJA WAGA ŻE ZA MAŁO ALE JA NIECHCE BYĆ ZNOWU SŁONIEM!!! i MAM SZCZEŻE GDZIEŚ CO MYŚLĄ INNI . MUSI BYĆ DOBRZE TOBIE TAKĄ WAGE JAKĄ MASZ MUSAI ZAAKCEPTOWAĆ PAMIĘTAJ ŻE ZAWSZE NIE BĘDZIESZ TAKA ZGRABNA:p POZDRAWIAM PAPA:* ODPISZ CO O TYM MYŚLISZ...
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Najlepiej to jeść pić i palić wszystko czego zabraniają lekarze. Napewno pomoże, zobaczcie tylko na Amerykańców.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Hmm jem kiedy mi się podoba i co mi się podoba, czasem nawet wyjdzie 2 kolacja o 2 w nocy. Jem dość sporo i nic, a parę cm w pasie by się przydało bo mam problem z kupieniem spodni na siebie a mam 186 cm wzrostu a 74 w pasie. Lipa. Wszystko zależy od organizmu, czyli nic na siłe bo i tak nic z tego.
Qba masz rację.Wszystko zależy od przemiany materii.Jeden będzię się opychał słodkościami i jadł obfite posiłki i jest szczupły,wręcz chudy.A inny jedząc jak przysłowiowa myszka ma problemy z nadwagą.
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Teraz mam problem bo tak mam rozłożone zajęcia na studiach że jem bardzo nie regularnie, cokolwiek i rzadko kiedy ciepły obiad. Skutek tak sobie rozregulowałem organizm że tragedia, chudne w oczach i jest problem jak to zatrzymać. Nie chce się uspokoić organizm. Waże już 68 kg a mam 186 cm wzrostu, obwód pasa aż boje się mierzyć. Tak więc uważajcie na siebie. I przy okazji potępiam dziewczyny które wyglądają jak | (zero brzucha) i mówi ja sie odchudzam bo jestem gruba. Może i kogo obraże ale to są IDIOTKI !!. Wyrok śmierci na samą siebie, samobójstwo ?? Bardzo prosze.
 

jaxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
32
Punkty reakcji
0
ja jem obfite kolacje i jem czasami o 3 w nocy a i tak jestem chudy :p to zalezy od przemiany materii (faktem tez jest ze mam duzo ruchu :D)
 

rey

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
To pytanie nurtuje mnie od dawna. Ja jem duzo, często są to niezdrowe posiłki (wiadomo o co chodzi :p ), mało się ruszam i NIE TYJĘ, choć bardzo bym chciał, bo jestem zbyt szczupły. Chciałbym przytyć, jednak mimo mych starań nie mogę. Chyba mam szybką przemianę materii :/ <_< <_< <_< <_<
 

aschton

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
41
ja bardzo szybko przytyłam,po prostu mam blisko pizzerie i kiedy tylko bylam głodna to szłam tam sobie pojeść ,a gdy mi się nie chciało iść to robiłam sobie frytki i to o późnej porze. i zadziałało,aż za bardzo. jeśli tylko lubisz pizze i frytki to polecam.pozdro!! :eek:k:
 

Mari16

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz
Mam ten sam problem , ale jakoś sobie z nim radze . Osoby pragnące przybrać na masie powinny spożywac dużo warzyw i owoców , także potrawy które zawieraja bardzo dużo białka i węglowodanów . Dzinnie człowiem spożywa ok. 2500 kcal , trzeba to zmienic , dawke trzeba podniesc do przynajmniej 3300 kcal

Można też stosować Odżywki Wysoko Białkowe (Gainery) , ale lepiej skonsultowac to z lekarzem
(odzywki sa bardziej na mase mięśniową)

Ryż , Makaron , Pierogi , Nabiał , Mleko wszystko to zawiera dużo białka i węglowodanów :D

Mi narazie to pomoga Polecam. :D :D
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
gdzie ty w ryzu i makaronie bialko widzisz? to sa zrodla weglowodanow ;) wracajac do tematu jezeli chcesz przytyc zalezy czym czy masa miesniowa czy tluszczem. jezeli miesniami to tak idz na silownie, stosuj diete 1.8-2,2g bialka/kmc, tluszcze 1g/kmc, wegle 5g/kmc. jezeli tluszczem to nic prostszego: obrzeraj sie weglami znajdujacymi sie w slodyczach tluszczami w chipsach duzo makaronu ryyzu. na noc duzo wegli ktore ci sie odloza na brzuchu w postaci tluszczu. do kazdego posilku 10g oliwy z oliwek zwiekszy to kalorycznosc twojej diety jedz6 posilkow dziennie
 

wieryl

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
zauwazylam ze to wiekszość chlopakow chce przytyc. a ja jestem dziewczyna i tez chce przytyc. zawsze jak kupuje jakies rzeczy i gadam ze chce jakies pogrubiajace to wiara: :mruga: i mowia ze poraz pierwszy sie z czyms takim spotykaja. najlepsza mtoda jest konsumpcja bialek dla sportowców, lecz ja tego nie stostuje bo nie ejst to naturalne i ma zly wplyw na oragnizm (chemia!!). najlepiej samemu pakowac na silce, tylko musi sie chciec.
ludzie wogle sa starsznie zakompleksieni, co oznacza tez ze powierzchowni. widze swoje wady ale olewam je sa w zyciu wazniejsze sprawy niz wyglad i to ilu chlopakow badz dziwczyn sie poderwie.

pozdrawiam
ps: jestem jaka jestem i to akceptuje
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Jak bede jadła po nocach to z kolei sie nie wyspie :p ja tez jadłam obfite kolacje obiadki i sniadania :p tylko przytyłam 2 kg :/
 

Pa4eL

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mielec
a co ja mam zrobic ?? 12 lat i 60 kilo :(( macie moze cos ?? ciagle proboje cos zrobic |cwicze|biegam| nie wiem co jeszcze...malo jem
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Ja bym tam chciała mieć taki problem :eek:k: mogłabym jeść co chce i kiedy chce :p
a tu niestety musze uważać na to co jem,bo zaraz waga w górę idzie :/
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
macie beznadziejne pomysly. aby przytyc wasz bilans kaloryczny musi byc dodatni a wiec musicie wiecej kalori przyjmowac niz spalac. do kolezanki "wieryl" bialko wq postaci instant nie wiele ci da jezeli bedzie malo weglowdanow w diecie gdyz one sa glownym zrodlem energii. jezeli ich jest malo energia bedzie pobiernana z tego bialka ktore spozylas wiec :cenzura: z tego. i jaki to ma zly wplyw widac nic nie wiesz na ten temat ;)
 
Do góry