jak przybrac na wadze?

Kupen

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Czempiń
mam 16 lat 176wzrostu i ok57 kg. zaczalem cwiczyc ale wiem ze z moja (bardzo) mala masa nie przyniesie to efektow. wiem ze jest tu opisanych duzo diet itd jak przytyc ale ja nic z tego nie rozumiem. moze mi to ktos wytlumaczyc?
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
Po protu jesz dużo białka i ćwiczysz... jesz ryż i odpoczywasz... itp, nie trzeba znac się za dietach żeby wiedzieć że jeśli się je więcej ponad norme to się tyje??
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
1. Pij duzo wody.
2. Ryz, makaron, platki owsiane
3. Mieso, ryby

Nie jedz duzo:p Pamietaj ze nie liczy sie ilosc tylko jakosc. Podziel sobie posilki na 6 w ciagu dnia i jedz.

Kup sobie jakiegos gainera;]
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
już taki temat był ludzie czy wy nieumiecie szukać ? po co cały czas to samo pisać .... wpisz sobei chociażby w google dieta na mase znajdzie ci od h**a takich diet ... normlanie 3 grupa inwalidzka :p
 

linkus77

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Heh ten sam problem i identyczna sytuacja - 176 cm wzrostu i 57 kg :]
Ćwiczę w domu, bo na siłke nie ma czasu, przynajmniej nie na regularne chodzenie (conajmniej 3razy w tyg).
A skoro ktoś ma taki problem to niech pisze, jaki sens jest teraz szukania i czytania wszystkich forum dotyczących diet;/ To chyba forum.
Co to pytania: z tego co czytałem, to nie liczy się ile jesz, tylko jak często jesz. Staram się jeść 4-5 posiłków dziennie, niestety nie mam możliwości robić tego codziennie o tej samej porze, bo w różnych godzinach jestem w szkole, ale to też jest ponoć ważne.
PS. Warto kupować białko?;> Nie lepiej jeść po prostu dużo mięsa, ryby, ryż i makaron??
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
1. Pij duzo wody.
2. Ryz, makaron, platki owsiane
3. Mieso, ryby

Nie jedz duzo:p Pamietaj ze nie liczy sie ilosc tylko jakosc. Podziel sobie posilki na 6 w ciagu dnia i jedz.

Kup sobie jakiegos gainera;]

A ta woda to właśnie sama musi być czy może być dużo herbat ? Bo nigdy tego nie wiem czy sama woda czy może być herbata - odp pls
 

Yazzo

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Myśle ze herbata ma w sobie duzo wody a tu chyba chodzi o "zyciodajny płyen" xD
Pepsi rulzzz... Niezbyt was rozumiem czy chcecie poprostu przytyć czy zwiększyć mase mięśniową?? Bo jeżeli zwiększyć mase mięśniową to trzeba poprostu ćwiczyć najlepiej na siłowni, bo chyba nie ma na to innej rady? xD Ja mam 61 kg 175 cm >.<
 
Do góry