Jak Przejść Zabezpieczenia Nauczyuciela

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
:] siemka!
Mam taką sprawę:
Nasza nauczycielka z Technologi blokuje nam na lekcjach neta, programem "Danware NetOp School Policy". Czy można go obejść? I jak to zrobić!
Bo jak jest włączony to przy próbie otworzenia neta wyskakujy na pulpicie taka kłódka :/
Kiedyś wystarczyło dać kompa w "stan wstrzymania" i od nowa go uruchomić! ale teraz już sie tak nie da! Bo po takiej próbie komp całkiem sie blokuje. Pomóżcie
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
niewiem może powinienieś wejść na otoczenie sieciowe i z jej kompa, ale wontpie
 

Vanetris

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Ta, tzn nie zawsze się blokuje :D, ale jak sie zablokuje to masz nagane i pałe za prace na lekcjii :p
Tak więc jeszcze nie wiem jak to ominąć, pliki są zabezpieczone, ominąć się na pewno da, może jest tu jakiś nauczyciel i się podzieli wiedzą :p

Pozdro dla mojego klasowego ziomka , sarnazioma :p
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
jeśli to winda xp i jest dostęp do panelu sterowania, to wejdź w narzędzia administracyjne, później usługi składowe następnie usługi lokalne i zabij ten złośliwy proces

jaką macie wersję okienek w pracowni?

PS
"Ta, tzn nie zawsze się blokuje , ale jak sie zablokuje to masz nagane i pałe za prace na lekcjii" - chodzicie pewnie do gimnazjum, sądząc po opisie nauczycielki tylko tam mogli przyjąć takią sukę
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
W gimnazjach na ogół zablokowany jest wszelkie zabijanie procesów - np. u mnie.
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
vanetris pozdro ziom :D
oklepca niestety mylisz się!! chodzimy do liceum :p
ale dzieki za wskazowki. sprobujemy.
sadzac po twoich postach mysle ze probujesz cos hakowac
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
pociąłbym sie chyba bejzbolem, gdybym musiał na zajęcia z takim babiszczem chodzić... niestety jak widać poziom szkolnictwa się obniża :/
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
my mamy windowsa xp w budzie niestety nie wiem czy da sie to ominać przez panel sterowania.
a jakies inne sposoby moze znasz??

mam pytanie poza tematem... ile masz lat??
bo troche wiesz o kompach jak widac po innych postach
 

Vanetris

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Oj za fajna to ona nie jest, nie martwcie się będziemy kombinować jak tylko wyjdzie z sali, niestety żadko wychodzi :/

Wersja okienek to ofkorz Xp sp2
Jedyne co fajne to kompy :) : Sempron 3000+, radeon x300, 512 mb ddr, Flatrony Lg, nagrywary dvd, dyski 80gb :)



Edit
Twojego monitora nie widzi :p przynajmniej nie przez ten program.

Wystarczy odłączyć kabel od karty sieciowej, juz nie będzie cie podglądać :p

Ta sala w ogóle jest dziwnie zrobiona :| wiadomości net sendem nie dochodzą, a szkoda bo można załadować do bata i komuś spama puścić :p
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
vanetris co ty gadasz :p ja ostatnio próbowałem przejśc zabezpieczenia jak była w klasie!

a jeszcze jedna sparawa do oklepcy bo ona ma taki programik dzięki któremu ze swojego kompa blokuje natychmiast nasz i może dokladnie wszystko obczaic co robimy w danej chwili , ostatnio mialem np przerąbane za słówka w gg... czy przed tym programem mozna sie obronic?????????????????????????
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Jezeli ona widzi wszystko co robisz na kompie to powiem tak - nie masz szna.s Obojętnie gdzie byś wchodził i co byś chciał wyłączyć ona to zobaczy i ci kompa zablokuje. Tak jak powiedział Vanetris - odłączyc kabel od karty sieciowej, ale to pewnie i tak zobaczy co sie dzieje i podłączy.
 

hajduk123

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z domu:)
Zakładam że ona jest adminem sieci proponuje zalogować sie na waszym kompie jako admin dam wam linka do programiku który pozera haslo admina tylko trzeba kompa zabootoac z dyskietki z tym códem
http://komputery.katalogi.pl/temat15030/ w tym linku jest dokladny opis i link do programu. Ja osobiście jak sie zalogowalem na swoim kompie w szkole jako admin i jeszcze zmienilem haslo dostalem naganne zachowanie na pol rocze :). Ale to jak chcecie ;p
 
Do góry