Jak prawidłowo dbać o twarz, teraz latem?

O

Obrusik

Guest
Jula92 napisał:
Latem staram sie czesto nakladac maski na twarz, zeby skora zregenerowala sie i odpoczela. najbardziej lubie serie bielendy i aktywną maske nawilzajaca ze skin clinic professional- przynosi prawdziwe ukojenie skórze, gdy slonce daje popalic :)
Ja właśnie kupiłam sobie z tej serii skin clinic bielendy serum do twarzy, rozjaśniające przebarwienia. Ono działa tez przeciwzmarszczkowo i nawilża twarz, używam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona z efektów... Dobrze sie stosuje i samo serum i z kremem do twarzy
Gdzie je kupiłaś? Pytam, bo z serii professional używałam serum korygujące dla cery mieszanej i było świetne, a tego rozjaśniającego nigdzie jeszcze nie widziałam.
 
A

acidic

Guest
Obrusik napisał:
Latem staram sie czesto nakladac maski na twarz, zeby skora zregenerowala sie i odpoczela. najbardziej lubie serie bielendy i aktywną maske nawilzajaca ze skin clinic professional- przynosi prawdziwe ukojenie skórze, gdy slonce daje popalic :)
Ja właśnie kupiłam sobie z tej serii skin clinic bielendy serum do twarzy, rozjaśniające przebarwienia. Ono działa tez przeciwzmarszczkowo i nawilża twarz, używam od niedawna ale jestem bardzo zadowolona z efektów... Dobrze sie stosuje i samo serum i z kremem do twarzy
Gdzie je kupiłaś? Pytam, bo z serii professional używałam serum korygujące dla cery mieszanej i było świetne, a tego rozjaśniającego nigdzie jeszcze nie widziałam.



Moze dlatego ze to nowosc bielendowa, ale powinna byc juz w wiekszosci rosmannow ;)
 

alicja99

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
przede wszystkim trzeba nawilżać skóre, sama stosuje krem silnie nawilżający bo zawsze mam wysuszona skórę twarzy. Teraz postawiłam na serie młodzieńczy blask od bielendy bo sie sprawdził dosyć dobrze :)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Patrzac za okno do lata jeszcze kawalek, ale patrzac w kalendarz, to juz tuz tuz. Moja pielegnacja latem to nawilzenie i filtr UV. Odstawiam praktycznie calkowicie podklady i pudry, a ze chce zeby moja cera wygladala ładnie, promiennie to uzywam kremu bb. Postawilam na bb cream beauty balm no light z golden rose, bo ma w sobie wlasnie te wlasciwosci, ktorych potrzebuje. czyli nawilza, ujednolica kolor cery sprawiajac ze staje sie promienna i ma filtr SPF 25, jeden z wyzszych w kremach bb czy cc :)
 
Do góry