jak otworzyć plik pdf w wordzie? PILNE

K.N

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Jak w temacie (musze otworzyć plik acronbata w wordzie, szybko)
 

K.N

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
ja mam Acrobata, nie da się jakoś skopiowaxc tego do Worda zeby sformatowa? Wydaje mi się że cos takiego jest możliwe.
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
na 100% nie ma takiej możliwości to tak jakbyś zrobił zdjęcie sciany z jakimś tekstem a później chciałbyś na komputerze edytowac ten tekst ze ściany, możesz jedynie pobawić się np w paincie ale moim zdaniem jest to bez sensu :)
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
na 100% nie ma takiej możliwości to tak jakbyś zrobił zdjęcie sciany z jakimś tekstem a później chciałbyś na komputerze edytowac ten tekst ze ściany, możesz jedynie pobawić się np w paincie ale moim zdaniem jest to bez sensu :)


Że co ?? Na 100% ?? A oddasz życie a chociaż piwko za swoją pewność??

A co do tematu:

http://www.download.net.pl/4260/PDF-to-Word/

Jak ten za trudny (bez obrazy) pytamy wujka googla o takie cuś PDF CONVERTER lu PDF TO DOC.

Pozdrawiam RegiS

EDIT:
Driver przestań pierdzielić :| a co Ty na to, że zeskanuje sobie kartkę z jakimś tekstem a komputer mi to odczyta zwykły program Abby Fine Reader. A więc proszę skończ gadać głupoty i idź sobie edytować tekst ze ściany.
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Driver przestań pierdzielić :|

i po co tu ten takst?? Masz do mnie jakieś problemy czy o co ci chodzi?? W każdym tamacie masz coś do mnie..

tu ok sorry pomyliłem się nie miałem pojecia ze takie coś istnieje ale po co od razu się zucasz jakieś ADHD czy coś??
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
i po co tu ten takst?? Masz do mnie jakieś problemy czy o co ci chodzi?? W każdym tamacie masz coś do mnie..

tu ok sorry pomyliłem się nie miałem pojecia ze takie coś istnieje ale po co od razu się zucasz jakieś ADHD czy coś??

Ponieważ strasznie drażni mnie jak ktoś mówi, że coś się nie da, że jest niewykonalne nie próbując chociaż 10 sekund poszukać. No i przepraszam trochę mnie poniosło.

Pozdrawiam RegiS
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
i nie mówiłem tam o odczytywaniu tekstu z kartki tylko jakbyś dobrze przeczytał to o jago edycji..
 

K.N

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Szkoda cokolwiek mówić (pisać) napisałem temat to sie zaczeli kłócić ;/ ale thx za link, nie pomyślałem o tym, a musiałem to szybko zrobić, a właściwie moja ciocia, która nie potrafi włączyć komputera dobrze.
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
według mnie najlepszym programem do pdf jest foxit reader ponieważ szybko sie uruchamia i mało zawiera mb w przeciwieństwie do adobe
 
Do góry