Jak nie - jak TAK, a co !

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
A wiecie co
Nasze forum jest świetne :D

Można poznać super ludzi i być jak w nowej rodzinie...
Ale tak myślę, wszyscy rozmawiamy na określone tematy, wertujemy po działach...

A może być ktoś, kto nie wie, jak zagadać o swoim temacie... np. "w pomocnej dłoni"....

mam pomysł
:eek:czami:

Podpowiedzmy innym, jak radzimy sobie w trudnych sytuacjach życia codziennego ;)
Bez konkretnego tematu, ot tak - jak się odstresowujemy, rozluźniamy ;)
Może ktoś w takich zwykłych czynnościach znajdzie ukojenie swoich potrzeb ;)
:hyhy:

ja zawsze gdy mam "dołka" rysuję :przestraszony: i, że potrafie ;) jejku :przestraszony:

No jakoś mi to wychodzi ;) - moje rysunki są naładowane bardzo emocjonalnie, ale potem jestem już normalną dziewczyną, która potrafi przetrwać wszystko ;)

Pozdrówka
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Mnie zawsze najbardziej uspokajalo haftowanie (nie mylic z haftowaniem poimprezowym ;) ) chyba w ogole uspokajaja mnie rzeczy nad ktorymi trzeba sie bardzo skupic, wymagajace precyzji i cierpliwosci :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a mi wystarczy moja ulubiona piosenka...od razu to na sercu lżej...
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
ehh ja nie potrafie rysowac a chcialabym kiedy jestem rozloszczona to najczesciej wyzywam sie na wszystkim lub siadam w kat i czasem placze po cichutku i to mi pomaga :] :p
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Aga__, a pokazywalas je kiedys moze publicznie tzn, jakas wystawa prac bo wydaje nam sie ze warto?? :D
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
magda1560 napisał:
nika napisał/a:
Aga__, a pokazywalas je kiedys moze publicznie tzn, jakas wystawa prac bo wydaje nam sie ze warto??
co racja to racja nika dobrze pisze
Potwierdzam potwierdzam!!

Mi wystarczy, że się przytule do swojego pieska, poslucham jakiejś muzyki, albo pojde spać, bo jak jestem zla, to sie od razu kłoce ze wszystkimi:(
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
nika napisał:
Aga__, a pokazywalas je kiedys moze publicznie tzn, jakas wystawa prac bo wydaje nam sie ze warto??
Tak potwierdzam warto super rysunek.

Ja się odpręzam jak jem ... Słonecznik. Bardzo uspokaja!! Polecam, albo siadam do kompa i słucham muzyki!!! :D :hyhy:
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Aga__, a pokazywalas je kiedys moze publicznie tzn, jakas wystawa prac
Wiesz Nika nigdy nie zastanawiałam się na tym, chodź miałam kilka propozycji... Tyle, że wszystkie moje rysunki maja dla mnie szczególną wartość i nie rysuję ot tak - tylko w chwilach, które są znaczące i czasem trzeba odreagować.

Ten Avarant to też moje haha dzieło, ale jak mówiłam, nie przywiązuję wagi do tego, by pokazywać, cieszę się, że potrafię a jak ktoś zobaczy to też dobrze ;)
Pozdrówka
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Aga__, to moze warto pomyslec o tym, prace pierwsza klasa, moze wrzucisz do Albumu twoich wiecej , pozdrawiam :D
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
:zdziwko: zamieściłam 4 rysuneczki w "inne" w albumie :zdziwko:
mam ich więcej, ale trzeba coś z wielkością zrobić :dezorientacja:
Hmmm, ale nie przesadzajmy i tak tyle starczy ;)
Pozdrówka :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
pieknie dziekuje juz lece je obejrzec :D

[ Dodano: 2005-05-25, 14:08 ]
piekne, zawsze mi sie podobaly rysunki innych bo sama nie mam talentu do tego, jestem rysownicze beztalencie :wstyd: a ile tzn. jak dlugo rysujesz jeden ???
 
Do góry