Jak nazwać dziewczynę, która...

adam11111

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Powiedzcie mi proszę, jak nazwać dziewczynę, która kilka dni po zerwaniu z osobą, którą niby kochała i była z nią przez 3 lata, zakłada profil na Sympatii.pl, kasuje wszystkie zdjęcia byłego "ukochanego", zaczyna chodzić po klubach, chociaż wcześniej tego nie lubiła, flirtuje z kilkunastoma chłopakami, po kolejnych kilku dniach zaczyna z kilkoma gadać o seksie, zaczyna pisać do nich misiu, mówić im, że są wyjątkowi, zapraszać ich do siebie, z kilkoma się spotyka, chce ich masować, pisze tak jak by była niewyżyta seksualnie, wysyła im buziaczki, nawet zmienia numer telefonu!?!?!?!?! Powiedzcie mi jak ją nazwać proszę???
 
M

MacaN

Guest
Idź się wyżalić gdzie indziej. Kiedyś słyszalem coś o poduszkach, w które należy krzyczeć ile sił w płucach, więc próbuj :)




adam11111 napisał:
pisze tak jak by była niewyżyta seksualnie
Może jest ?
 

Statysta255

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
2
jest jedno okreslenie ale malo kulturalne ale wiemy o co chodzi ;)

cos o tym wiem i nie mysl sobie ze to Twoja wina itp, po prostu nie zasluguje na Ciebie i tyle niech szuka dalej ale kogos na swoim poziomie...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dałam już odpowiedż w drugim temacie-ktoś powinien tu posprzątać...
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
E tam, zaczęła odżywać, mieć wy.jebane i się bawić...ale Cię boli ^^
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Może nazwać ją schizofreniczką? Bo jak dla mnie to wygląda na to, jakby zupełnie się zmieniła. Była z Tobą przez 3 lata, było wszystko w porządku, nie zdradzała Cię? A nagle po zerwaniu z Tobą stała się praktycznie inną osobą? A może wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, które jej imponuje, a u nich takie zachowanie jest na porządku dziennym? I dlatego właśnie zerwała z Tobą? A może dobrze ukrywała się przed Tobą? Chociaż to mało prawdopodobne, żebyś przez 3 lata nie poznał jej prawdziwego charakteru.

Zapomnij o niej, rozumiem, że denerwuje Cię to, że tylko z Tobą zerwała (poważny związek!), a już zachowuje się, jak się zachowuje. Pomyśl, że na szczęście nie jesteś już z nią, bo zakładałbyś pewnie wątek: "moja dziewczyna ma konto na portalu randkowym - czy to normalne?". A tak, to wiesz na czym stoisz, jesteś wolny, a ona niech marnuje sobie życie. A na sympatii trafi na równych sobie. Tyle mówi się o facetach, którzy tam są, że kręcą z kilkoma dziewczynami w jednym czasie, że zależy im na seksie, nie na związku i że niby dziewczyny są tam tak strasznie traktowane. A ja wychodzę z założenia, że gdyby dziewczyny się na to nie zgadzały, nie byłyby takie same, to i faceci na tak wiele by sobie nie pozwalali. Twoja dziewczyna jest przykładem, że nie tylko faceci tak się zachowują. Swoją drogą dziwi mnie popularność tego portalu, jak ktoś zaczyna randkowanie w sieci, to najczęściej na początku tam zagląda, mimo wielu różnych opinii na forach. Dopiero później, ci, którzy szukają czegoś innego, przenoszą się gdzie indziej, na jakieś portale matrymonialne, na których ludzie bardziej poważnie do tego podchodzą, a nie tylko żeby nabić sobie licznik dziewczyn poderwanych na portalu. Jak Twoja była chce, to niech też sobie robi swój licznik, zapomnij o niej i pamiętaj, że dopiero teraz stała się taką osobą, nie obwiniaj się:)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
A co jeśli ma rozdwojenie jaźni? Albo jeśli tak naprawdę jest agentką wywiadu i ma bardzo ważną misję do wykonania, o której rzecz jasna nie może powiedzieć swemu rycerzykowi na rumaku?
 

Sklepowiczka

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
A może po 3 latach związku gdzie była "grzeczna" chce się wyżyć? Owszem możesz nazwać ją szm*tą lub dzi*ką, ale skoro się już rozstaliście to co ona Cię interesuje?
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Właśnie to jest podstawowe pytanie. Skoro nie jesteście już razem to odpuść,może tego jej brakowało i chce się zwyczajnie w świecie odegrać w sensie wyżyc,wyszaleć? Cięzko powiedzieć,ale na to właśnie wychodzi.
 

kusika

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
16
Punkty reakcji
1
ja mysle, ze bardzo cierpi i chce sie wyszalec, nie myslec o Tobie. Wzbudzic zazdrosc. W nocy pewnie placze w poduszke i czeka na wiadomosc od Ciebie.
 
Do góry