jak mu to powiedzieć

monka0129

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Podoba mi się pewien chłopak... któregoś dnia napisałam mu sms-em ,że go kocham on też odpowiedział,
że mnie kocha i spytał czy chce z nim chodzić odrazu wiedziałam co odpowiedzieć:TAK
Po dłuższym czasie przestał się odzywać... :niepewny: myślałam że nagle przestałał sie mną interesować choć nie spotkaliśmy się ani razu... teraz mi się tak już nie wydaje bo to jak na mnie patrzy na lekcjach i na przerwach gdy obok mnie przechodzi sprawia że nadal wierze, że jeszcze coś do mnie czuje... :zakochany:
Dlatego właśnie chce mu powiedzieć w realu,że go :kropla:
kocham ale nie mam bladego pojęcia jak mu to powiedzieć, w końcu to koniec szkoły, a my tylko w szkole się widujemy :help: :588:
 

darkeldo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
54
Na początku spytam ile masz lat? A co to za problem spotkać się po szkole? W sytuacji sam na sam łatwiej wyznać taką rzecz,a niżeli w szkolę przy kolegach i koleżankach.Dla mnie to trochę dziwnę,kochasz go chociaż nigdy razem nie spędzaliście czasu z tego co widzę.
 

monka0129

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
darkeldo jest jeden mały problem on zawsze i wszędzie jest z kumplami
a ile mam lat to chyba nie ważne :D
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
śmieszna jesteś, a on żałosny, co w połączeniu daje frajerstwo :] .

N.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Yyy no chyba jednak podstawówka :D
Skoro się sobie podobacie to jaki problem się spotkać? Albo pogadać sobie w szkole. Jak stoi z kolegami to poproś go na chwilę na bok i pogadacie, umówicie się w innym miejscu i tyle :p
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Najpierw proponuje dorosnąć a potem mówić o uczuciach , wyraz uczuć esemes wielka radość bo on tez kuźwa minimalizacja nawet uczucia dopada , jak młodzież jest przyszłością świata to już wiem ze świat długo nie pociągnie
 
Do góry