jak mam zrobic kolejny krok ?

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
Skoro stara się nie rozmawiać na te tematy to tym bardziej nie przejdzie do czynów.Zapytaj, dlaczego zmienia temat, chociaż mi się wydaje, że ona po prostu nie czuje sie jeszcze gotowa nawet na pieszczoty.
 

Nitka-cer

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jestem tu nowy to muj pierwszy post jestem z dziewczyna 14miesiecy i chodzi o to ze całujdeemy sie a ja bym chciał cos wiecej np masarze w intymnych miejscach wspulne pieszczoty ale nie seks poniewarz jeszcze nie jestesmy gotowi jak mam jej powiedziec o tym kroku jak zaczac ???
odp prosze to dla mnie warzne
Najlepiej ? to tylko rozmowa ... ale jeśli mówisz że zmienia temat jeśli chcesz z nią pogadać ...najwyraźnie radze Ci poczekać troche ...Nic na siłe !!!
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ale Ty jesteś uparty. Nic z tego nie będzie. Idź pograj z kumplami w fife.

J.B
 

lukasz199202

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
prubowałem i nie wyszło powiedzała "nie" wyszedłem do pokoju na koma byłem godzine na kompie przyszła zaczeła mnie całowac i znowu zacząłem masowac i znowu "nie" co robic ??
 

girl1867

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
no to widzisz , ze ona nie chce . Facetą to zawsze sie spieszy w tych sprawach , widac ze masz dziewczyne ktora ostro trzyma sie swoich zasad a to sie ceni :) . a jestes pewny ze Cie kocha ??? pytam bo znam takie przypadki gdzie dziewczyna po prostu nie kochala swojego partnera i dlatego pozostawali tylko na całowaniu .
 

MatMax

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Więc chyba będziesz musiał nie co poczekać. Widać ewidentnie że jej jest głupio. Musi jeszcze do tego wszystkiego dorosnąć... ;)
 

mathie1992

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
szczerze to Ci powiem ze J.B ma racje . sam nie dawno mialem taka sytuacje ona mowila nie ale ja nadal swoje i ja piescilem. A potem nawet mi podzieowała bo było jej bardzo przyjemnie.
 

Paulu

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja bynajmniej nie lubię jeśli chłopak jest namolny... jeśli mówię nie to znaczy nie

Moim zdaniem powinieneś poczekać ...ale rób co chcesz...
 
Do góry