Jak lepiej nosić takie buty?

eaqle

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witajcie. Zakupiłem sobie niedawno buty Adidas Busenitz Pro, ich wygląd możecie zobaczyć poniżej. Mam do Was pytanie, jako że mają one trochę większy język, to czy lepiej wyglądać będzie jak go będę nosił na wierzchu, czy może pod spodniami?

 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Są to buty dla skejtów, więc nosisz szersze spodnie? Moim zdaniem tak czy inaczej język powinien być na wierzchu.
 

eaqle

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
No raczej bardziej węższe niż szersze :) Jak dojdą buty to zobaczymy jak to będzie się prezentować, ale też myślę, że na wierzchu będzie się lepiej prezentować ;)

Jeszcze mam takie pytanko do Ciebie, tak przy okazji żeby już nie zakładać nowego tematu. Sezon letni powoli się zaczyna, więc będę się przymierzał do kupna krótkich spodenek i przydałoby się dobrać coś do tych butów. Jakie kolory najlepiej będą pasować?
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Otrzymasz buty to sobie przymierzysz do spodni z językiem na wierzchu i pod spodem, zobaczysz jak ci się bardziej spodoba i tak noś.
(jak masz wąską nogawkę to raczej nie masz innej opcji jak język na wierzchu :p)
 
B

Buty_zbanowany

Guest
To nic innego jak tylko kwestia gustu,więc możesz nosić zarówno z językiem na wierzchu jak i schowanym pod spodniami. Musisz zdecydować się na jeden styl. Moim zdaniem lepiej będzie z językiem na wierzchu.
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
W sumie to wszystko jedno,ponieważ teraz jest naprawdę mnóstwo pomieszanych stylów i zawsze możesz powiedzieć,że akurat ten jest Twoim indywidualnym:) Nos na przemian,czyli: raz z językiem na wierzchu,a raz schowanym do środka.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Tylko i wyłącznie do środka. Noszenie języka na wierzchu wygląda okropnie.
 
B

Buty_zbanowany

Guest
Zależy dla kogo,jeżeli autor postu będzie się z tym dobrze czuł to czemu nie:) Jednym będzie się to podobać i innym nie,tak jest zawsze z tego typu problemami)
 
Do góry