jak jest bez?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Przepraszam,że zrobie małe zamieszanie ale mam pytanie :
Czy taki plasterek sam się nie odklei podczas mycia?? bądź snu?? (śpie bardzo aktywnie :D - tzn.wierce sie i rzucam).
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
teoretycznie nie powinny sie odklejać ale w praktyce bywa różnie. mojej koleżance akurat odkleił się podczas kąpieli.
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
pani policjantka hehe....juz tlumacze bo nie konkretnie wytlumaczylam...na AM skonczylam wydzial lekarski a w miedzy czasie wzielam kierunek- poloznictwo.I stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa uzyskałam pracując w Wojewódzkim Szpitalu...jestem w trakcie robienia II stopnia specjalizacji z zakresu poloznictwa i ginekologii i pracuje w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
NPR polegają na obserwacji objawów cyklu miesięcznego kobiety i określaniu na tej podstawie okresów płodnych i niepłodnych.zdrowa metoda ale rowniez zawodzi...



Blanca jeśli mam być szczera to coś kręcisz... i nie tylko jak tak uważam... co widać.
nie ma wydzialu ginekologi (kompleta bzdura!!!).... nie widze sensu ani realnej mozliwości ukonczenia jednoczxesnie lekarskiego i poloznictwa- najzwyczajniej w swiecie tacy ludzie sie nie rodzą... osobiscie widze kolezanki z lekarskiego i siebie z poloznictwa i oba kierunki sa na tyle ciezkie ze nie da sie ich ot tak pogodzic w trzy lata. Poza tym wiedze się dubluje i to jest bez sensu.

nie zalezy mi na tym by Cię o0brazać, ale miej na uwadze, że wiele uzytkowiczek bierze sobie do serca Twoje rady...
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
o dziwo Blancaa miała bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o ginekologię. ja jej ufałam. a niektórzy to chyba nie mają co robić tylko się czepiają. źle, że była i pomogła wielu z nas? taka dusza na tym forum to był skarb.
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
pod warunkiem ,że jest autentyczna...
dużą wiedzę to i jam i nie jedna osoba, która przeszła przez liczne lektury na ten temat.
Tak się składa, że sie nie czepiam, jak zauwazylas nie tylko ja mam wątpliwości.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Taaaa...;] ale jak to wybpływa to jest afe afe;] wiem ze ktoś juz to napisał ale...to rzevzywiście jest fee;;p
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
BLANCAAA chciałabym sie z tobą skontaktować przez prywatne wiadomości ale nie moge .... masz może całą skrzynkę ...:( prosze odpisz :(
 

lombriz

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
mała*czarna plastry maja bardzo dobry klej ktory sie nie odkleja...

To prawda, tak dobry, ze jak je uzywalam to mi odchodzily ze skorka,a jeszcze mialam tam wrazliwa bo mi sie robily pecharze. ja niestety mam do nich zbyt wrazliwa skore, musialam zrezygnowac :(
 

frytka

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Moje osobiste odczucia:

nie ma żadnej róznicy. To bujda o lepszych doznaniach, nie czuć wytrysku...poprostu wszystko sie wylewa w ogromnych ilosciach.

Osobiscie jesli mialabym oceniać to wole w gumce. Nie"pływam wtedy" (nawet do kibelka nie mozna dosc, bo sie leje wszystko), bezpieczniej (przynajmniej psychicznie).

Z plusów to sam fakt , że można to robić na spontanie od samego początku do końca. Tj, nie przerywac by założyc gumke...pozatym sama wyobraźnia,że on jest taki naturalny, nagi jest bardzo podniecająca. Ale w odczuciach...niema różnicy.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie ma żadnej róznicy. To bujda o lepszych doznaniach, nie czuć wytrysku...poprostu wszystko sie wylewa w ogromnych ilosciach.
przeciez oczywiste jest jak sie kocha bez prezerwatywy i chlopak konczy w kobiecie to pozniej sperma bedzie wylatywala wraz ze sluzem wiec nie wiem kto taka bujde puscil
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
hmmm... ja widze ogromna róznice w kochaniu sie bez gumki :) szczerze mowiac wole tabletki a nie jakies gumki. Ja czuje zupelnie inne doznania gdy kocham sie z moim chlopakiem bez gumki :) Jak dla mnie to fantastyczne uczucie i bardziej go wtedy czuje i jest naprawde wspaniale... a gumka... zmniejszone odczucia jakbym sie kochala z jakims gumowym wibratorem :) ale kazdy ma swoje odczucia i zdanie, ja osobiście preferuję bez:)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Ashley88 wlasnie tak to jest kiedy kobieta poczuje penisa bez zadnych oporow hehe... wiem cos o tym :lol:
 
Do góry