Jak Ja Moge Poznac Ze Ktos...

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
Mam pytanko:
Otóż w szkole chodze sam.
Raczej nie gadam z kumplami bo nie ma o czym siedze na ławce na korytarzu i niewiem czy ktoś mi sie przygląda-chodzi mi czy jakas laska sie mnie przygląda.
Jak moge poznąc ze ktos(ona) sie mnie przygląda??
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no wiesz mozesz jejdynie obserwowac czy ktoras sie na ciebie nie patrzy! ale lepeij jak chcesz miec jakas dziewczyne to zacznij gadac z kumplami bo dziewczyna nie zwroci na ciebie uwagi jak bedziesz siedzial caly czas sam!
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
yyyy :mruga: :bag:

no comment

Jak moge poznąc ze ktos(ona) sie mnie przygląda??

wiesz..praktycznie kazdy czlowiek ma na twarzy pare oczu, ktorymi patrzy..
jezeli spojrzysz na te osobe i ona na ciebie patrzy tymi oczami,
to znaczy ze sie na ciebie patrzy..

DZIEKUJE :D
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
chyba nie "się mnie przygląda" tylko "mi się przyglada'... :bag: Też od czasu do czasu zawieś na kimś oko, ludzie to odwzajemniają,... :eek:k:
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
eż od czasu do czasu zawieś na kimś oko, ludzie to odwzajemniają,...
Raz szedłem z kolegą miastem, a on akurat złapał kontakt wzrokowy z jakąś dziewczyną. Tak na nią patrzył, że łbem w słup walnął. ;p
No, ale to już inna para kaloszy, tak mi się jakoś przypomniało to zdarzenie. ;p

Romatyk17, radzę zacząć zadawać się z rówieśnikami.
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Masakra :lol:


Siadasz i obserwujesz jak jakaś dziewczyna patrzy się na Ciebie nonstop prawie wogóle nie odlepia od Ciebie wzroku to wstajesz i podchodzisz gosh. Ja mam taki problem ze moje 2 kumpele wszystkie dziewczyny mi odstraszają :lol: ale ślepy nie jestem i widze jak sie na mnie jakaś patrzy :p .


Pozatym chcesz przyciągać wzrok? Noś wyzywające kolory np. Czerwony :D to przyciąga wzrok :]
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Noś wyzywające kolory np. Czerwony :D to przyciąga wzrok :]

Niee noo weź... Może odrazu noś bluzki w kolorze jasnego (takiego odblaskowego) różu :p.. noo bez przesady :p
Moze jak chcesz poderwać jakąś dziewczyne to patrz sie na nią tak troche niesmiało (to dziala :D) i uśmiechaj sie tak slodziutko :D
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Niee noo weź... Może odrazu noś bluzki w kolorze jasnego (takiego odblaskowego) różu :p.. noo bez przesady :p
Moze jak chcesz poderwać jakąś dziewczyne to patrz sie na nią tak troche niesmiało (to dziala :D) i uśmiechaj sie tak slodziutko :D

Hehe nieno ja akurat chodze w czerwonych bluzach (bo pasuje ten kolor do mojej karnacji :p )

A dziewczyny nie biore na słodziutki uśmiech czy jakoś tak niesmiało :p Wystarczy że spojrze się hmmm tak przeszywająco jeszcze tak lekko z podłba i hiehie :D jeszcze potem mały uśmiech i gotowe :D
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Hehe nieno ja akurat chodze w czerwonych bluzach (bo pasuje ten kolor do mojej karnacji :p )

A dziewczyny nie biore na słodziutki uśmiech czy jakoś tak niesmiało :p Wystarczy że spojrze się hmmm tak przeszywająco jeszcze tak lekko z podłba i hiehie :D jeszcze potem mały uśmiech i gotowe :D
A jaką masz karnacje? :lol:
Na mnie bardziej działa taki słodki uśmiech :p A nie spojrzenie z 'pod łba' :p
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
A nie spojrzenie z 'pod łba' :p
no dokładnie :p
zastanawiam sie wtedy co ja kurde zrobiłam,
a zazwyczaj wygląda to tak jakbym mu ciasto obiecała,
albo siedzi i sie tak gapi...i gapi... i gapi...
był dzwonek..
a on dalej...gapi sie ..
i wtedy nie wiem czy zasnoł , czy ze mną coś nie tak , czy ma jakiś atak czegoś i go ratować :p
ehh..dziwne to dziwne... :p
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Dobra moze źle to ujołem :p chodzi mi raczej o takie hmmm wyzywające spojrzenie?? no nie wiem jak to określić :p
Jak sie podobasz jakiejś dziewczynie (a ona nieśmiała jest) no to będzie sie na Ciebie patrzeć (jak Ty będziesz odwrócony, albo jak sie nie będziesz na nią patrzył :p) A jeśli choć na chwilke na nią spojrzysz.. to ona sie peszy i 'ucieka" wzrokiem :p
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Chodzi Ci o to, że nie wiesz kiedy ktoś Cie obserwuje?? szuka cie wzrokiem i takie tam??

No to nie masz wyjścia, musisz zacząć obserwować ludzi...wtedy zauważysz kto tam się przygląda...

-->>> jak nie o to chodzi to o co?? :mruga: :mruga: :mruga:
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Jak to nie wiesz???:eek: nie czaję...moze powinienes trochę bardziej otworzyć się na ludzi,co? Chociaż nie zgadzam się ,żeby chłopak samotnik nie zwracał uwagi na siebie...ja np. bardzo czesto zwracam uwagę na takich cichych chłpaków.jest nawet u mnie w klasie taki co z nim prawie żadna laska z klasy nie ma kontaktu(prawie wcale nie rozmawia)a ja właśnie tak....hmmm poprostu się rozejrzyj to zobaczysz czy ktoś Ci się przygląda czy nie...:p powodzenia... :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
no wiesz mozesz jejdynie obserwowac czy ktoras sie na ciebie nie patrzy! ale lepeij jak chcesz miec jakas dziewczyne to zacznij gadac z kumplami bo dziewczyna nie zwroci na ciebie uwagi jak bedziesz siedzial caly czas sam!


Popieram! Dziewczyna chcąc ocenić, czy chłopak jest fajny, patrzy na to jak zachowuje się wśród qmpli. Jeśli jest lubiany, śmieją się razem i wariują to punkt dla niego, raczej nie będzie chciała gadać z chłopakiem bez przyjaciół, bo to sygnał, że jest nie za ciekawy.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
mlodape - co masz do zielonych spodni? :( Zaj*biste są zielone sztruksy :p Sam takie miałem :) I to właśnie na nie leciało sporo dziewczyn ;)
 
Do góry