Jak Golić Pachy?

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
{Pewnie się maszynką zajechała :] }
a znasz to z własnego doświadczenia?

Jejciu powinnyście zrozumieć 12-letnią dziewczynę :/

Pod pachami sama zaczełam sie golić, nie mówiąc o tym mamie, chyba nawet się nie zoriętowała. Ale kiedy chciałam zacząć nogi golić, mama po mnie krzyczała, żebym tego nie robiła, bo później będe żałowac, bo będą grubsze i gęstrze rosły... heheh jak narazie nie żałuję ani trochę :p (i raczej nie będę)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ja sie traktuje pod pachami depilatorem.... ciutkę boli ale warto dla efektu
 

lena191

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Mam pytanie zwiazku z depilatorem!!! CZy mozna sie golić depilatorem w okolicach bikini i pach??Czy to nie grozi jakas choroba?np.rakiem skóry? I czy któraś z was używa jakiego dobrego depilatora jaki mogłaby mi polecić???bo uzywam z Pfilipsa zwykłego ale to strasznie terenuje i boli jak chol....,
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Chciałam tego nie napisać ale nie umiałam się powstrzymać :D
No własnie.. poradziłaś sobie ? :p
{Pewnie się maszynką zajechała :] }
Wykrwawiła się pod pachą xD

Dobra, nie nabijajmy się z niej :lol: Autorko tematu - poradziłaś sobie? :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
No więc dlatego się nie nabijam ;p i pytam z troską czy sobie poradziła. Co w tym złego? ;p
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Ja też nie mówiłam, wzięłam żyletkę taką zwykłą i ogoliłam sobie =]
Nie cierpię mieć tam włosów.
Albo kup plastry z woskiem, są bardziej skuteczne,
do pozbywania się włosów pod nosem używam tylko wosku.
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Chyba że chcesz żeby mama Cię ogoliła :D

Heh no wiecie mojej koleżance mama goliła włosy pod pachami <lol2> hehehe
Niezłą brechtę z niej mieliśmy.. pół szkoły wiedziało :p

Ja poprostu poprosiłam mamę żeby mi kupiła maszynkę i tak się dowiedziała :)
 

RoYaL

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina fioletowych BANANÓW ^^
Chciałam tego nie napisać ale nie umiałam się powstrzymać :D
No własnie.. poradziłaś sobie ? :p
{Pewnie się maszynką zajechała :] }
hihi no i miałas rację bo nie wiem jaki to problem:D chyba że golarki w rękach nawet nie utrzymasz.. nie znam jakiegos specjalisty który pomaga w nauce goleniu;)
oke juz nie bee dosrywać. kup sobie i nic nie mów mamie, bo po co? albo powiedz żeby Ci kupiła golarke.. ehm.. tez mi problem
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
a ja na poczatku goliłam sie tymi kremami depilicyjnymi... sama zaczełam te od mamy brac .. a potem marzynkami zaczełam sie bolic na obzie kupiłam.. a potem w domu mamie powiedziałam by mi kupiła maszynki....
A teraz to jade ostro z depilatorem pachy , nogi okolicy bikini... wiem zasysta ze mnie .. Pierwszy raz krewka leciała pod pachami i w okolicach bikini :p:p
A teraz to luzik jeżdze tu i tam :p:p
 

Dagaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydzia :D
hehe... ja mam w klasie taką jedną... mama jej sie nie pozwoliła golić ani pod pachami ani nóg nic... ale jej to chyba nie przeszkadzało... dziewczyna 15 lat :/ jak miała bluzke z krótkim rękawkiem to jej włosy aż wystawały :/... tragedia no ale wkońcu zaczęła sie golić na szczęście :D

jak zdecydujesz już się ogolić pod pachami to nie rób tego "na sucho" jak nie posiadasz żadnych pianek do golenia czy czegoś w tym rodzaju to ogol się na żel do mycia albo dobre są jeszcze mydliny :p już lepsze to niż jechać bez niczego bo to może potem boleć bo skóra pod pachami jest delikatna :)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Z moich doświadczeń wynika, że najbardziej gładką skórę pod pachami mam wtedy, kiedy do golenia użyje dobrej pianki. W sumie to ja już jestem zmęczona ciągłym dbanie m o idealnie gładką skórę. Poważnie zastanawiam się nad tym by włoski pod pachami oraz na nogach całkowicie sobie nie usunąć. Czy teraz takie zabiegi są bezpiecznie ktoś sobie robił? Na jakiej zasadzie to działa?
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja nie powiedziałam tego mojej mamie, zresztą moja mama jest ,,innej daty'' i zaczęła nogi golić w wieku 20 lat, więc pamiętam jakie z podstawówce miałam z nią spory żeby pozwoliła mi się ogolić.
Coż, według mojej mamy to po prostu nieopłacalnie za szybko, bo im później tym lepiej i bardzo mnie straszyła, ze jak zacznę to już potem będę uzależniona na całe życie.
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
nic jej nie mów
smile.gif
kup maszynkę, ogól się, a mama pewnie sama z czasem zauważy
nie powinna robic Ci problemów, w końcu to też jest jakiś sposób dbania o własną higienę :p

Ona ma 12 lat, i nie zarabia to z czego ma kupić? musi porozmawiać z mamą
 
Do góry