Jak często chodzicie na wagary?

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Za często.. ;/
W piątek znowu ciekłam ale się wydało,
afera jak cholera, w poniedziałek mam przechlapane.
Ale mimo tego to i tak mnie nie zniechęca do wacków.
Wagary to podstawa. :D
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Zależy co kto ma na myśli mówiąc "wagary" :) Jak mi się coś nie podoba to po prostu zostaję w domu i nigdzie nie chodzę :p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Nie wiem czy byłam kiedykolwiek... :p W sumie to dzięki temu że miałam zawsze bardzo dobre zachowanie i tępego wychowawce to wystarczyło że powiedziałam że mam wizyte u lekarza, jestem umówiona z mamą i że zapomniałam zwolnienia i puszczał mnie do domu.... W domu mówiłam mamie żeby mi napisała to zwolnienie i wszystko było ok :p Czesto rodzice sami mnie namawiają żebym sobie odpoczeła juz i została w domu... Bywa :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
W tym roku nie byłam i raczej nie pójdę, bo chodzę do 3 klasy i nie chcę sobie tak na koniec gimnazjum zawalić oceny ze sprawowania... Ale w zeszłym roku byłam ze 3 razy.... ^_^
 

Kamicasse

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja to chodze na wagary tak jedną może dwie godziny tygodniowo... Oczywiście z klasą cały dzień wagarowicza :D no a pod koniec roku jak już nie ma dziennika to cały tydzień przychodziłem pod szkołe , czekałem na kumpli i szliśmy gdzieś na miasto :p
 
S

Silvesters

Guest
Za czesto..
We wrzesniu zapomnialem ze trzeba do szkoly chodzic i zaczelem jak student rok szkolny w pazdzierniku:/

I pare godzinek mi wpadlo na konto;/
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Z umiarem chodzę na wagary:p
I Tylko wtedy kiedy czuje że nie jestem w stanie a dzień zapowiada się marnie i musze wypocząć bo inczej zgon na polskim będzie :p.
 

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja niechodze na wagary jak cos to zostaje w domu a nie ide do szkoly
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ale pojedyncze ucieczki z lekcji tez sie liczą?
raz na tydzień, może dwa ;) różnie.
 

Maciejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
from Poland :D
baaaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko mi się zdarza wagarowanie, najczęściej gdy nie chcę iść bardzo do szkoły czy na jakieś lekcje, to rozmawiam z rodzicami i mi to usprawiedliwiają, albo zwalniam się :)
 
Do góry