Jak być BARDZO czystym ?

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jak musisz to zacznij się golić. Ja ogoliłem się pierwszy raz jak miałem 14,5 lat, a to i tak było dla mnie za późno, bo mi broda przeszkadzała :p .

Najlepiej ogol sobie jeszcze pachy. Mi włosy pod pachami strasznie przeszkadzają, wolę mieć tam gładko niż żeby coś wystawało. Będziesz się mniej pocił.

I używaj dezodorantów, i antyperspirantów. Polecam antyperspirant w sprayu Adidas, perfumy też mogą być Adidas ;) .

Przyznam, że tytuł trochę mnie zadziwił :p .
 

super9

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
A ja cię rozumiem. Ja także lubię być czystym :) I nie wyobrażam sobie np. nie umyć 2 dni pod rząd. Chyba bym się zastrzelił xD
A ja nie rozumiem jak można się nie kapać codziennie przynajmniej raz oraz wielokrotne mycie rak i twarzy. Bez tego to :nuke: masakra.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Generalnie czystym powinno się być na tyle, na ile uważa się, że to słuszne. Przynajmniej raz dziennie się umyć. Codziennie umyć włosy. Myć twarz, dwa razy dziennie ząbki. Golić się w miare regularnie. Też golę się pod pachami.
Co prawda uważam, że mycie rąk przed każdym posiłkiem nie jest obowiązkowe, no chyba, że ewiidentnie czymś się zbrudziło.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Hmmm...jest taka choroba jakaś...nie pamiętam dokładnej nazwy ale to coś w stylu tego że dana osoba boi się zarazków,bakterii itp.
Np.po każdym podaniu ręki komuś idzie do toalety i myje ręce.
Itd.
 

super9

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dobra dobra :D bez przesady :D Ze mną aż tak źle to nie jest :D Wytrzymam dłgo bez umycia np. rąk ale wole jednak myć :)
 

l0ker

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Powoli zaczynasz się robić jak Detektyw Monk, ale powiem Ci, że też to mam ale " lekkie ".

amathofobia - lęk przed kurzem
arachibutyrofobia - lęk przed zarazkami
bakteriofobia - lęk przed bakteriami
 

agooha

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jeżeli się pucujesz i pucujesz, a czujesz się brudny, to jednak śmierdzi mi to fobią.
Współczujemy, niektórzy lądują w wariatkowie.
Trzym się...:D
 
Do góry