Jafia namuel

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Szczerze mowiac to o samym zespole wiem mniej niz wiecej;]
Zespol powstal w Pile 1994r. Grają roots reggae z akcentami chrześcijańskimi;]

Kawalki mają świeeeeeeeeeeetne:> Pelen pozytyw!
Ssstrasznie wpadly mi w ucho dwie piosenki:) pozytywne myślenie i zapamiętaj chwile... są naprawde niesamowite zwlaszcza ta druga:) Inne też super oczywiscie:)
Polecam gorąco i proszę o więcej info na ich temat bo moje google cos się nie spisały:)
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Ja jakoś nie przepadam za chrześcijańskim reggae. Nie wiem czemu... Po prostu, gdy przesłuchałem pierwszy raz, jakoś mnie strasznie odrzuciło. Sam się teraz zastanawiam, dlaczego. Właściwie to chyba do nich wrócę, bo wydaje mi się, że to był odruch... pod wpływem alkoholu ;P

Też z wikipedii, ale reszta :p

Obecnie, z powodu wyjazdu lidera za granicę i brakiem ureglowania praw do nagrań, zespół praktycznie nie istnieje, choć formalnie się nie rozwiązał. Był jedną z najlepiej zapowiadających się nadziei polskiego reggae, ich pierwszy album spotkał się z przychylną opinią fachowców i ciepłym przyjęciem przez fanów.

Jafia Namuel grali wiele koncertów w Polsce (ok. 100 rocznie), a także zagrali ok. 40 koncertów w Niemczech, Holandii, Belgii i Francji. Wystąpili na kilku festiwalach, m.in. Song of Songs Festiwal w Toruniu, Folk Fiesta, Przystanek Woodstock w Żarach. Zespół nagrał także wspólnie z Voo Voo hymn WOŚP pt. Karnawał - pozytywne myślenie.

Skład
Katarzyna Owczuk – śpiew
Dawid Portacz – śpiew, gitara
Tomasz Koźlarek – gitara basowa
Mirosław Chojnacki – perkusja
Adam Kamiński – instrumenty klawiszowe
Rafał Czajkowski - gitara

Jafia Namuel to po hebrajsku Wspaniały dzień Boga lub Chwalebny dzień Pański. Związana jest z chrześcijańskimi korzeniami zespołu.
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Muzyka jest wspaniała pełen chillout..
I Niech mi nikt na nich złego słowa nie powie!
Wtym roku została wydana pierwsza ich płytka! zapraszam do zakupu!

Zapamiętaj te chwile..
 
Do góry