ja on i qmpela

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Moją wielką zagadką i wielkim problemem jest moja kolezanka z klasy (Monika) ..... :zniesmaczony:

Mam taka qumpele (Monika) , ktora zawsze jak obczai ze mam jakiegos kolege to od razu od innych ludzi szuka na niego namiary. tzn. nr gg, i miejsce gdzie mieszka... Wogole jej nie rozumiem dlaczego zawsze tak sie wpi.eprza w moje znajomosci z moimi kumplami :evil: np. kiedys poznalam takiego chlopaka przez internet zakochalam sie w nim po uszy, on byl takie wspanialy, romantyczny etc... ja Monice wszystko mowilam o nim o nas .. i ona mowila ze tez by chciala miec takiego chlopaka i mi zazdrosci... (nie spodziewala bym sie tego po niej) potrafila zalatwic sobie od kogos jego numer gg i zaczela z nim krecic rozkochala go w sobie.. a ja o niczym nie wiedzialam oczywiscie... po kilku dniach on mi pisze ze zrywa bo poznal jakas moja kolezanke Monike i ja bardzo kocha.. ja oczywiscie zwariowalam, zaczelam beczec jak gupia, chcialam sie podciac, znienawidzilam ją tak bardzo ze malo jej w szkole nie pobilam, no ale poklocilam sie z nia wiadomo po jakims czasie juz bylysmy pogodzone ale z tamtego kolesia powyzywalam.. potem z nowu z nim bylam i on znowu zerwal dla niej potem juz totalnie zerwalam z nim kontakt i jakos sobie radzilam (to bylo jakies 3 lata temu) do tej pory nie mam z nim kontaktu i nie chce miec....

ok no to teraz cos z dzisiejszego dnia.. no wiec poznalam chlopaka jakies 3 miechy temu i dalej z nim utrzymuje znajomosci.. :) Monika sie o tym niedawno dowiedziala bo uslyszala rozmowe moja z taka inna kolezanka o tym nowym chlopaku... i Ta Monika teraz ciagle o nim gada i sie podnieca jakby nie wiem co <.< i dzisiaj w budzie mi powiedziala ze ona bedzie miec do niego nr gg od jakiegos tam swojego kolegi :/ ja takie galy na nia nerwa mnie od razu wziela i ja mowie po co ci ? a ona : bede patrzyla jakie ma opisy ale nie bede z nim pisala nie zrobie ci tego. . pomyslalam o niej " Totalna Idiotka" po lekcjach z nia gadalam i powiedzialam zeby sie nie wpie.przala w moje zycie i moje sprawy jakich to ja mam kolegow i niech sie zajmie swoimi a nie bedzie sie interesowala mną i moimi kumplami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Bylam tak wsciekla ze myslalam, ze jej oczy wydlubie!! grrrr nie trawie takich ludzi jak ona ! ale powiedziala ze nie bedzie !

I co wy o tym myslicie ?? Moze jeszcze jej cos powiedziec zeby sie przestraszyla i nie wchodzila mi w parade??
Może ktos mi powie o co jej chodzi ??? Bo ja jej nie trawie !!
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Tez nie traiwe takich ludzi, po prostu zle zrobilas mowiac jej o jakimkolwiek twoim chlopaku, skoro wiesz jaka ona jest.
No ale skoro mowilas jej o nich, to teraz masz lekcje na przyszlosc-zeby tego nie robic.. jesli chlopak cie kocha, to nie zabuja sie w niej, mimo ze robi jak robi..
mozesz przeciez o tym temu chlopakowi napisac.. jaka ona jest i wogole.
na takich ludzi chyba nie ma innych sposobow, niz stanowcze mowienie , zeby sie nie wpieprzac w zycie innych.
jak cos to na nia nakrzycz i powiedze ze masz tego dosc (;
niech widzi jaka jest kretynka..
 

kamila14

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z takiego miejsca na ziemii gdzie marzenia się spe
moja kumpela ma właśnie podobny problem z taką laską (jej dawna przyjaciółka) ale niestety nie ustanne tumaczenia nie przyniosło efektu a jej chłopak z początku nie wierzył ostrzeżenia przed tamtą laską nie słuchał jak mówiono mu jaka ona jest i ona zaczęła go podrywać i w ogóle ale na szczęście w końcu on zrozumiał jaka ona jest. I teraz on nadal się wtrąca, ale oni są szczęsliwą para
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmmm moglas nic nikomu nie mowic... wiesz ja wiem ze tak jest trudno ale przynajmniej bezpiecznie :)
ale trudno stalo sie! albo powiesz temu chlopakowi o niej i co sie zawsze dzieje albo nawrzeszcz na nia tak zeby nie wiedziala jak sie nazywa...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Na jakim etapie jesteś z tym chłopakiem?
Jezeli mówicie sobie, ze jesteście dla siebie Kimś, to powinnaś jasno porozmawiać.
Jeżeli nie, warto chyba zaryzykować?
Napisz Mu, że ejst dla Ciebie wazny i nie chciałabyś tego tracić. Ale masz kumpele, która potrafiła Ci nieźle uprzykrzyć życie pare lat temu, a historia lubi sie powtarzać i oczywiście, jeżeliby do Niego napisąła, dajesz Mu wolną rękę i niech myśli, jak chce, ale informujesz Go o tym, że może być kolejnym chłopakiem, ze względu na to, że podoba się Tobie.
Jeśli jednak nie chcesz tak drastycznie to zastanów się, dlaczego tamten chłopak był z Moniką?
Co Ona ma w sobie, że chciał z Nią być?
Jeśli była 'łatwa', to chłopak nie był Ciebie wart.
Jeśli nie, to o co chodzi?
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
nieciewawie....
moz epoporstu przestan sie totalnie do niej odzywac...??
olej ją...
skoro doskonale wiesz jaka jest :/
po porstyu zazdrosci Ci tego, ze znajdujes sobie hmm super chłopaków a ona nie moze albo poporstu nie wie jak.....
zalezy co zrobi teraz, ale ja tej panience dawno lekko mówiąc "dała do zrozumienia" (czasem nie ma innych sposobów niz sila :p ) ze ma sie od*****bac ....
taka dziewczyna to nie kolezanka.......
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
po porstyu zazdrosci Ci tego, ze znajdujes sobie hmm super chłopaków a ona nie moze albo poporstu nie wie jak.....

No tez sie wlasnie nad tym zastanawialam czy moze jest zazdrosna ? no ale nie wiem bo ona nie ma problemow z chlopakami i ma kolegow duzo i robi z nimi co chce <_<
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jaka ona jest POPIERNICZONA ! nie nawidze takich toxycznych ludzi. Nic tylko wybić! Ehs...dla niej nie jesteś koleżanką tylko ktoś komu można sprawić przykrość i ją to cieszy. Dlaczego nie zerwiesz znią kontaktu?! Chcesz aby to ciągnęło sie w nieskończoność? Ile można komuś psuć krwi?... Olej ją i poszukaj nowej normalniejszej kumpeli.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
zgadzam się z krytycznymi opiniami poprzedników... jakbym ją spotkał w realu to mój stoicki spokój przeszedłby próbę generalną, ale chyba bym jednak nie wytrzymał i powiedzał co nieco do słuchu... nie znoszę takich zazdrosnych, wrednych, perfidnych i podstępnych ludzi... zerwij tą znajomośc raz na zawsze i daj jej porządną nauczkę!!!

Moze jeszcze jej cos powiedziec zeby sie przestraszyla i nie wchodzila mi w parade??
powiedz jej, że jak się nie przestanie wciskać w Twoje życie to zamówisz usługi płatnego mordercy :D
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
no wiec dzieki za wasze ekstremalne opinie :D i duuzo mi pomogliscie .... raczej tak za bardzo nie moge zerwac z nia kontaktu bo ona chodzi ze mna do klasy :/ ale to na szczescie juz ostatni rok :) ale juz sie z nia tak nie kumpluje tylko tak normalnie wogole jej sie nie zwiezam ani nic traktuje jak zwykla osobe ..... i niech spie.prza na drzewo :D
 

Kajina

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radlin
miałam identyczną "koleżanke" jak Ty... jak widziała ze kogos poznałam to wymyslała na szybko kogos ja oczywiscie początkowo wierzyłam olewałam tamtego a jak sie potem okazywało owego kolegi wcale nie było... a ona brała sie za tamtego :/ chmm... ja sie jej pozbyłam ale ja jestem osobom szczerą do bólu i wystarczyła tylko jedna rozmowa z "nabuzowaną kajiną" i dziewczyna zrezygnowała, moze i w Twoim przypadku wystarczy jak jej sypniesz kazaniem :) jak nie podziała to mam wiele innych sposobów na takie lalunie :D
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ok narazie jej juz cos powiedzialam na ten temat i mysle ze zrozumiala... a jak nie to wtedy przejde do gorszych czynow... :)
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Mi się wydaje że ta kolesiana nie wie co ma zrobić ze swoim życiem, nie zna siebie, nie wie co może, a co nie.. dlatego stara się żyć tak jak Ty... Twoimi pomysłami, twoimi marzeniami ... no i Twoimi chłopakami/ miłościami ..... Zapewne gdyby zamiast Ciebie miała jako znajomą jakąś inna dziewczynę to postępowałaby tak samo.... Zapewne stąd to zainteresowanie... ale to jest moja opinia, a jak jest z nią na prawdę ? Cholera wie :p
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
z tego co mi wiadomo to ona ingeruje tylko w moej zycie... :/ innym kolezankom tego nie robi... uparla sie na mnie i kropka... :/ ale dlaczego akurat na mnie trafilo ? tego nie wiem... <_<
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Black Angel czasem tak jest ze trafia akurat na ciebie... juz poprostu taki pech :/ ale skoro juz cos zrobila to zycze powodzenia ;)
 
Do góry