Ja i ona....

krisss3333

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam , mam pewien problem!

Zakochałem się w pewnej dziewczynie, która mieszka w sasiedztwie. Znam ją od ponad roku a zapoznałem się przypadkiem podczas odwiedzin moich rodziców u sasiadów. Odrazu mi wpadła w oko. Dlatego zaczołem pisać do niej SMS , zapraszałem do sibie do domu na kawę/herbatę a nawet na piwko :)

Nie była zbyt chętna ale bardzo czesto się zgadzała żebym to ja przychodził do niej, po tym roku tych odwiedzin uzbierało się już naprawdę sporo, chciałem się dowiedzieć trochę wiecej o tej dziewczynie dlatego zaczołem wypytywać coraz więcej i więcej ąż wkoncu dowiedziałem się że ma chłopaka.

Od pewnego przyjaciela dowiedziałem się niedawno że ona zaczeła zaniedbywać swojego chłopaka żeby spotkać się ze mną. Ale nie wiem czy to prawda czy też jego wyobraźnia.

Czy ona równierz może byc zakochana we mnie?
Może jakieś porady co robić dalej?
Dziewczyny pomóżcie troche, bo nie rozumię za bardzo ,,co może myśleć kobieta" xd.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zacząłem.

Kobieta może myslec wszystko. Może Cie lubić, może Cie lubic bardziej, a moze też robić Cie w bambuko.
Nikt Ci tutaj nie napisze czy i co ona myśli.
Rok się znacie, odwiedzacie sie czesto, to powinieneś mieć w miarę wybadany teren.

Niestety nie posiadam kulu do wróżenia, a z fusów tez nie potrafię :)

Pogadaj z nia o tym, w najlepszym wypadku dowiesz sie na czym stoisz i się ucieszysz, w najgorszym wypadku będziesz miał 1 koleżankę mniej :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Racja,może po prostu zapytaj czy masz jakieś szanse lub daj jej do zrozumienia,że jest dla Ciebie ważna. Zbliża się Dzień Kobiet,więc zrób jej fajną niespodziankę,wyślij kwiaty,złóż życzenia. To na pewno nie zaszkodzi. A to czy zaniedbuje chłopaka- zalezy jak to rozumieć. Nie wiesz jak długo z nim jest?
 

Beherit

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Troszkę za mało tutaj opisałeś całą tą sytuację. Nie rozumiem, dowiedziałeś się dopiero po roku, że ma chłopaka? Z resztą, kobieta to kobieta, nigdy nie wiadomo co tak na prawdę myśli. Zapytaj się jej wprost, czy coś z tego będzie, albo zbliż się bardziej i zobacz jak zareaguje. :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Właśnie dzień kobiet to dobry dzień by wybadać grunt.
Jeśli ten dzień spędzi z chłopakiem i nie będzie miała dla Ciebie czasu to będziesz już wiedział na czym stoisz.
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
nie myśl za dużo, działaj.
zawsze się dziwię, dlaczego ludzie badają teren wśród znajomych, zamiast spytać wprost osobę, na której nam zależy.
 

Bogusława Bednarz

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
porozmawiaj z nią szczerze opowiedz o swoim uczuciu zobaczymy jak zareaguje najważniejsze żeby nie bawiła się twoimi uczuciami i nie dawała ci złudnych nadziei musisz też zapytać jakie uczucia żywi ona do ciebie
 

ad_kat1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
Aj te dziecinne igraszki:p pierwsze zauroczenie zawsze jest fajne i wtedy zawsze jest miło bo łączą was tematy na które chcecie rozmawiać i jest to bardzo przyjemne. Zrób test z jabłkiem, poproś ją aby na spotkanie przyniosła jabłko jeśli nie przyniesie to znaczy, ze nie zależy jej. To jest test na zaufanie i poświęcenie. Nikt nie poświęci się czemuś na czym temu komuś nie zależy.
 
Do góry