Ja I Kumpel Mamy Te Same Problemy

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
mam problem:
ja i moj kumpel jestesmy z jednej klasy szkoly sredniej.
jestesmy nie smiali, on jest niesmialy tylko z tego powodu ze ma pół ząbka z przodu (to juz jest historia)
on sie mnie spytal co on ma zrobic z tym ze jest nieśmiały i ja tez.
zastanawiam sie czy jak jetesmy niesmiali to jest lepiej dla samotnych dziewczyn czy gorzej jest.

please pomozcie!!!!
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
to zalezy wiesz jak popadniesz w jakies fajne towazystwo poznasz fajne diewczyny i chlopakow ktos ci sie moze spodoba to cos wymyslisz pewnie na poczatku cos smiesznego potem do konkretow i bedziesz sie czuc normalnie w takim srodowisku....jak kogos sobie znajdziesz to juz w ogole.....
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
sorki :) wiesz kazda ziewczyna moze to odebra inaczej chociaz ja jestem facetem :) niektorym sie nie spieszy do zwiazku a kiektore cytuje "(...)sa zeby byc bo horrorem jest byc samotnym/samotna(...)" w kazdy mrzie tak to szlo, niektorym dziewczyna jest dobrze w samotnosci znam taka jedna

teraz dobrze? :)
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Nie wiem, no może powinniscie przebywać w takiej grupie gdzie jest dużo kolezankek to wtedy się otworzycie
 

Artus1

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rokietnica
Słuchaj trzeba wiedziec czy chodzi o Ciebie czy o Twojego kolege ale tak czy siak zacznijcie chodzic na roznego typu imprezy zawsze z kims zagadacie ;) nawet niech niebeda oone w waszym typie to rozmawiajcie otym co wam pezyjdzie do glowy po pewnym czasie to sami bedziecie wiedzieli jak działac
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Słuchaj trzeba wiedziec czy chodzi o Ciebie czy o Twojego kolege ale tak czy siak zacznijcie chodzic na roznego typu imprezy zawsze z kims zagadacie ;) nawet niech niebeda oone w waszym typie to rozmawiajcie otym co wam pezyjdzie do glowy po pewnym czasie to sami bedziecie wiedzieli jak działac

No nie wiem czy sztucznosc bylaby dobra bronia... W dzisiejszych czasach niesmialym wcale nie jest tak trudno nawiazywac kontakty. Kiedys sie pisalo listy milosne, a teraz mamy internet, smsy, telefony... Wiec jesli nie masz smialosci do dziewczyn w prostej linii, to sprobuj droga okrezna :) Zdobywasz nr dziewczyny ktora Ci sie podoba, dowiadujesz sie czegos o niej od jej znajomych, a pozniej nawiazujesz rozmowe.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
zastanawiam sie czy jak jetesmy niesmiali to jest lepiej dla samotnych dziewczyn czy gorzej jest.


To zależy od danej dziewczyny...jedna woli przebojowych, wygadanych,a inna przciwnie takich nie wyróżniających się i cichych...

Jak spodoba Ci się już jakaś dziewczyna to radze Ci żebyś tak od razu nie myślał o związku tylko na początku spróbuj się z nią zakumplować. Wtedy z czasem ośmielisz się i będzie Ci łatwiej ;)
A tak poza tym to nie póbuj być na siłe "duszą towarzystwa", bo będziesz czuł się niezręcznie i wogóle tak sztucznie...nie ma jak naturalność :eek:k:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz co musicie byc soba i tyle! nie mozecie udwac innych niz jestescie tylko po to zeby sie podobac dziewczyna!
 
Do góry